Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draginac kod Loznice - Loznica timetable

thursday, 20.02.2020.
05:30 06:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 05:30
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Brezjak
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Korenita, Gnila
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
16 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
18 km
05:40 06:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 05:40
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 05:43
dep. 05:43
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 05:44
dep. 05:44
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 05:46
dep. 05:46
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 06:02
dep. 06:02
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 06:04
dep. 06:04
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
Bradic, Crkva
arr. 06:08
dep. 06:08
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 06:10
dep. 06:10
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 06:12
dep. 06:12
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 06:14
dep. 06:14
23 km
Bradic, Jasen
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 06:16
dep. 06:16
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 06:17
dep. 06:17
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 06:19
dep. 06:19
26 km
Runjani, Sarici
arr. 06:20
dep. 06:20
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 06:24
dep. 06:24
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 06:25
dep. 06:25
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 06:26
dep. 06:26
30 km
Klupci, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 06:28
dep. 06:28
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:29
dep. 06:29
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:30
dep. 06:30
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
34 km
Loznica, Bus station
arr. 06:35
34.5 km
05:55 06:45 (00:50)
Viskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 05:55
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 05:56
dep. 05:56
1 km
Surice, Skola
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 06:09
dep. 06:09
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:18
dep. 06:18
14 km
Brezjak
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
18 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
25 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
25.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
26.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
27 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
28.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
29 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
31 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
31.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
32.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
33 km
06:07 06:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 06:07
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:18
dep. 06:18
6 km
Brezjak
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
13 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
17.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
21 km
06:07 06:45 (00:38)
KrsmanoviciViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 06:07
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:18
dep. 06:18
6 km
Brezjak
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8.5 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
10.5 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
20 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
21 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
22.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
23 km
06:13 06:44 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Brezjak
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Korenita, Gnila
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
14 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
20 km
06:14 06:41 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:14
Brezjak
arr. 06:23
dep. 06:23
6.8 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
9.4 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
11.9 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
19.1 km
06:40 07:11 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:40
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Brezjak
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Korenita, Gnila
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
11 km
Korenita, Krst
arr. 06:58
dep. 06:58
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
20 km
06:45 07:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:45
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 06:58
dep. 06:58
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 06:59
dep. 06:59
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 07:05
dep. 07:05
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 07:07
dep. 07:07
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 07:11
dep. 07:11
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 07:12
dep. 07:12
19 km
Bradic, Crkva
arr. 07:13
dep. 07:13
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 07:17
dep. 07:17
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 07:18
dep. 07:18
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 07:19
dep. 07:19
23 km
Bradic, Jasen
arr. 07:20
dep. 07:20
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 07:21
dep. 07:21
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:22
dep. 07:22
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:23
dep. 07:23
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 07:24
dep. 07:24
26 km
Runjani, Sarici
arr. 07:25
dep. 07:25
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 07:28
dep. 07:28
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 07:30
dep. 07:30
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 07:31
dep. 07:31
30 km
Klupci, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 07:33
dep. 07:33
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:34
dep. 07:34
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
34 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
34.5 km
06:55 07:41 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:55
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Surice, Skola
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:18
dep. 07:18
14 km
Brezjak
arr. 07:20
dep. 07:20
16 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
17 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
18 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
20 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
25 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
25.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
26.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
27 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
29 km
06:58 07:26 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:58
Brezjak
arr. 07:07
dep. 07:07
6.8 km
Korenita, Gnila
arr. 07:10
dep. 07:10
9.4 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
11.9 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
16.3 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
19.1 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 07:00
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Brezjak
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Korenita, Krst
arr. 07:18
dep. 07:18
10 km
Klupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
18 km
07:07 07:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 07:07
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Brezjak
arr. 07:20
dep. 07:20
8 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
10 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
12 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
17.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
18 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
19 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
21 km
07:07 07:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 07:07
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Brezjak
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
8.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
9.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
10.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
20 km
07:11 07:38 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 07:11
Brezjak
arr. 07:21
dep. 07:21
7 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
11 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
16 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
19 km
07:13 07:44 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 07:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Brezjak
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Korenita, Gnila
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
11 km
Korenita, Krst
arr. 07:31
dep. 07:31
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
20 km
08:00 08:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 08:00
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 08:04
dep. 08:04
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 08:06
dep. 08:06
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 08:07
dep. 08:07
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 08:09
dep. 08:09
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 08:13
dep. 08:13
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 08:22
dep. 08:22
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 08:24
dep. 08:24
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 08:25
dep. 08:25
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 08:26
dep. 08:26
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 08:27
dep. 08:27
19 km
Bradic, Crkva
arr. 08:28
dep. 08:28
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 08:30
dep. 08:30
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 08:32
dep. 08:32
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 08:33
dep. 08:33
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 08:34
dep. 08:34
23 km
Bradic, Jasen
arr. 08:35
dep. 08:35
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 08:36
dep. 08:36
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 08:37
dep. 08:37
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 08:38
dep. 08:38
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 08:39
dep. 08:39
26 km
Runjani, Sarici
arr. 08:40
dep. 08:40
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 08:44
dep. 08:44
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 08:45
dep. 08:45
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 08:46
dep. 08:46
30 km
Klupci, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 08:48
dep. 08:48
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 08:49
dep. 08:49
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 08:50
dep. 08:50
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 08:54
dep. 08:54
34 km
Loznica, Bus station
arr. 08:55
34.5 km
09:07 09:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 09:07
Draginac kod Loznice
arr. 09:10
dep. 09:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:11
dep. 09:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 09:13
dep. 09:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 09:18
dep. 09:18
6 km
Brezjak
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 09:22
dep. 09:22
8.5 km
Korenita, Gnila
arr. 09:24
dep. 09:24
9.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
10.5 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
14 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
20 km
09:25 09:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 09:25
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Brezjak
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Korenita, Gnila
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
18 km
11:01 11:30 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 11:01
Brezjak
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
9 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
19 km
11:25 12:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 11:25
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 11:31
dep. 11:31
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 11:34
dep. 11:34
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 11:38
dep. 11:38
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 11:45
dep. 11:45
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 11:47
dep. 11:47
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 11:49
dep. 11:49
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 11:50
dep. 11:50
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 11:51
dep. 11:51
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 11:52
dep. 11:52
19 km
Bradic, Crkva
arr. 11:53
dep. 11:53
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 11:55
dep. 11:55
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 11:57
dep. 11:57
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 11:58
dep. 11:58
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 11:59
dep. 11:59
23 km
Bradic, Jasen
arr. 12:00
dep. 12:00
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 12:01
dep. 12:01
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 12:02
dep. 12:02
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 12:03
dep. 12:03
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 12:04
dep. 12:04
26 km
Runjani, Sarici
arr. 12:05
dep. 12:05
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 12:08
dep. 12:08
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 12:10
dep. 12:10
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Klupci, Skola
arr. 12:12
dep. 12:12
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 12:13
dep. 12:13
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:14
dep. 12:14
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:15
dep. 12:15
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
34 km
Loznica, Bus station
arr. 12:20
34.5 km
12:14 12:41 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:14
Brezjak
arr. 12:23
dep. 12:23
6.8 km
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
9.4 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
11.9 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
16.3 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
19.1 km
12:33 13:04 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:33
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Brezjak
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Korenita, Gnila
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Korenita, Krst
arr. 12:51
dep. 12:51
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:53
dep. 12:53
14 km
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
20 km
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:45
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 12:48
dep. 12:48
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 12:52
dep. 12:52
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 12:54
dep. 12:54
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 12:58
dep. 12:58
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 12:59
dep. 12:59
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 13:05
dep. 13:05
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 13:07
dep. 13:07
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 13:11
dep. 13:11
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 13:12
dep. 13:12
19 km
Bradic, Crkva
arr. 13:13
dep. 13:13
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 13:18
dep. 13:18
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 13:19
dep. 13:19
23 km
Bradic, Jasen
arr. 13:20
dep. 13:20
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 13:21
dep. 13:21
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 13:23
dep. 13:23
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 13:24
dep. 13:24
26 km
Runjani, Sarici
arr. 13:25
dep. 13:25
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 13:28
dep. 13:28
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 13:30
dep. 13:30
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 13:31
dep. 13:31
30 km
Klupci, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:34
dep. 13:34
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:35
dep. 13:35
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
34 km
Loznica, Bus station
arr. 13:40
34.5 km
12:55 13:41 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:55
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:56
dep. 12:56
1 km
Surice, Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 13:04
dep. 13:04
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 13:05
dep. 13:05
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 13:12
dep. 13:12
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:18
dep. 13:18
14 km
Brezjak
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
17 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
18 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
20 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
21 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
23 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
25 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
25.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
26.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
27 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
28.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
29 km
13:07 13:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 13:07
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:18
dep. 13:18
6 km
Brezjak
arr. 13:20
dep. 13:20
8 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
9 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
10 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
17 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
17.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
18 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
18.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
19 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
21 km
13:07 13:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 13:07
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:18
dep. 13:18
6 km
Brezjak
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
8.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
9.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
20 km
13:13 13:44 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:16
dep. 13:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:18
dep. 13:18
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Brezjak
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
11 km
Korenita, Krst
arr. 13:31
dep. 13:31
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
20 km
13:14 13:44 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:14
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Brezjak
arr. 13:24
dep. 13:24
5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:29
dep. 13:29
8 km
Korenita, Krst
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Klupci, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
15 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
18 km
13:45 14:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:45
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 13:51
dep. 13:51
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 13:52
dep. 13:52
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 13:54
dep. 13:54
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 13:58
dep. 13:58
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 14:05
dep. 14:05
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 14:07
dep. 14:07
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 14:09
dep. 14:09
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 14:10
dep. 14:10
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 14:11
dep. 14:11
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 14:12
dep. 14:12
19 km
Bradic, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 14:15
dep. 14:15
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 14:17
dep. 14:17
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 14:18
dep. 14:18
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 14:19
dep. 14:19
23 km
Bradic, Jasen
arr. 14:20
dep. 14:20
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 14:21
dep. 14:21
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:22
dep. 14:22
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 14:23
dep. 14:23
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 14:24
dep. 14:24
26 km
Runjani, Sarici
arr. 14:25
dep. 14:25
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 14:28
dep. 14:28
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 14:31
dep. 14:31
30 km
Klupci, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 14:33
dep. 14:33
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:34
dep. 14:34
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:35
dep. 14:35
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
34.5 km
14:00 14:49 (00:49)
Viskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:00
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Surice, Skola
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 14:18
dep. 14:18
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:20
dep. 14:20
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:23
dep. 14:23
14 km
Brezjak
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Korenita, Gnila
arr. 14:29
dep. 14:29
18 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
21 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
25 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
25.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
26 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
26.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
27 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
28.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
31 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
31.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
32.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
33 km
14:07 14:41 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 14:07
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Brezjak
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
10 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
17 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
17.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
18 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
18.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
21 km
14:07 14:45 (00:38)
KrsmanoviciViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 14:07
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Brezjak
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
20 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
22.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
23 km
14:13 14:44 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Brezjak
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
20 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 15:00
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Brezjak
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Korenita, Gnila
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
18 km
16:01 16:30 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 16:01
Brezjak
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
9 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
11 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
16 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
19 km
16:10 17:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 16:10
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 16:13
dep. 16:13
3 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 16:19
dep. 16:19
9.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 16:23
dep. 16:23
11.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
13 km
Brnjac, Cardak
arr. 16:30
dep. 16:30
15.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 16:32
dep. 16:32
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 16:34
dep. 16:34
17.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 16:35
dep. 16:35
18 km
Bradic, Prodavnica
arr. 16:36
dep. 16:36
18.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 16:37
dep. 16:37
19 km
Bradic, Crkva
arr. 16:38
dep. 16:38
19.5 km
Bradic, Popovici
arr. 16:40
dep. 16:40
20.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 16:42
dep. 16:42
21.5 km
Bradic, Citluk
arr. 16:43
dep. 16:43
22.5 km
Bradic, Belace
arr. 16:44
dep. 16:44
23 km
Bradic, Jasen
arr. 16:45
dep. 16:45
23.5 km
Bradic, Tocak
arr. 16:46
dep. 16:46
24.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 16:47
dep. 16:47
25 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 16:48
dep. 16:48
25.5 km
Runjani, Cosici
arr. 16:49
dep. 16:49
26 km
Runjani, Sarici
arr. 16:50
dep. 16:50
26.5 km
Runjani, Dom
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Klupci, Milovanovici
arr. 16:54
dep. 16:54
29 km
Klupci, Burmazovici
arr. 16:55
dep. 16:55
29.5 km
Klupci, Lug
arr. 16:56
dep. 16:56
30 km
Klupci, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
30.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 16:58
dep. 16:58
31 km
Klupci, Vulica basta
arr. 16:59
dep. 16:59
31.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:00
dep. 17:00
32 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:04
dep. 17:04
34 km
Loznica, Bus station
arr. 17:05
34.5 km
16:59 17:20 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 16:59
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
7 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
11 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
19 km
17:27 18:01 (00:34)
KrsmanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 17:27
Draginac kod Loznice
arr. 17:30
dep. 17:30
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:31
dep. 17:31
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 17:33
dep. 17:33
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 17:38
dep. 17:38
6 km
Brezjak
arr. 17:40
dep. 17:40
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 17:42
dep. 17:42
8.5 km
Korenita, Gnila
arr. 17:44
dep. 17:44
9.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
10.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
20 km
18:00 18:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 18:00
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Brezjak
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Korenita, Gnila
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Korenita, Krst
arr. 18:18
dep. 18:18
10 km
Klupci, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Loznica, Bus station
arr. 18:35
18 km
18:09 18:36 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 18:09
Brezjak
arr. 18:18
dep. 18:18
6.8 km
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
9.4 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
11.9 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
16.3 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
19.1 km
18:48 19:19 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 18:48
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:51
dep. 18:51
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 18:53
dep. 18:53
4 km
Brezjak, Tesica most
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Brezjak
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Korenita, Gnila
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
11 km
Korenita, Krst
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 19:08
dep. 19:08
14 km
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
16 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
16.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
17 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
17.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
19.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
20 km

Naselja Draginac kod Loznice i Loznica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginac kod Loznice je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.