Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draginac kod Loznice - Krupanj timetable

wednesday, 23.10.2019.
08:49 09:27 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 08:49
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Zavlaka
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Mojkovic
arr. 09:02
dep. 09:02
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 09:05
dep. 09:05
14 km
Krasava
arr. 09:08
dep. 09:08
16 km
Likodra, Zarići
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Banjevac, Donji
arr. 09:22
dep. 09:22
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 09:27
28 km
11:14 12:00 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 11:14
Cikote kod Loznice
arr. 11:18
dep. 11:18
2.4 km
Zavlaka
arr. 11:30
dep. 11:30
10.7 km
Mojkovic
arr. 11:32
dep. 11:32
12.3 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 11:38
dep. 11:38
16.1 km
Krasava
arr. 11:41
dep. 11:41
18.4 km
Likodra, Zarići
arr. 11:43
dep. 11:43
20 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 11:45
dep. 11:45
21.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 11:47
dep. 11:47
23 km
Banjevac, Donji
arr. 11:52
dep. 11:52
26.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 12:00
30.2 km
13:29 14:07 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:29
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Zavlaka
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Mojkovic
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 13:45
dep. 13:45
14 km
Krasava
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Likodra, Zarići
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 13:56
dep. 13:56
22 km
Banjevac, Donji
arr. 14:02
dep. 14:02
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 14:07
28 km
14:44 15:30 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:44
Cikote kod Loznice
arr. 14:48
dep. 14:48
2.4 km
Mojkovic
arr. 15:02
dep. 15:02
12.2 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:08
dep. 15:08
16.2 km
Krasava
arr. 15:11
dep. 15:11
18.3 km
Likodra, Zarići
arr. 15:13
dep. 15:13
19.9 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:15
dep. 15:15
21.4 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:17
dep. 15:17
23.1 km
Banjevac, Donji
arr. 15:22
dep. 15:22
26.6 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:30
30.4 km
14:59 15:45 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:59
Cikote kod Loznice
arr. 15:03
dep. 15:03
2.4 km
Zavlaka
arr. 15:15
dep. 15:15
10.7 km
Mojkovic
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:23
dep. 15:23
16.1 km
Krasava
arr. 15:26
dep. 15:26
18.4 km
Likodra, Zarići
arr. 15:28
dep. 15:28
20 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:30
dep. 15:30
21.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:32
dep. 15:32
23 km
Banjevac, Donji
arr. 15:37
dep. 15:37
26.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:45
30.2 km
17:15 18:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 17:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:19
dep. 17:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 17:31
dep. 17:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 17:33
dep. 17:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 17:39
dep. 17:39
15.5 km
Krasava
arr. 17:42
dep. 17:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 17:44
dep. 17:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 17:48
dep. 17:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 17:53
dep. 17:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:01
29.6 km
17:42 18:21 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 17:42
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Zavlaka
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Mojkovic
arr. 17:57
dep. 17:57
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Krasava
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Likodra, Zarići
arr. 18:08
dep. 18:08
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 18:12
dep. 18:12
22 km
Banjevac, Donji
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:21
28 km
19:15 20:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 19:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 19:17
dep. 19:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 19:19
dep. 19:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 19:31
dep. 19:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 19:33
dep. 19:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 19:39
dep. 19:39
15.5 km
Krasava
arr. 19:42
dep. 19:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 19:44
dep. 19:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 19:48
dep. 19:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 19:53
dep. 19:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 20:01
29.6 km
20:14 21:00 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 20:14
Cikote kod Loznice
arr. 20:18
dep. 20:18
2.4 km
Zavlaka
arr. 20:30
dep. 20:30
10.7 km
Mojkovic
arr. 20:32
dep. 20:32
12.3 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 20:38
dep. 20:38
16.1 km
Krasava
arr. 20:41
dep. 20:41
18.4 km
Likodra, Zarići
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 20:45
dep. 20:45
21.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 20:47
dep. 20:47
23 km
Banjevac, Donji
arr. 20:52
dep. 20:52
26.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 21:00
30.2 km
22:15 23:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 22:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 22:17
dep. 22:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 22:19
dep. 22:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 22:31
dep. 22:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 22:33
dep. 22:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 22:39
dep. 22:39
15.5 km
Krasava
arr. 22:42
dep. 22:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 22:44
dep. 22:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 22:48
dep. 22:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 22:53
dep. 22:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 23:01
29.6 km

Naselja Draginac kod Loznice i Krupanj su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginac kod Loznice je u 08:49 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.