Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draginac kod Loznice - Krupanj timetable

thursday, 18.07.2019.
08:49 09:27 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 08:49
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Zavlaka
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Mojkovic
arr. 09:02
dep. 09:02
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 09:05
dep. 09:05
14 km
Krasava
arr. 09:08
dep. 09:08
16 km
Likodra, Zarići
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Banjevac, Donji
arr. 09:22
dep. 09:22
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 09:27
28 km
13:29 14:07 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:29
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Zavlaka
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Mojkovic
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 13:45
dep. 13:45
14 km
Krasava
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Likodra, Zarići
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 13:56
dep. 13:56
22 km
Banjevac, Donji
arr. 14:02
dep. 14:02
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 14:07
28 km
17:15 18:01 (00:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 17:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:19
dep. 17:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 17:31
dep. 17:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 17:33
dep. 17:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 17:39
dep. 17:39
15.5 km
Krasava
arr. 17:42
dep. 17:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 17:44
dep. 17:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 17:48
dep. 17:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 17:53
dep. 17:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:01
29.6 km
17:42 18:21 (00:39)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 17:42
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Zavlaka
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Mojkovic
arr. 17:57
dep. 17:57
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Krasava
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Likodra, Zarići
arr. 18:08
dep. 18:08
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 18:12
dep. 18:12
22 km
Banjevac, Donji
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:21
28 km
19:15 20:01 (00:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 19:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 19:17
dep. 19:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 19:19
dep. 19:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 19:31
dep. 19:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 19:33
dep. 19:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 19:39
dep. 19:39
15.5 km
Krasava
arr. 19:42
dep. 19:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 19:44
dep. 19:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 19:48
dep. 19:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 19:53
dep. 19:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 20:01
29.6 km
22:15 23:01 (00:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 22:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 22:17
dep. 22:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 22:19
dep. 22:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 22:31
dep. 22:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 22:33
dep. 22:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 22:39
dep. 22:39
15.5 km
Krasava
arr. 22:42
dep. 22:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 22:44
dep. 22:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 22:48
dep. 22:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 22:53
dep. 22:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 23:01
29.6 km
Draginac kod Loznice - Krupanj timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
08:49 09:27 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 08:49
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Zavlaka
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Mojkovic
arr. 09:02
dep. 09:02
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 09:05
dep. 09:05
14 km
Krasava
arr. 09:08
dep. 09:08
16 km
Likodra, Zarići
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Banjevac, Donji
arr. 09:22
dep. 09:22
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 09:27
28 km
13:29 14:07 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:29
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Zavlaka
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Mojkovic
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 13:45
dep. 13:45
14 km
Krasava
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Likodra, Zarići
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 13:56
dep. 13:56
22 km
Banjevac, Donji
arr. 14:02
dep. 14:02
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 14:07
28 km
17:15 18:01 (00:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 17:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:19
dep. 17:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 17:31
dep. 17:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 17:33
dep. 17:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 17:39
dep. 17:39
15.5 km
Krasava
arr. 17:42
dep. 17:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 17:44
dep. 17:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 17:48
dep. 17:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 17:53
dep. 17:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:01
29.6 km
17:42 18:21 (00:39)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 17:42
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Zavlaka
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Mojkovic
arr. 17:57
dep. 17:57
11 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Krasava
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Likodra, Zarići
arr. 18:08
dep. 18:08
19 km
Likodra, Zeljici
arr. 18:12
dep. 18:12
22 km
Banjevac, Donji
arr. 18:18
dep. 18:18
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:21
28 km
19:15 20:01 (00:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 19:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 19:17
dep. 19:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 19:19
dep. 19:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 19:31
dep. 19:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 19:33
dep. 19:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 19:39
dep. 19:39
15.5 km
Krasava
arr. 19:42
dep. 19:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 19:44
dep. 19:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 19:48
dep. 19:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 19:53
dep. 19:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 20:01
29.6 km
22:15 23:01 (00:46)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 22:15
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 22:17
dep. 22:17
1.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 22:19
dep. 22:19
2.4 km
Zavlaka
arr. 22:31
dep. 22:31
10.8 km
Mojkovic
arr. 22:33
dep. 22:33
12.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 22:39
dep. 22:39
15.5 km
Krasava
arr. 22:42
dep. 22:42
17.8 km
Likodra, Zarići
arr. 22:44
dep. 22:44
19.3 km
Banjevac, Zeljići
arr. 22:48
dep. 22:48
22.4 km
Banjevac, Donji
arr. 22:53
dep. 22:53
25.9 km
Krupanj, Bus station
arr. 23:01
29.6 km

Naselja Draginac kod Loznice i Krupanj su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginac kod Loznice je u 08:49 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.