Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Doroslovo - Sombor timetable

sunday, 23.02.2020.
10:00 10:30 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 10:00
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Sombor, Bus station
arr. 10:30
22 km
17:25 17:45 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 17:25
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
22 km
18:33 19:07 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 18:33
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 18:57
dep. 18:57
16 km
Sombor, Bus station
arr. 19:07
22 km
Doroslovo - Sombor timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:20 05:50 (00:30)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, III
dep. 05:20
Doroslovo, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Doroslovo, I
arr. 05:22
dep. 05:22
2 km
Stapar kod Sombora, III
arr. 05:27
dep. 05:27
8 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Stapar kod Sombora, I
arr. 05:29
dep. 05:29
10 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Sombor, Lugovo 1
arr. 05:41
dep. 05:41
17 km
arr. 05:44
dep. 05:44
19 km
Sombor, Bane Sekulic
arr. 05:46
dep. 05:46
20 km
Sombor, Crvena Zvezda
arr. 05:48
dep. 05:48
21 km
Sombor, Bus station
arr. 05:50
22 km
06:55 07:27 (00:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 06:55
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 07:17
dep. 07:17
16 km
Sombor, Bus station
arr. 07:27
22 km
10:00 10:30 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 10:00
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Sombor, Bus station
arr. 10:30
22 km
11:53 12:27 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 11:53
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 12:05
dep. 12:05
9 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 12:11
dep. 12:11
11 km
arr. 12:15
dep. 12:15
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 12:17
dep. 12:17
16 km
Sombor, Bus station
arr. 12:27
22 km
15:03 15:37 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 15:03
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Zarkovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Sombor, Bus station
arr. 15:37
22 km
16:23 16:57 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 16:23
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 16:47
dep. 16:47
16 km
Sombor, Bus station
arr. 16:57
22 km
17:25 17:45 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 17:25
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
22 km
20:53 21:27 (00:34)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Doroslovo, Center
dep. 20:53
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 21:05
dep. 21:05
9 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 21:11
dep. 21:11
11 km
arr. 21:15
dep. 21:15
15 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 21:17
dep. 21:17
16 km
Sombor, Bus station
arr. 21:27
22 km

Naselja Doroslovo i Sombor su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Doroslovo je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.