Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Donji Tovarnik - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:30 06:15 (01:45)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 04:30
Ogar, Sumska br. 1
arr. 04:33
dep. 04:33
2 km
Ogar, Sumska br. 73
arr. 04:40
dep. 04:40
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 04:42
dep. 04:42
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 04:44
dep. 04:44
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
23.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 04:53
dep. 04:53
18 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 04:57
dep. 04:57
20 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 04:59
dep. 04:59
21 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 05:01
dep. 05:01
22 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 05:07
dep. 05:07
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 05:09
dep. 05:09
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 05:10
dep. 05:10
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:15
dep. 05:15
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 05:17
dep. 05:17
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 05:19
dep. 05:19
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:20
dep. 05:20
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 05:21
dep. 05:21
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:23
dep. 05:23
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 05:25
dep. 05:25
39.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 05:27
dep. 05:27
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 05:29
dep. 05:29
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 05:30
dep. 05:30
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 05:32
dep. 05:32
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 05:47
dep. 05:47
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:54
dep. 05:54
65 km
arr. 05:59
dep. 05:59
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
78 km
05:30 07:15 (01:45)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 05:30
Ogar, Sumska br. 1
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Ogar, Sumska br. 73
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 05:44
dep. 05:44
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
23.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 05:53
dep. 05:53
18 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 05:55
dep. 05:55
19 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 05:57
dep. 05:57
20 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 06:01
dep. 06:01
22 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 06:09
dep. 06:09
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 06:15
dep. 06:15
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 06:17
dep. 06:17
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 06:19
dep. 06:19
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 06:20
dep. 06:20
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 06:21
dep. 06:21
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 06:23
dep. 06:23
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 06:25
dep. 06:25
39.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 06:27
dep. 06:27
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 06:29
dep. 06:29
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 06:30
dep. 06:30
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 06:32
dep. 06:32
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 06:47
dep. 06:47
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 06:54
dep. 06:54
65 km
arr. 06:59
dep. 06:59
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
78 km
08:35 10:20 (01:45)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 08:35
Ogar, Sumska br. 1
arr. 08:38
dep. 08:38
2 km
Ogar, Sumska br. 73
arr. 08:45
dep. 08:45
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 08:49
dep. 08:49
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
23.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 08:58
dep. 08:58
18 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 09:00
dep. 09:00
19 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 09:02
dep. 09:02
20 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 09:04
dep. 09:04
21 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 09:06
dep. 09:06
22 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 09:12
dep. 09:12
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 09:14
dep. 09:14
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 09:20
dep. 09:20
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 09:22
dep. 09:22
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 09:24
dep. 09:24
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 09:25
dep. 09:25
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 09:26
dep. 09:26
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 09:28
dep. 09:28
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 09:30
dep. 09:30
39.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 09:32
dep. 09:32
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 09:34
dep. 09:34
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 09:35
dep. 09:35
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 09:37
dep. 09:37
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 09:52
dep. 09:52
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 09:59
dep. 09:59
65 km
arr. 10:04
dep. 10:04
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
78 km
11:15 13:06 (01:51)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 11:15
Ogar, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
2.3 km
Ogar, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
3 km
Obrez kod Pecinaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
9.6 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 11:28
dep. 11:28
11.1 km
Asanja, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 11:37
dep. 11:37
18.3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 11:38
dep. 11:38
18.9 km
Kupinovo kod Pecinaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
19.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 11:42
dep. 11:42
20.1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 11:43
dep. 11:43
20.7 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 11:49
dep. 11:49
25.8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 11:51
dep. 11:51
26.6 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 11:54
dep. 11:54
27.9 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 12:02
dep. 12:02
32.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 12:04
dep. 12:04
34.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 12:05
dep. 12:05
35 km
Dec, I
arr. 12:06
dep. 12:06
35.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 12:07
dep. 12:07
36.2 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:08
dep. 12:08
37.1 km
Simanovci, 9
arr. 12:10
dep. 12:10
39.1 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 12:11
dep. 12:11
39.9 km
Simanovci, 5
arr. 12:14
dep. 12:14
41.7 km
Simanovci, 3
arr. 12:15
dep. 12:15
42.2 km
Simanovci, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
43.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:42
dep. 12:42
65.3 km
arr. 12:47
dep. 12:47
69.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:06
77.4 km
14:31 16:15 (01:44)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 14:31
Ogar, Skolska 1
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Ogar, Sumska br. 73
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 14:45
dep. 14:45
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
23.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 14:54
dep. 14:54
18 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 15:02
dep. 15:02
22 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 15:10
dep. 15:10
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 15:11
dep. 15:11
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:16
dep. 15:16
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:18
dep. 15:18
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:21
dep. 15:21
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:22
dep. 15:22
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:24
dep. 15:24
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:26
dep. 15:26
39.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:28
dep. 15:28
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:30
dep. 15:30
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:31
dep. 15:31
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:33
dep. 15:33
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 15:48
dep. 15:48
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 15:55
dep. 15:55
65 km
arr. 16:00
dep. 16:00
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
78 km
16:20 17:53 (01:33)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 16:20
Ogar, Skolska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Ogar, Sumska br. 102
arr. 16:30
dep. 16:30
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 16:34
dep. 16:34
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
16.5 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 16:47
dep. 16:47
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 16:53
dep. 16:53
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 16:55
dep. 16:55
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 16:57
dep. 16:57
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 16:58
dep. 16:58
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 16:59
dep. 16:59
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 17:01
dep. 17:01
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 17:03
dep. 17:03
39.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 17:05
dep. 17:05
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:07
dep. 17:07
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 17:08
dep. 17:08
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 17:25
dep. 17:25
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 17:32
dep. 17:32
65 km
arr. 17:37
dep. 17:37
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:53
78 km
17:26 19:10 (01:44)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 17:26
Ogar, Skolska 1
arr. 17:29
dep. 17:29
2 km
Ogar, Sumska br. 102
arr. 17:36
dep. 17:36
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 17:40
dep. 17:40
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
23.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 17:49
dep. 17:49
18 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:51
dep. 17:51
19 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 17:53
dep. 17:53
20 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:55
dep. 17:55
21 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 18:03
dep. 18:03
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 18:05
dep. 18:05
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 18:06
dep. 18:06
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 18:11
dep. 18:11
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 18:13
dep. 18:13
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 18:15
dep. 18:15
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 18:16
dep. 18:16
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 18:17
dep. 18:17
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 18:19
dep. 18:19
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 18:21
dep. 18:21
39.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 18:23
dep. 18:23
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 18:25
dep. 18:25
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 18:26
dep. 18:26
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 18:28
dep. 18:28
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 18:43
dep. 18:43
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
arr. 18:55
dep. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
78 km
19:00 20:45 (01:45)
Mila Kojica bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
dep. 19:00
Ogar, Sumska br. 1
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Ogar, Sumska br. 73
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 19:12
dep. 19:12
10 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 19:14
dep. 19:14
11.5 km
Asanja, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
23.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 19:23
dep. 19:23
18 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 19:25
dep. 19:25
19 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 19:27
dep. 19:27
20 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 19:29
dep. 19:29
21 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 19:31
dep. 19:31
22 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 19:37
dep. 19:37
26 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 19:39
dep. 19:39
27 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 19:40
dep. 19:40
28 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 19:45
dep. 19:45
33.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 19:47
dep. 19:47
34.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 19:49
dep. 19:49
35.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 19:50
dep. 19:50
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 19:51
dep. 19:51
37 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 19:53
dep. 19:53
38 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:55
dep. 19:55
39.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:57
dep. 19:57
41 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:59
dep. 19:59
42 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:00
dep. 20:00
43 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:02
dep. 20:02
44 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 20:17
dep. 20:17
60 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 20:24
dep. 20:24
65 km
arr. 20:29
dep. 20:29
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
78 km

Naselja Donji Tovarnik i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 33min., a najduže 01h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Tovarnik je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.