Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Stupanj - Aleksandrovac timetable

thursday, 18.07.2019.
05:30 06:20 (00:50)
L.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, L.
dep. 05:30
Donji Stupanj, 4
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Donji Stupanj, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
2 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
4.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:48
dep. 05:48
5.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Garevina
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
8.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Gornja Zleginja
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 06:02
dep. 06:02
11.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:06
dep. 06:06
19.5 km
Bobote
arr. 06:10
dep. 06:10
21.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:11
dep. 06:11
22.5 km
Vitkovo
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
Stanjevo
arr. 06:14
dep. 06:14
24 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:19
dep. 06:19
26 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:20
27 km
06:19 06:35 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 06:19
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
2.5 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
5.3 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
9 km
07:15 07:55 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, 2
dep. 07:15
Donji Stupanj, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
1.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 07:23
dep. 07:23
2.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
3.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 07:26
dep. 07:26
4 km
Garevina
arr. 07:28
dep. 07:28
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Gornja Zleginja
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Bobote
arr. 07:45
dep. 07:45
18.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Vitkovo
arr. 07:47
dep. 07:47
20 km
Stanjevo
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:53
dep. 07:53
22.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:55
24 km
07:26 07:45 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 07:26
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
Bobote
arr. 07:37
dep. 07:37
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:38
dep. 07:38
6.5 km
Vitkovo
arr. 07:39
dep. 07:39
7 km
Stanjevo
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:42
dep. 07:42
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:43
dep. 07:43
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:45
11 km
09:41 10:00 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 09:41
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:43
dep. 09:43
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 09:47
dep. 09:47
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 09:51
dep. 09:51
2.5 km
Bobote
arr. 09:52
dep. 09:52
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 09:53
dep. 09:53
4.5 km
Vitkovo
arr. 09:54
dep. 09:54
5.3 km
Stanjevo
arr. 09:55
dep. 09:55
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 09:57
dep. 09:57
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 09:58
dep. 09:58
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 10:00
9 km
11:41 12:00 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 11:41
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 11:47
dep. 11:47
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:50
dep. 11:50
2.5 km
Bobote
arr. 11:52
dep. 11:52
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:53
dep. 11:53
4.5 km
Vitkovo
arr. 11:54
dep. 11:54
5.3 km
Stanjevo
arr. 11:55
dep. 11:55
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:57
dep. 11:57
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 11:58
dep. 11:58
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:00
9 km
12:30 13:20 (00:50)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, 2
dep. 12:30
Donji Stupanj, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
1.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Garevina
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
6.5 km
Gornja Zleginja
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 13:02
dep. 13:02
14.5 km
Vrazogrnci
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 12:57
dep. 12:57
12.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 12:55
dep. 12:55
11.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
15.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:06
dep. 13:06
16.5 km
Bobote
arr. 13:10
dep. 13:10
18.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:11
dep. 13:11
19.5 km
Vitkovo
arr. 13:12
dep. 13:12
20 km
Stanjevo
arr. 13:14
dep. 13:14
21 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:18
dep. 13:18
22.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:19
dep. 13:19
23 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:20
24 km
12:41 13:00 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 12:41
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 12:47
dep. 12:47
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:50
dep. 12:50
2.5 km
Bobote
arr. 12:52
dep. 12:52
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:53
dep. 12:53
4.5 km
Vitkovo
arr. 12:54
dep. 12:54
5.3 km
Stanjevo
arr. 12:55
dep. 12:55
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:57
dep. 12:57
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 12:58
dep. 12:58
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:00
9 km
13:11 13:30 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 13:11
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
11 km
13:41 14:00 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 13:41
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:47
dep. 13:47
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:50
dep. 13:50
3.5 km
Bobote
arr. 13:52
dep. 13:52
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Vitkovo
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Stanjevo
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:57
dep. 13:57
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:00
11 km
14:41 15:00 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 14:41
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:47
dep. 14:47
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:50
dep. 14:50
3.5 km
Bobote
arr. 14:52
dep. 14:52
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:53
dep. 14:53
6.5 km
Vitkovo
arr. 14:54
dep. 14:54
7 km
Stanjevo
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:57
dep. 14:57
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:00
11 km
14:49 15:05 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 14:49
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
2.3 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
3.9 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
5.8 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
6.9 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
7.7 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
11 km
15:05 15:55 (00:50)
L.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, L.
dep. 15:05
Donji Stupanj, 4
arr. 15:08
dep. 15:08
1 km
Donji Stupanj, 3
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Donji Stupanj, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Donji Stupanj, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Garevina
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
9.5 km
Gornja Zleginja
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 15:39
dep. 15:39
18.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:41
dep. 15:41
19.5 km
Bobote
arr. 15:45
dep. 15:45
21.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vitkovo
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Stanjevo
arr. 15:49
dep. 15:49
24 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:53
dep. 15:53
25.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:54
dep. 15:54
26 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:55
27 km
15:11 15:32 (00:21)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 15:11
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
11.5 km
16:01 16:20 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 16:01
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
2.5 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
5.3 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
9 km
16:15 17:05 (00:50)
L.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, L.
dep. 16:15
Donji Stupanj, 4
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Donji Stupanj, 3
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
4.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:33
dep. 16:33
5.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
7 km
Garevina
arr. 16:38
dep. 16:38
7.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
8.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
9.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 16:49
dep. 16:49
18.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:51
dep. 16:51
19.5 km
Bobote
arr. 16:55
dep. 16:55
21.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:56
dep. 16:56
22.5 km
Vitkovo
arr. 16:57
dep. 16:57
23 km
Stanjevo
arr. 16:59
dep. 16:59
24 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:03
dep. 17:03
25.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 17:04
dep. 17:04
26 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:05
27 km
16:57 17:15 (00:18)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 16:57
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:00
dep. 17:00
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:05
dep. 17:05
2.5 km
Bobote
arr. 17:07
dep. 17:07
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:08
dep. 17:08
4.5 km
Vitkovo
arr. 17:09
dep. 17:09
5.3 km
Stanjevo
arr. 17:10
dep. 17:10
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:12
dep. 17:12
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 17:13
dep. 17:13
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:15
9 km
17:56 18:15 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 17:56
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:58
dep. 17:58
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:02
dep. 18:02
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:05
dep. 18:05
2.5 km
Bobote
arr. 18:07
dep. 18:07
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:08
dep. 18:08
4.5 km
Vitkovo
arr. 18:09
dep. 18:09
5.3 km
Stanjevo
arr. 18:10
dep. 18:10
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:12
dep. 18:12
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 18:13
dep. 18:13
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:15
9 km
18:29 18:45 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 18:29
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
6.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
11 km
18:41 19:00 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 18:41
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:44
dep. 18:44
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:50
dep. 18:50
3.5 km
Bobote
arr. 18:52
dep. 18:52
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:53
dep. 18:53
6.5 km
Vitkovo
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Stanjevo
arr. 18:55
dep. 18:55
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:57
dep. 18:57
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 18:58
dep. 18:58
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 19:00
11 km
19:56 20:15 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 19:56
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
3.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
5.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
6.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
7 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
8 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
9.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
11 km
20:56 21:15 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Stupanj, Intersection
dep. 20:56
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
1.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
4.5 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
5.3 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
6.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
7.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
8.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
9 km

Naselja Donji Stupanj i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Stupanj je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.