Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Milanovac - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 25.06.2022.
02:02 05:35 (03:33)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 02:02
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 02:36
dep. 02:36
33.2 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 02:47
dep. 02:47
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
61 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 03:17
dep. 03:17
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
82.8 km
arr. 03:43
dep. 03:43
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 05:27
dep. 05:27
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:35
190.6 km
05:50 09:40 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:50
Donji Milanovac, Stari
arr. 05:55
dep. 05:55
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 06:05
dep. 06:05
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 06:24
dep. 06:24
33.3 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 06:35
dep. 06:35
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 06:41
dep. 06:41
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
61 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
82.8 km
arr. 07:44
dep. 07:44
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:51
dep. 07:51
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
dep. 08:27
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 09:27
dep. 09:27
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:40
190.6 km
11:15 14:55 (03:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 11:49
dep. 11:49
33.2 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
61 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 12:38
dep. 12:38
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
82.8 km
arr. 13:04
dep. 13:04
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 14:47
dep. 14:47
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
190.6 km
17:30 21:10 (03:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 17:30
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 18:04
dep. 18:04
33.2 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 18:15
dep. 18:15
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
82.8 km
arr. 19:19
dep. 19:19
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 21:02
dep. 21:02
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:10
190.6 km
Donji Milanovac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
02:02 05:35 (03:33)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 02:02
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 02:36
dep. 02:36
33.2 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 02:47
dep. 02:47
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
61 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 03:17
dep. 03:17
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
82.8 km
arr. 03:43
dep. 03:43
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 05:27
dep. 05:27
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:35
190.6 km
05:50 09:40 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:50
Donji Milanovac, Stari
arr. 05:55
dep. 05:55
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 06:05
dep. 06:05
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 06:24
dep. 06:24
33.3 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 06:35
dep. 06:35
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 06:41
dep. 06:41
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
61 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
82.8 km
arr. 07:44
dep. 07:44
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:51
dep. 07:51
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
dep. 08:27
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 09:27
dep. 09:27
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:40
190.6 km
11:15 14:55 (03:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 11:49
dep. 11:49
33.2 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
61 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 12:38
dep. 12:38
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
82.8 km
arr. 13:04
dep. 13:04
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 14:47
dep. 14:47
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
190.6 km
17:30 21:10 (03:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 17:30
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
13.3 km
Dobra, Selo
arr. 18:04
dep. 18:04
33.2 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 18:15
dep. 18:15
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
63.7 km
Ponikve, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
64.5 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
82.8 km
arr. 19:19
dep. 19:19
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
91 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
102.2 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
111.6 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 21:02
dep. 21:02
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:10
190.6 km

Naselja Donji Milanovac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~191 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 33min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 02:02 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.