Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Donji Krcin - Krusevac timetable

friday, 10.07.2020.
05:00 06:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 05:00
Toljevac, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Pajkovac
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 05:22
dep. 05:22
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 05:28
dep. 05:28
11.5 km
Bacina, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
12.5 km
Bacina, M
arr. 05:32
dep. 05:32
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Varvarin, Farma
arr. 05:37
dep. 05:37
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
19 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
19.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
21 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
25 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
25.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
26.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
27.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
28 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
31.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
35 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
39 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
41 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
41.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
42 km
07:50 09:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 07:50
Toljevac
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Pajkovac
arr. 07:56
dep. 07:56
4 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
9 km
Bacina
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
19 km
Maskare, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
30 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
32 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
37 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
44 km
14:45 15:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:45
Toljevac
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Pajkovac
arr. 14:53
dep. 14:53
3.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 15:03
dep. 15:03
9.5 km
Bacina, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
21 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
35 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
42 km
19:05 19:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 19:05
Marenovo
arr. 19:17
dep. 19:17
8 km
Zalogovac
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Padez kod Krusevca
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Srnje
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Jasika, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
23 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
28 km
Donji Krcin - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
05:00 06:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 05:00
Toljevac, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Pajkovac
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 05:22
dep. 05:22
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 05:28
dep. 05:28
11.5 km
Bacina, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
12.5 km
Bacina, M
arr. 05:32
dep. 05:32
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Varvarin, Farma
arr. 05:37
dep. 05:37
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
19 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
19.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
21 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
25 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
25.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
26.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
27.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
28 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
31.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
35 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
39 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
41 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
41.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
42 km
07:50 09:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 07:50
Toljevac
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Pajkovac
arr. 07:56
dep. 07:56
4 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
9 km
Bacina
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
19 km
Maskare, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
30 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
32 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
37 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
44 km
14:45 15:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:45
Toljevac
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Pajkovac
arr. 14:53
dep. 14:53
3.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 15:03
dep. 15:03
9.5 km
Bacina, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
21 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
35 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
42 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 17:30
Toljevac, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Pajkovac
arr. 17:40
dep. 17:40
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 17:52
dep. 17:52
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 17:58
dep. 17:58
11.5 km
Bacina, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
12.5 km
Bacina, M
arr. 18:02
dep. 18:02
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 18:03
dep. 18:03
14 km
Varvarin, Farma
arr. 18:07
dep. 18:07
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 18:09
dep. 18:09
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 18:13
dep. 18:13
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 18:17
dep. 18:17
19.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 18:20
dep. 18:20
21 km
Maskare, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
25 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:28
dep. 18:28
25.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
26.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
27.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
28 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:40
dep. 18:40
31.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
35 km
Jasika, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
37 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:54
dep. 18:54
39 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:58
dep. 18:58
41 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:59
dep. 18:59
41.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
42 km
19:05 19:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 19:05
Marenovo
arr. 19:17
dep. 19:17
8 km
Zalogovac
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Padez kod Krusevca
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Srnje
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Jasika, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
23 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
28 km

Naselja Donji Krcin i Krusevac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Krcin je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.