Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Krcin - Krusevac timetable

thursday, 13.06.2024.
05:00 06:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 05:00
Toljevac, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Pajkovac
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 05:22
dep. 05:22
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 05:28
dep. 05:28
11.5 km
Bacina, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
12.5 km
Bacina, M
arr. 05:32
dep. 05:32
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Varvarin, Farma
arr. 05:37
dep. 05:37
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
19 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
19.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
21 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
25 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
25.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
26.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
27.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
28 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
31.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
35 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
39 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
41 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
41.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
42 km
07:45 09:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 07:45
Karanovac
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Marenovo, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Marenovo, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
9 km
Zalogovac, 3
arr. 08:18
dep. 08:18
16.5 km
Zalogovac, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
17 km
Marenovo
arr. 08:16
dep. 08:16
15.5 km
Parcane kod Varvarina
arr. 08:10
dep. 08:10
13.5 km
Zalogovac, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
17.5 km
Zalogovac, A
arr. 08:26
dep. 08:26
19.5 km
Vratare, P
arr. 08:30
dep. 08:30
21.5 km
Vratare, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
22.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
23.5 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 08:36
dep. 08:36
24.5 km
Srnje, Deponija
arr. 08:44
dep. 08:44
27.5 km
Srnje, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
29.5 km
Srnje, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
30 km
Jasika, VK
arr. 08:48
dep. 08:48
30.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
31.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:54
dep. 08:54
33.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:58
dep. 08:58
35.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:59
dep. 08:59
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
36.5 km
09:00 10:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 09:00
Toljevac
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Pajkovac
arr. 09:08
dep. 09:08
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 09:23
dep. 09:23
11.5 km
Bacina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
12.5 km
Bacina, M
arr. 09:26
dep. 09:26
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 09:27
dep. 09:27
14 km
Varvarin, Farma
arr. 09:30
dep. 09:30
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 09:32
dep. 09:32
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 09:34
dep. 09:34
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:45
18.5 km
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
24.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
25.5 km
arr. 09:58
dep. 09:58
26.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
29.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:04
dep. 10:04
30.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:06
dep. 10:06
31.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
33 km
arr. 10:11
dep. 10:11
34.5 km
Makresane, 3
arr. 10:16
dep. 10:16
37 km
Makresane, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
38 km
Makresane, 1
arr. 10:21
dep. 10:21
39.5 km
Dedina, FAG
arr. 10:23
dep. 10:23
40.5 km
Dedina, DR
arr. 10:24
dep. 10:24
41 km
Dedina, M
arr. 10:26
dep. 10:26
41.5 km
Krusevac, Bivolje
arr. 10:28
dep. 10:28
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
44 km
14:15 15:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:15
Karanovac
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Marenovo, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
7 km
Marenovo, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Zalogovac, 3
arr. 14:48
dep. 14:48
16.5 km
Zalogovac, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Marenovo
arr. 14:46
dep. 14:46
15.5 km
Parcane kod Varvarina
arr. 14:40
dep. 14:40
13.5 km
Zalogovac, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
17.5 km
Zalogovac, A
arr. 14:56
dep. 14:56
19.5 km
Vratare, P
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Vratare, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
22.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
23.5 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
24.5 km
Srnje, Deponija
arr. 15:12
dep. 15:12
27.5 km
Srnje, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
29.5 km
Srnje, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
30 km
Jasika, VK
arr. 15:18
dep. 15:18
30.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
31.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:24
dep. 15:24
33.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:28
dep. 15:28
35.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:29
dep. 15:29
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
36.5 km
14:45 15:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:45
Toljevac
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Pajkovac
arr. 14:53
dep. 14:53
3.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 15:03
dep. 15:03
9.5 km
Bacina, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
21 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
35 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
42 km
20:15 21:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 20:15
Varvarin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
46.4 km
Donji Krcin - Krusevac timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
05:00 06:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 05:00
Toljevac, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Pajkovac
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 05:22
dep. 05:22
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 05:28
dep. 05:28
11.5 km
Bacina, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
12.5 km
Bacina, M
arr. 05:32
dep. 05:32
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Varvarin, Farma
arr. 05:37
dep. 05:37
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
19 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
19.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
21 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
25 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
25.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
26.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
27.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
28 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
31.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
35 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
39 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
41 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
41.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
42 km
07:45 09:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 07:45
Karanovac
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Marenovo, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Marenovo, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
9 km
Zalogovac, 3
arr. 08:18
dep. 08:18
16.5 km
Zalogovac, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
17 km
Marenovo
arr. 08:16
dep. 08:16
15.5 km
Parcane kod Varvarina
arr. 08:10
dep. 08:10
13.5 km
Zalogovac, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
17.5 km
Zalogovac, A
arr. 08:26
dep. 08:26
19.5 km
Vratare, P
arr. 08:30
dep. 08:30
21.5 km
Vratare, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
22.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
23.5 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 08:36
dep. 08:36
24.5 km
Srnje, Deponija
arr. 08:44
dep. 08:44
27.5 km
Srnje, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
29.5 km
Srnje, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
30 km
Jasika, VK
arr. 08:48
dep. 08:48
30.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
31.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:54
dep. 08:54
33.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:58
dep. 08:58
35.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:59
dep. 08:59
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
36.5 km
09:00 10:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 09:00
Toljevac
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Pajkovac
arr. 09:08
dep. 09:08
3.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 09:23
dep. 09:23
11.5 km
Bacina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
12.5 km
Bacina, M
arr. 09:26
dep. 09:26
13.5 km
Bacina, Ek
arr. 09:27
dep. 09:27
14 km
Varvarin, Farma
arr. 09:30
dep. 09:30
15.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 09:32
dep. 09:32
16.5 km
Varvarin, AMB
arr. 09:34
dep. 09:34
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:45
18.5 km
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
24.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
25.5 km
arr. 09:58
dep. 09:58
26.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
29.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:04
dep. 10:04
30.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:06
dep. 10:06
31.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
33 km
arr. 10:11
dep. 10:11
34.5 km
Makresane, 3
arr. 10:16
dep. 10:16
37 km
Makresane, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
38 km
Makresane, 1
arr. 10:21
dep. 10:21
39.5 km
Dedina, FAG
arr. 10:23
dep. 10:23
40.5 km
Dedina, DR
arr. 10:24
dep. 10:24
41 km
Dedina, M
arr. 10:26
dep. 10:26
41.5 km
Krusevac, Bivolje
arr. 10:28
dep. 10:28
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
44 km
14:15 15:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:15
Karanovac
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Marenovo, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
7 km
Marenovo, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Zalogovac, 3
arr. 14:48
dep. 14:48
16.5 km
Zalogovac, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Marenovo
arr. 14:46
dep. 14:46
15.5 km
Parcane kod Varvarina
arr. 14:40
dep. 14:40
13.5 km
Zalogovac, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
17.5 km
Zalogovac, A
arr. 14:56
dep. 14:56
19.5 km
Vratare, P
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Vratare, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
22.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
23.5 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
24.5 km
Srnje, Deponija
arr. 15:12
dep. 15:12
27.5 km
Srnje, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
29.5 km
Srnje, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
30 km
Jasika, VK
arr. 15:18
dep. 15:18
30.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
31.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:24
dep. 15:24
33.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:28
dep. 15:28
35.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:29
dep. 15:29
36 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
36.5 km
14:45 15:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:45
Toljevac
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Pajkovac
arr. 14:53
dep. 14:53
3.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 15:03
dep. 15:03
9.5 km
Bacina, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
17.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
18.5 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
20 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
21 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
23.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
32.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
35 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
42 km
20:15 21:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 20:15
Varvarin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
46.4 km

Naselja Donji Krcin i Krusevac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Krcin je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.