Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Krcin - Kragujevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:43 06:55 (01:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 05:43
Gornji Krcin
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Belusic
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Tecic
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 06:15
dep. 06:15
22 km
Rekovac, Šumice
arr. 06:17
dep. 06:17
23 km
Ratkovic
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:37
dep. 06:37
34 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 06:42
dep. 06:42
39 km
Donja Sabanta, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
41 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 06:48
dep. 06:48
43 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:50
dep. 06:50
45 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:55
48 km
07:25 08:40 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 07:25
Belusic
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Tecic
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Ratkovic
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
30 km
Donja Sabanta, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
45 km
14:37 15:57 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:37
Gornji Krcin
arr. 14:46
dep. 14:46
5 km
Belusic
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Tecic
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
21 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 15:14
dep. 15:14
22 km
Rekovac, Šumice
arr. 15:18
dep. 15:18
23 km
Ratkovic
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 15:34
dep. 15:34
34 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
36 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 15:44
dep. 15:44
39 km
Donja Sabanta, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 15:52
dep. 15:52
45 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:57
48 km
15:07 16:35 (01:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 15:07
Rekovac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
19.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:35
46.1 km
Donji Krcin - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:43 06:55 (01:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 05:43
Gornji Krcin
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Belusic
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Tecic
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 06:15
dep. 06:15
22 km
Rekovac, Šumice
arr. 06:17
dep. 06:17
23 km
Ratkovic
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:37
dep. 06:37
34 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 06:42
dep. 06:42
39 km
Donja Sabanta, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
41 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 06:48
dep. 06:48
43 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:50
dep. 06:50
45 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:55
48 km
07:25 08:40 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 07:25
Belusic
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Tecic
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Ratkovic
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
30 km
Donja Sabanta, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
45 km
14:37 15:57 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 14:37
Gornji Krcin
arr. 14:46
dep. 14:46
5 km
Belusic
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Tecic
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
21 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 15:14
dep. 15:14
22 km
Rekovac, Šumice
arr. 15:18
dep. 15:18
23 km
Ratkovic
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 15:34
dep. 15:34
34 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
36 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 15:44
dep. 15:44
39 km
Donja Sabanta, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 15:52
dep. 15:52
45 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:57
48 km
15:07 16:35 (01:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Krcin
dep. 15:07
Rekovac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
19.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:35
46.1 km

Naselja Donji Krcin i Kragujevac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Krcin je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 15:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.