Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Komren - Nis timetable

tuesday, 21.05.2024.
05:10 05:35 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 05:10
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 05:11
dep. 05:11
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 05:12
dep. 05:12
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 05:14
dep. 05:14
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 05:15
dep. 05:15
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 05:16
dep. 05:16
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 05:18
dep. 05:18
3.2 km
arr. 05:19
dep. 05:19
3.4 km
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
arr. 05:21
dep. 05:21
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
5.1 km
Nis, Ured
arr. 05:25
dep. 05:25
5.6 km
arr. 05:27
dep. 05:27
6.1 km
Nis, Marger
arr. 05:29
dep. 05:29
6.4 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 05:35
7.5 km
05:45 06:10 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 05:45
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 05:46
dep. 05:46
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 05:49
dep. 05:49
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 05:50
dep. 05:50
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 05:51
dep. 05:51
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 05:53
dep. 05:53
3.2 km
arr. 05:54
dep. 05:54
3.4 km
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 05:58
dep. 05:58
5.1 km
Nis, Ured
arr. 06:00
dep. 06:00
5.6 km
arr. 06:02
dep. 06:02
6.1 km
Nis, Marger
arr. 06:04
dep. 06:04
6.4 km
arr. 06:07
dep. 06:07
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 06:10
7.5 km
06:10 06:35 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 06:10
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 06:11
dep. 06:11
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 06:14
dep. 06:14
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 06:16
dep. 06:16
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 06:18
dep. 06:18
3.2 km
arr. 06:19
dep. 06:19
3.4 km
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
arr. 06:21
dep. 06:21
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
5.1 km
Nis, Ured
arr. 06:25
dep. 06:25
5.6 km
arr. 06:27
dep. 06:27
6.1 km
Nis, Marger
arr. 06:29
dep. 06:29
6.4 km
arr. 06:32
dep. 06:32
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 06:35
7.5 km
06:45 07:10 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 06:45
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 06:46
dep. 06:46
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 06:47
dep. 06:47
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 06:49
dep. 06:49
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 06:50
dep. 06:50
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 06:51
dep. 06:51
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
3.4 km
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
arr. 06:56
dep. 06:56
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
5.1 km
Nis, Ured
arr. 07:00
dep. 07:00
5.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
6.1 km
Nis, Marger
arr. 07:04
dep. 07:04
6.4 km
arr. 07:07
dep. 07:07
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 07:10
7.5 km
07:25 07:50 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 07:25
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 07:26
dep. 07:26
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 07:27
dep. 07:27
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 07:29
dep. 07:29
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 07:30
dep. 07:30
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 07:31
dep. 07:31
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 07:33
dep. 07:33
3.2 km
arr. 07:34
dep. 07:34
3.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
arr. 07:36
dep. 07:36
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
5.1 km
Nis, Ured
arr. 07:40
dep. 07:40
5.6 km
arr. 07:42
dep. 07:42
6.1 km
Nis, Marger
arr. 07:44
dep. 07:44
6.4 km
arr. 07:47
dep. 07:47
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 07:50
7.5 km
08:00 08:25 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 08:00
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 08:01
dep. 08:01
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 08:02
dep. 08:02
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 08:04
dep. 08:04
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 08:05
dep. 08:05
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 08:06
dep. 08:06
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 08:08
dep. 08:08
3.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.4 km
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
arr. 08:11
dep. 08:11
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
5.1 km
Nis, Ured
arr. 08:15
dep. 08:15
5.6 km
arr. 08:17
dep. 08:17
6.1 km
Nis, Marger
arr. 08:19
dep. 08:19
6.4 km
arr. 08:22
dep. 08:22
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 08:25
7.5 km
08:35 09:00 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 08:35
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 08:36
dep. 08:36
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 08:37
dep. 08:37
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 08:39
dep. 08:39
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 08:40
dep. 08:40
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 08:41
dep. 08:41
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 08:43
dep. 08:43
3.2 km
arr. 08:44
dep. 08:44
3.4 km
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
arr. 08:46
dep. 08:46
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
5.1 km
Nis, Ured
arr. 08:50
dep. 08:50
5.6 km
arr. 08:52
dep. 08:52
6.1 km
Nis, Marger
arr. 08:54
dep. 08:54
6.4 km
arr. 08:57
dep. 08:57
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 09:00
7.5 km
09:05 09:30 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 09:05
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 09:06
dep. 09:06
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 09:07
dep. 09:07
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 09:09
dep. 09:09
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 09:10
dep. 09:10
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 09:11
dep. 09:11
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 09:13
dep. 09:13
3.2 km
arr. 09:14
dep. 09:14
3.4 km
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
arr. 09:16
dep. 09:16
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 09:18
dep. 09:18
5.1 km
Nis, Ured
arr. 09:20
dep. 09:20
5.6 km
arr. 09:22
dep. 09:22
6.1 km
Nis, Marger
arr. 09:24
dep. 09:24
6.4 km
arr. 09:27
dep. 09:27
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 09:30
7.5 km
09:45 10:10 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 09:45
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 09:46
dep. 09:46
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 09:47
dep. 09:47
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 09:49
dep. 09:49
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 09:50
dep. 09:50
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 09:51
dep. 09:51
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 09:53
dep. 09:53
3.2 km
arr. 09:54
dep. 09:54
3.4 km
arr. 09:55
dep. 09:55
4 km
arr. 09:56
dep. 09:56
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 09:58
dep. 09:58
5.1 km
Nis, Ured
arr. 10:00
dep. 10:00
5.6 km
arr. 10:02
dep. 10:02
6.1 km
Nis, Marger
arr. 10:04
dep. 10:04
6.4 km
arr. 10:07
dep. 10:07
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 10:10
7.5 km
10:15 10:40 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 10:15
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 10:16
dep. 10:16
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 10:17
dep. 10:17
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 10:19
dep. 10:19
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 10:20
dep. 10:20
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 10:21
dep. 10:21
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 10:23
dep. 10:23
3.2 km
arr. 10:24
dep. 10:24
3.4 km
arr. 10:25
dep. 10:25
4 km
arr. 10:26
dep. 10:26
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 10:28
dep. 10:28
5.1 km
Nis, Ured
arr. 10:30
dep. 10:30
5.6 km
arr. 10:32
dep. 10:32
6.1 km
Nis, Marger
arr. 10:34
dep. 10:34
6.4 km
arr. 10:37
dep. 10:37
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 10:40
7.5 km
10:55 11:20 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 10:55
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 10:56
dep. 10:56
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 10:57
dep. 10:57
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 10:59
dep. 10:59
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 11:00
dep. 11:00
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 11:01
dep. 11:01
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 11:03
dep. 11:03
3.2 km
arr. 11:04
dep. 11:04
3.4 km
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
arr. 11:06
dep. 11:06
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 11:08
dep. 11:08
5.1 km
Nis, Ured
arr. 11:10
dep. 11:10
5.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
6.1 km
Nis, Marger
arr. 11:14
dep. 11:14
6.4 km
arr. 11:17
dep. 11:17
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 11:20
7.5 km
11:30 11:55 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 11:30
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 11:31
dep. 11:31
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 11:32
dep. 11:32
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 11:34
dep. 11:34
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 11:35
dep. 11:35
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 11:36
dep. 11:36
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
arr. 11:39
dep. 11:39
3.4 km
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
arr. 11:41
dep. 11:41
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 11:43
dep. 11:43
5.1 km
Nis, Ured
arr. 11:45
dep. 11:45
5.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
6.1 km
Nis, Marger
arr. 11:49
dep. 11:49
6.4 km
arr. 11:52
dep. 11:52
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 11:55
7.5 km
12:05 12:30 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 12:05
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 12:06
dep. 12:06
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 12:07
dep. 12:07
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 12:09
dep. 12:09
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 12:10
dep. 12:10
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 12:11
dep. 12:11
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 12:13
dep. 12:13
3.2 km
arr. 12:14
dep. 12:14
3.4 km
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
arr. 12:16
dep. 12:16
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
5.1 km
Nis, Ured
arr. 12:20
dep. 12:20
5.6 km
arr. 12:22
dep. 12:22
6.1 km
Nis, Marger
arr. 12:24
dep. 12:24
6.4 km
arr. 12:27
dep. 12:27
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 12:30
7.5 km
12:40 13:05 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 12:40
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 12:41
dep. 12:41
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 12:42
dep. 12:42
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 12:44
dep. 12:44
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 12:45
dep. 12:45
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 12:46
dep. 12:46
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 12:48
dep. 12:48
3.2 km
arr. 12:49
dep. 12:49
3.4 km
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
arr. 12:51
dep. 12:51
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 12:53
dep. 12:53
5.1 km
Nis, Ured
arr. 12:55
dep. 12:55
5.6 km
arr. 12:57
dep. 12:57
6.1 km
Nis, Marger
arr. 12:59
dep. 12:59
6.4 km
arr. 13:02
dep. 13:02
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 13:05
7.5 km
13:15 13:40 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 13:15
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 13:16
dep. 13:16
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 13:17
dep. 13:17
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 13:19
dep. 13:19
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 13:23
dep. 13:23
3.2 km
arr. 13:24
dep. 13:24
3.4 km
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
arr. 13:26
dep. 13:26
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
5.1 km
Nis, Ured
arr. 13:30
dep. 13:30
5.6 km
arr. 13:32
dep. 13:32
6.1 km
Nis, Marger
arr. 13:34
dep. 13:34
6.4 km
arr. 13:37
dep. 13:37
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 13:40
7.5 km
13:45 14:10 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 13:45
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 13:46
dep. 13:46
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 13:47
dep. 13:47
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 13:49
dep. 13:49
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 13:50
dep. 13:50
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 13:51
dep. 13:51
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
arr. 13:54
dep. 13:54
3.4 km
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
arr. 13:56
dep. 13:56
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 13:58
dep. 13:58
5.1 km
Nis, Ured
arr. 14:00
dep. 14:00
5.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
6.1 km
Nis, Marger
arr. 14:04
dep. 14:04
6.4 km
arr. 14:07
dep. 14:07
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 14:10
7.5 km
14:25 14:50 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 14:25
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 14:26
dep. 14:26
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 14:27
dep. 14:27
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 14:29
dep. 14:29
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 14:30
dep. 14:30
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 14:31
dep. 14:31
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 14:33
dep. 14:33
3.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
3.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
arr. 14:36
dep. 14:36
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 14:38
dep. 14:38
5.1 km
Nis, Ured
arr. 14:40
dep. 14:40
5.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
6.1 km
Nis, Marger
arr. 14:44
dep. 14:44
6.4 km
arr. 14:47
dep. 14:47
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 14:50
7.5 km
14:55 15:20 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 14:55
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 14:56
dep. 14:56
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 14:57
dep. 14:57
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 14:59
dep. 14:59
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 15:00
dep. 15:00
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 15:01
dep. 15:01
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 15:03
dep. 15:03
3.2 km
arr. 15:04
dep. 15:04
3.4 km
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
arr. 15:06
dep. 15:06
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 15:08
dep. 15:08
5.1 km
Nis, Ured
arr. 15:10
dep. 15:10
5.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
6.1 km
Nis, Marger
arr. 15:14
dep. 15:14
6.4 km
arr. 15:17
dep. 15:17
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 15:20
7.5 km
15:35 16:00 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 15:35
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 15:36
dep. 15:36
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 15:37
dep. 15:37
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 15:39
dep. 15:39
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 15:40
dep. 15:40
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 15:41
dep. 15:41
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 15:43
dep. 15:43
3.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.4 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
arr. 15:46
dep. 15:46
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 15:48
dep. 15:48
5.1 km
Nis, Ured
arr. 15:50
dep. 15:50
5.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
6.1 km
Nis, Marger
arr. 15:54
dep. 15:54
6.4 km
arr. 15:57
dep. 15:57
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 16:00
7.5 km
16:05 16:30 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 16:05
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 16:06
dep. 16:06
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 16:07
dep. 16:07
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 16:09
dep. 16:09
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 16:10
dep. 16:10
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 16:11
dep. 16:11
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 16:13
dep. 16:13
3.2 km
arr. 16:14
dep. 16:14
3.4 km
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
arr. 16:16
dep. 16:16
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 16:18
dep. 16:18
5.1 km
Nis, Ured
arr. 16:20
dep. 16:20
5.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
6.1 km
Nis, Marger
arr. 16:24
dep. 16:24
6.4 km
arr. 16:27
dep. 16:27
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 16:30
7.5 km
16:40 17:05 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 16:40
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 16:41
dep. 16:41
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 16:42
dep. 16:42
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 16:44
dep. 16:44
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 16:45
dep. 16:45
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 16:46
dep. 16:46
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 16:48
dep. 16:48
3.2 km
arr. 16:49
dep. 16:49
3.4 km
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
arr. 16:51
dep. 16:51
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 16:53
dep. 16:53
5.1 km
Nis, Ured
arr. 16:55
dep. 16:55
5.6 km
arr. 16:57
dep. 16:57
6.1 km
Nis, Marger
arr. 16:59
dep. 16:59
6.4 km
arr. 17:02
dep. 17:02
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 17:05
7.5 km
17:20 17:45 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 17:20
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 17:21
dep. 17:21
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 17:22
dep. 17:22
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 17:24
dep. 17:24
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 17:25
dep. 17:25
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 17:26
dep. 17:26
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 17:28
dep. 17:28
3.2 km
arr. 17:29
dep. 17:29
3.4 km
arr. 17:30
dep. 17:30
4 km
arr. 17:31
dep. 17:31
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 17:33
dep. 17:33
5.1 km
Nis, Ured
arr. 17:35
dep. 17:35
5.6 km
arr. 17:37
dep. 17:37
6.1 km
Nis, Marger
arr. 17:39
dep. 17:39
6.4 km
arr. 17:42
dep. 17:42
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 17:45
7.5 km
17:50 18:15 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 17:50
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 17:51
dep. 17:51
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 17:52
dep. 17:52
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 17:54
dep. 17:54
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 17:55
dep. 17:55
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 17:56
dep. 17:56
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 17:58
dep. 17:58
3.2 km
arr. 17:59
dep. 17:59
3.4 km
arr. 18:00
dep. 18:00
4 km
arr. 18:01
dep. 18:01
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 18:03
dep. 18:03
5.1 km
Nis, Ured
arr. 18:05
dep. 18:05
5.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
6.1 km
Nis, Marger
arr. 18:09
dep. 18:09
6.4 km
arr. 18:12
dep. 18:12
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 18:15
7.5 km
18:30 18:55 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 18:30
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 18:31
dep. 18:31
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 18:32
dep. 18:32
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 18:34
dep. 18:34
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 18:35
dep. 18:35
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 18:36
dep. 18:36
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 18:38
dep. 18:38
3.2 km
arr. 18:39
dep. 18:39
3.4 km
arr. 18:40
dep. 18:40
4 km
arr. 18:41
dep. 18:41
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
5.1 km
Nis, Ured
arr. 18:45
dep. 18:45
5.6 km
arr. 18:47
dep. 18:47
6.1 km
Nis, Marger
arr. 18:49
dep. 18:49
6.4 km
arr. 18:52
dep. 18:52
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 18:55
7.5 km
19:10 19:35 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 19:10
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 19:11
dep. 19:11
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 19:12
dep. 19:12
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 19:14
dep. 19:14
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 19:15
dep. 19:15
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 19:16
dep. 19:16
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.4 km
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
arr. 19:21
dep. 19:21
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 19:23
dep. 19:23
5.1 km
Nis, Ured
arr. 19:25
dep. 19:25
5.6 km
arr. 19:27
dep. 19:27
6.1 km
Nis, Marger
arr. 19:29
dep. 19:29
6.4 km
arr. 19:32
dep. 19:32
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 19:35
7.5 km
19:30 19:55 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 19:30
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 19:31
dep. 19:31
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 19:32
dep. 19:32
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 19:34
dep. 19:34
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 19:35
dep. 19:35
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 19:36
dep. 19:36
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 19:38
dep. 19:38
3.2 km
arr. 19:39
dep. 19:39
3.4 km
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
arr. 19:41
dep. 19:41
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
5.1 km
Nis, Ured
arr. 19:45
dep. 19:45
5.6 km
arr. 19:47
dep. 19:47
6.1 km
Nis, Marger
arr. 19:49
dep. 19:49
6.4 km
arr. 19:52
dep. 19:52
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 19:55
7.5 km
20:10 20:35 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 20:10
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 20:11
dep. 20:11
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 20:12
dep. 20:12
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 20:14
dep. 20:14
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 20:15
dep. 20:15
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 20:16
dep. 20:16
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 20:18
dep. 20:18
3.2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.4 km
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
arr. 20:21
dep. 20:21
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 20:23
dep. 20:23
5.1 km
Nis, Ured
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:27
dep. 20:27
6.1 km
Nis, Marger
arr. 20:29
dep. 20:29
6.4 km
arr. 20:32
dep. 20:32
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 20:35
7.5 km
20:55 21:20 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 20:55
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 20:56
dep. 20:56
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 20:57
dep. 20:57
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 20:59
dep. 20:59
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 21:00
dep. 21:00
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 21:01
dep. 21:01
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 21:03
dep. 21:03
3.2 km
arr. 21:04
dep. 21:04
3.4 km
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
arr. 21:06
dep. 21:06
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 21:08
dep. 21:08
5.1 km
Nis, Ured
arr. 21:10
dep. 21:10
5.6 km
arr. 21:12
dep. 21:12
6.1 km
Nis, Marger
arr. 21:14
dep. 21:14
6.4 km
arr. 21:17
dep. 21:17
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 21:20
7.5 km
21:35 22:00 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 21:35
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 21:36
dep. 21:36
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 21:37
dep. 21:37
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 21:39
dep. 21:39
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 21:40
dep. 21:40
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 21:41
dep. 21:41
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 21:43
dep. 21:43
3.2 km
arr. 21:44
dep. 21:44
3.4 km
arr. 21:45
dep. 21:45
4 km
arr. 21:46
dep. 21:46
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 21:48
dep. 21:48
5.1 km
Nis, Ured
arr. 21:50
dep. 21:50
5.6 km
arr. 21:52
dep. 21:52
6.1 km
Nis, Marger
arr. 21:54
dep. 21:54
6.4 km
arr. 21:57
dep. 21:57
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 22:00
7.5 km
22:05 22:30 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 22:05
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 22:06
dep. 22:06
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 22:07
dep. 22:07
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 22:09
dep. 22:09
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 22:10
dep. 22:10
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 22:11
dep. 22:11
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 22:13
dep. 22:13
3.2 km
arr. 22:14
dep. 22:14
3.4 km
arr. 22:15
dep. 22:15
4 km
arr. 22:16
dep. 22:16
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 22:18
dep. 22:18
5.1 km
Nis, Ured
arr. 22:20
dep. 22:20
5.6 km
arr. 22:22
dep. 22:22
6.1 km
Nis, Marger
arr. 22:24
dep. 22:24
6.4 km
arr. 22:27
dep. 22:27
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 22:30
7.5 km
22:40 23:05 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 22:40
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 22:41
dep. 22:41
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 22:42
dep. 22:42
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 22:44
dep. 22:44
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 22:45
dep. 22:45
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 22:46
dep. 22:46
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 22:48
dep. 22:48
3.2 km
arr. 22:49
dep. 22:49
3.4 km
arr. 22:50
dep. 22:50
4 km
arr. 22:51
dep. 22:51
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 22:53
dep. 22:53
5.1 km
Nis, Ured
arr. 22:55
dep. 22:55
5.6 km
arr. 22:57
dep. 22:57
6.1 km
Nis, Marger
arr. 22:59
dep. 22:59
6.4 km
arr. 23:02
dep. 23:02
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 23:05
7.5 km
23:25 23:50 (00:25)
OkretnicaNjegoseva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Komren, Okretnica
dep. 23:25
Donji Komren, Hram Svetog Ilije
arr. 23:26
dep. 23:26
0.3 km
Donji Komren, MK
arr. 23:27
dep. 23:27
0.6 km
Donji Komren, Mladosti
arr. 23:29
dep. 23:29
1.1 km
Nis, Mariborska 2
arr. 23:30
dep. 23:30
1.4 km
Nis, Mariborska 1
arr. 23:31
dep. 23:31
1.8 km
Nis, DIN 1
arr. 23:33
dep. 23:33
3.2 km
arr. 23:34
dep. 23:34
3.4 km
arr. 23:35
dep. 23:35
4 km
arr. 23:36
dep. 23:36
4.3 km
Nis, A. stanica
arr. 23:38
dep. 23:38
5.1 km
Nis, Ured
arr. 23:40
dep. 23:40
5.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
6.1 km
Nis, Marger
arr. 23:44
dep. 23:44
6.4 km
arr. 23:47
dep. 23:47
6.9 km
Nis, Njegoseva
arr. 23:50
7.5 km

Naselja Donji Komren i Nis su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Komren je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 23:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.