Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Dusnik - Nis timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:20 06:25 (01:05)
Elid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 05:20
Donji Dusnik
arr. 05:21
dep. 05:21
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
3.5 km
Krastavce
arr. 05:29
dep. 05:29
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
10.6 km
Marina Kutina
arr. 05:40
dep. 05:40
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:43
dep. 05:43
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
16 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:00
dep. 06:00
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
28.1 km
Nis, EI
arr. 06:10
dep. 06:10
29 km
Nis, Cele kula
arr. 06:13
dep. 06:13
31.1 km
arr. 06:17
dep. 06:17
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
34.8 km
05:21 06:25 (01:04)
Elid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 05:21
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
3.5 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
10.6 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
16 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
28.1 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
29 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
31.1 km
arr. 06:16
dep. 06:16
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
34.8 km
06:10 07:20 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik
dep. 06:10
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:15
dep. 06:15
1.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:18
dep. 06:18
3.2 km
Krastavce
arr. 06:22
dep. 06:22
5.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
6.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
10.3 km
Marina Kutina
arr. 06:33
dep. 06:33
11.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:38
dep. 06:38
13.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
15.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:44
dep. 06:44
15.7 km
Taskovici
arr. 06:46
dep. 06:46
17.4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
18.7 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
21.2 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:54
dep. 06:54
22.5 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
23.2 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
24.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
24.9 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
25.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
26 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
27.8 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
28.7 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
30.8 km
arr. 07:11
dep. 07:11
32.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
34.5 km
06:32 07:40 (01:08)
Elid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 06:32
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
10.6 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
16 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
28.1 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
31.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
34.8 km
08:30 09:40 (01:10)
Elid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 08:30
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
3.5 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
10.6 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
16 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
28.1 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
29 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
31.1 km
arr. 09:32
dep. 09:32
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
34.8 km
11:00 12:10 (01:10)
Elid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 11:00
Donji Dusnik
arr. 11:01
dep. 11:01
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 11:06
dep. 11:06
3.5 km
Krastavce
arr. 11:09
dep. 11:09
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
10.6 km
Marina Kutina
arr. 11:20
dep. 11:20
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
dep. 11:34
16 km
Taskovici
arr. 11:36
dep. 11:36
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:38
dep. 11:38
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
28.1 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
29 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
31.1 km
arr. 12:02
dep. 12:02
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
34.8 km
12:12 13:25 (01:13)
Elid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 12:12
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
3.5 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10.6 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
16 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
28.1 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
29 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
31.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
34.8 km
13:32 14:40 (01:08)
Elid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 13:32
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
28.1 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
29 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
31.1 km
arr. 14:31
dep. 14:31
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
34.8 km
14:34 15:42 (01:08)
Elid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 14:34
Donji Dusnik
arr. 14:35
dep. 14:35
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Krastavce
arr. 14:43
dep. 14:43
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
10.6 km
Marina Kutina
arr. 14:54
dep. 14:54
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:59
dep. 15:02
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:05
dep. 15:05
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:06
dep. 15:06
16 km
Taskovici
arr. 15:08
dep. 15:08
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:16
dep. 15:16
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:17
dep. 15:17
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:20
dep. 15:20
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:21
dep. 15:21
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:25
dep. 15:25
28.1 km
Nis, EI
arr. 15:27
dep. 15:27
29 km
Nis, Cele kula
arr. 15:30
dep. 15:30
31.1 km
arr. 15:34
dep. 15:34
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 15:42
34.8 km
15:20 16:30 (01:10)
Elid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 15:20
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
10.6 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
28.1 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
31.1 km
arr. 16:22
dep. 16:22
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
34.8 km
17:17 18:30 (01:13)
Elid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 17:17
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
3.5 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
10.6 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
16 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
28.1 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
29 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
31.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
34.8 km
20:30 21:40 (01:10)
Elid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 20:30
Donji Dusnik
arr. 20:31
dep. 20:31
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 20:36
dep. 20:36
3.5 km
Krastavce
arr. 20:39
dep. 20:39
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
10.6 km
Marina Kutina
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 21:03
dep. 21:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 21:04
dep. 21:04
16 km
Taskovici
arr. 21:06
dep. 21:06
17.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 21:08
dep. 21:08
19 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
21.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
22.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
23.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
24.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
25.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
25.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
26.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
28.1 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
29 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
31.1 km
arr. 21:32
dep. 21:32
32.5 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
34.8 km

Naselja Donji Dusnik i Nis su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Dusnik je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.