Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Trebesinje - Vranje timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:03 05:28 (00:25)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 05:03
Donje Trebesinje
arr. 05:05
dep. 05:05
0.5 km
Zlatokop
arr. 05:15
dep. 05:15
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 05:17
dep. 05:17
10.2 km
Vranje, Palestina
arr. 05:20
dep. 05:20
10.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 05:22
dep. 05:22
12.1 km
Vranje, Sanc
arr. 05:24
dep. 05:24
13.7 km
Vranje, Jumko
arr. 05:25
dep. 05:25
13.8 km
Vranje, Alfa
arr. 05:26
dep. 05:26
13.9 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
15.5 km
05:58 06:25 (00:27)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 05:58
Donje Trebesinje
arr. 06:00
dep. 06:00
0.5 km
Zlatokop
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
10.2 km
Vranje, Palestina
arr. 06:15
dep. 06:15
10.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 06:17
dep. 06:17
12.1 km
Vranje, Sanc
arr. 06:19
dep. 06:19
13.7 km
Vranje, Jumko
arr. 06:20
dep. 06:20
13.8 km
Vranje, Alfa
arr. 06:21
dep. 06:21
13.9 km
Vranje, Bus station
arr. 06:25
15.5 km
09:48 10:09 (00:21)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 09:48
Donje Trebesinje
arr. 09:50
dep. 09:50
0.5 km
Zlatokop
arr. 10:00
dep. 10:00
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 10:02
dep. 10:02
5.2 km
Vranje, Palestina
arr. 10:05
dep. 10:05
5.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 10:07
dep. 10:07
7.1 km
Vranje, Bus station
arr. 10:09
10.5 km
11:45 12:12 (00:27)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje
dep. 11:45
Zlatokop
arr. 11:55
dep. 11:55
3.7 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Vranje, Palestina
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Vranje, D. Vranje
arr. 12:02
dep. 12:02
10.7 km
Vranje, Sanc
arr. 12:04
dep. 12:04
11.2 km
Vranje, Jumko
arr. 12:05
dep. 12:05
11.3 km
Vranje, Alfa
arr. 12:06
dep. 12:06
11.4 km
Vranje, Beogradska
arr. 12:08
dep. 12:08
12.3 km
Vranje, Bus station
arr. 12:12
13 km
12:58 13:23 (00:25)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 12:58
Donje Trebesinje
arr. 13:00
dep. 13:00
0.5 km
Zlatokop
arr. 13:10
dep. 13:10
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Vranje, Palestina
arr. 13:15
dep. 13:15
10.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 13:17
dep. 13:17
12.1 km
Vranje, Sanc
arr. 13:19
dep. 13:19
13.7 km
Vranje, Jumko
arr. 13:20
dep. 13:20
13.8 km
Vranje, Alfa
arr. 13:21
dep. 13:21
13.9 km
Vranje, Bus station
arr. 13:23
15.5 km
14:10 14:30 (00:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje
dep. 14:10
Zlatokop
arr. 14:20
dep. 14:20
3.7 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
9.7 km
Vranje, Palestina
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Vranje, D. Vranje
arr. 14:27
dep. 14:27
10.7 km
Vranje, Bus station
arr. 14:30
13 km
15:08 15:29 (00:21)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 15:08
Donje Trebesinje
arr. 15:10
dep. 15:10
0.5 km
Zlatokop
arr. 15:20
dep. 15:20
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
5.2 km
Vranje, Palestina
arr. 15:25
dep. 15:25
5.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.1 km
Vranje, Bus station
arr. 15:29
10.5 km
16:23 16:44 (00:21)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 16:23
Donje Trebesinje
arr. 16:25
dep. 16:25
0.5 km
Zlatokop
arr. 16:35
dep. 16:35
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 16:37
dep. 16:37
10.2 km
Vranje, Palestina
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Vranje, D. Vranje
arr. 16:42
dep. 16:42
11.2 km
Vranje, Bus station
arr. 16:44
13.5 km
18:18 18:39 (00:21)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 18:18
Donje Trebesinje
arr. 18:20
dep. 18:20
0.5 km
Zlatokop
arr. 18:30
dep. 18:30
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 18:32
dep. 18:32
10.2 km
Vranje, Palestina
arr. 18:35
dep. 18:35
10.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 18:37
dep. 18:37
12.1 km
Vranje, Bus station
arr. 18:39
15.5 km
20:13 20:34 (00:21)
Parmaci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Trebesinje, Parmaci
dep. 20:13
Donje Trebesinje
arr. 20:15
dep. 20:15
0.5 km
Zlatokop
arr. 20:25
dep. 20:25
4.2 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Vranje, Palestina
arr. 20:30
dep. 20:30
10.8 km
Vranje, D. Vranje
arr. 20:32
dep. 20:32
12.1 km
Vranje, Bus station
arr. 20:34
15.5 km

Naselja Donje Trebesinje i Vranje su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Trebesinje je u 05:03 h, dok je poslednji polazak u 20:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.