Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Rataje - Aleksandrovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:05 06:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 06:05
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Gornje Rataje
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Vitkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Stanjevo
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
12 km
07:20 07:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 07:20
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 07:23
dep. 07:23
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Gornje Rataje
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Vitkovo
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Stanjevo
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
12 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 12:20
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Gornje Rataje
arr. 12:29
dep. 12:29
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Vitkovo
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Stanjevo
arr. 12:45
dep. 12:45
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:47
dep. 12:47
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
12 km
14:45 15:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 14:45
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Gornje Rataje
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Vitkovo
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Stanjevo
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:12
dep. 15:12
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:13
dep. 15:13
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:15
12 km
15:45 16:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 15:45
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Gornje Rataje
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Vitkovo
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Stanjevo
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:15
12 km
Donje Rataje - Aleksandrovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:05 06:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 06:05
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Gornje Rataje
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Vitkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Stanjevo
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
12 km
07:20 07:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 07:20
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 07:23
dep. 07:23
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Gornje Rataje
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Vitkovo
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Stanjevo
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
12 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 12:20
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Gornje Rataje
arr. 12:29
dep. 12:29
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Vitkovo
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Stanjevo
arr. 12:45
dep. 12:45
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:47
dep. 12:47
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
12 km
14:45 15:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 14:45
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Gornje Rataje
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Vitkovo
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Stanjevo
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:12
dep. 15:12
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:13
dep. 15:13
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:15
12 km
15:45 16:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Rataje
dep. 15:45
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Donje Rataje, Škola
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Gornje Rataje
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 16:04
dep. 16:04
6 km
Vitkovo
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Stanjevo
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:15
12 km

Naselja Donje Rataje i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Rataje je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.