Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Levice - Blazevo timetable

friday, 19.07.2019.
17:45 18:00 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Levice
dep. 17:45
Sudimlja, Stenice
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Iricici, Blazici
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Iricici
arr. 17:53
dep. 17:53
5 km
Belo polje kod Brusa, V. cuprija
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Blazevo, Reka
arr. 17:57
dep. 17:57
7.5 km
Blazevo, 2
arr. 18:00
9 km
Donje Levice - Blazevo timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
17:45 18:00 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Levice
dep. 17:45
Sudimlja, Stenice
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Iricici, Blazici
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Iricici
arr. 17:53
dep. 17:53
5 km
Belo polje kod Brusa, V. cuprija
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Blazevo, Reka
arr. 17:57
dep. 17:57
7.5 km
Blazevo, 2
arr. 18:00
9 km
Donje Levice - Blazevo timetable
Departures on: friday, 02.08.2019.
17:45 18:00 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Levice
dep. 17:45
Sudimlja, Stenice
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Iricici, Blazici
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Iricici
arr. 17:53
dep. 17:53
5 km
Belo polje kod Brusa, V. cuprija
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Blazevo, Reka
arr. 17:57
dep. 17:57
7.5 km
Blazevo, 2
arr. 18:00
9 km

Naselja Donje Levice i Blazevo su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Levice je u 17:45 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.