Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Leskovice - Valjevo timetable

thursday, 30.05.2024.
07:35 08:39 (01:04)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 07:35
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Donje Leskovice
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 07:49
dep. 07:49
7 km
Lelic, Jezero
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 08:03
dep. 08:03
13 km
Lelic, Odbor
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Lelic, Garaza
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Lelic, Prisade
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 08:24
dep. 08:24
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 08:33
dep. 08:33
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:36
dep. 08:36
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:39
26 km
07:35 08:39 (01:04)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 07:35
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Donje Leskovice
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 07:49
dep. 07:49
7 km
Lelic, Jezero
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 08:03
dep. 08:03
13 km
Lelic, Odbor
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Lelic, Garaza
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Lelic, Prisade
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 08:24
dep. 08:24
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 08:33
dep. 08:33
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:36
dep. 08:36
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:39
26 km
14:05 15:10 (01:05)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 14:05
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Donje Leskovice
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Lelic, Jezero
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Lelic, Odbor
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Lelic, Garaza
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Lelic, Prisade
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 14:55
dep. 14:55
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:07
dep. 15:07
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:10
26 km
14:05 15:10 (01:05)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 14:05
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Donje Leskovice
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Lelic, Jezero
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Lelic, Odbor
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Lelic, Garaza
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Lelic, Prisade
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 14:55
dep. 14:55
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:07
dep. 15:07
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:10
26 km
18:12 19:00 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice
dep. 18:12
Lelic, Jezero
arr. 18:49
dep. 18:49
14 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
4 km
Lelic, Vrbice
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Lelic, Odbor
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
Lelic, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Lelic, Garaza
arr. 18:35
dep. 18:35
9 km
Lelic, Prisade
arr. 18:41
dep. 18:41
11 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 18:45
dep. 18:45
12.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
16 km
Valjevo, Jadar
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
18 km
18:12 19:00 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice
dep. 18:12
Lelic, Jezero
arr. 18:49
dep. 18:49
14 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
4 km
Lelic, Vrbice
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Lelic, Odbor
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
Lelic, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Lelic, Garaza
arr. 18:35
dep. 18:35
9 km
Lelic, Prisade
arr. 18:41
dep. 18:41
11 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 18:45
dep. 18:45
12.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
16 km
Valjevo, Jadar
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
18 km
Donje Leskovice - Valjevo timetable
Departures on: friday, 31.05.2024.
05:03 06:30 (01:27)
Bele vodeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Bele vode
dep. 05:03
Donje Leskovice, Lager
arr. 05:09
dep. 05:09
2 km
Donje Leskovice, Mravinjci - skola
arr. 05:11
dep. 05:11
3 km
Donje Leskovice, Mravinjci
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Donje Leskovice, Rastilo
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Donje Leskovice, Jabuka
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 05:36
dep. 05:36
14 km
Donje Leskovice
arr. 05:42
dep. 05:42
18 km
Lelic, Jezero
arr. 06:19
dep. 06:19
32 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 05:51
dep. 05:51
22 km
Lelic, Vrbice
arr. 05:54
dep. 05:54
23 km
Lelic, Odbor
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Lelic, Zadruga
arr. 06:02
dep. 06:02
26 km
Lelic, Garaza
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Lelic, Prisade
arr. 06:11
dep. 06:11
29 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 06:15
dep. 06:15
30.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:27
dep. 06:27
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:30
36 km
05:48 07:15 (01:27)
Bele vodeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Bele vode
dep. 05:48
Donje Leskovice, Lager
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Donje Leskovice, Mravinjci - skola
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Donje Leskovice, Mravinjci
arr. 06:01
dep. 06:01
5 km
Donje Leskovice, Rastilo
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Donje Leskovice, Jabuka
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 06:21
dep. 06:21
14 km
Donje Leskovice
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Lelic, Jezero
arr. 07:04
dep. 07:04
32 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
22 km
Lelic, Vrbice
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
Lelic, Odbor
arr. 06:42
dep. 06:42
24 km
Lelic, Zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
26 km
Lelic, Garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
27 km
Lelic, Prisade
arr. 06:56
dep. 06:56
29 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 07:00
dep. 07:00
30.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
34 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:12
dep. 07:12
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:15
36 km
07:35 08:39 (01:04)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 07:35
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Donje Leskovice
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 07:49
dep. 07:49
7 km
Lelic, Jezero
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 08:03
dep. 08:03
13 km
Lelic, Odbor
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Lelic, Garaza
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Lelic, Prisade
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 08:24
dep. 08:24
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 08:33
dep. 08:33
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:36
dep. 08:36
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:39
26 km
07:35 08:39 (01:04)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 07:35
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Donje Leskovice
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 07:49
dep. 07:49
7 km
Lelic, Jezero
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 08:03
dep. 08:03
13 km
Lelic, Odbor
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Lelic, Garaza
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Lelic, Prisade
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 08:24
dep. 08:24
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 08:33
dep. 08:33
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:36
dep. 08:36
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:39
26 km
14:05 15:10 (01:05)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 14:05
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Donje Leskovice
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Lelic, Jezero
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Lelic, Odbor
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Lelic, Garaza
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Lelic, Prisade
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 14:55
dep. 14:55
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:07
dep. 15:07
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:10
26 km
14:05 15:10 (01:05)
JabukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Jabuka
dep. 14:05
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Donje Leskovice
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Donje Leskovice, Idurica bare
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Lelic, Jezero
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Lelic, Vrbice
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Lelic, Odbor
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Lelic, Zadruga
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Lelic, Garaza
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Lelic, Prisade
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 14:55
dep. 14:55
20.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:07
dep. 15:07
25 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:10
26 km
17:33 19:00 (01:27)
Bele vodeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Bele vode
dep. 17:33
Donje Leskovice, Lager
arr. 17:39
dep. 17:39
2 km
Donje Leskovice, Mravinjci - skola
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Donje Leskovice, Mravinjci
arr. 17:46
dep. 17:46
5 km
Donje Leskovice, Rastilo
arr. 17:55
dep. 17:55
9 km
Donje Leskovice, Jabuka
arr. 18:00
dep. 18:00
10 km
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 18:03
dep. 18:03
12 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 18:06
dep. 18:06
14 km
Donje Leskovice
arr. 18:12
dep. 18:12
18 km
Lelic, Jezero
arr. 18:49
dep. 18:49
32 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
22 km
Lelic, Vrbice
arr. 18:24
dep. 18:24
23 km
Lelic, Odbor
arr. 18:27
dep. 18:27
24 km
Lelic, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
26 km
Lelic, Garaza
arr. 18:35
dep. 18:35
27 km
Lelic, Prisade
arr. 18:41
dep. 18:41
29 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 18:45
dep. 18:45
30.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
34 km
Valjevo, Jadar
arr. 18:57
dep. 18:57
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
36 km
17:33 19:00 (01:27)
Bele vodeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Leskovice, Bele vode
dep. 17:33
Donje Leskovice, Lager
arr. 17:39
dep. 17:39
2 km
Donje Leskovice, Mravinjci - skola
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Donje Leskovice, Mravinjci
arr. 17:46
dep. 17:46
5 km
Donje Leskovice, Rastilo
arr. 17:55
dep. 17:55
9 km
Donje Leskovice, Jabuka
arr. 18:00
dep. 18:00
10 km
Donje Leskovice, Spas. ducan
arr. 18:03
dep. 18:03
12 km
Donje Leskovice, Cebica jezero
arr. 18:06
dep. 18:06
14 km
Donje Leskovice
arr. 18:12
dep. 18:12
18 km
Lelic, Jezero
arr. 18:49
dep. 18:49
32 km
Lelic, Cebica kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
22 km
Lelic, Vrbice
arr. 18:24
dep. 18:24
23 km
Lelic, Odbor
arr. 18:27
dep. 18:27
24 km
Lelic, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
26 km
Lelic, Garaza
arr. 18:35
dep. 18:35
27 km
Lelic, Prisade
arr. 18:41
dep. 18:41
29 km
Lelic, Celije raskrsce
arr. 18:45
dep. 18:45
30.5 km
Valjevo, Popare - Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
34 km
Valjevo, Jadar
arr. 18:57
dep. 18:57
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
36 km

Naselja Donje Leskovice i Valjevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Leskovice je u 05:03 h, dok je poslednji polazak u 18:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.