Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Dragovlje - Nis timetable

sunday, 21.07.2019.
08:22 09:40 (01:18)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 08:22
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:27
dep. 08:27
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 08:28
dep. 08:28
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
6.1 km
Krastavce
arr. 08:37
dep. 08:37
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
13.2 km
Marina Kutina
arr. 08:48
dep. 08:48
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
18.6 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
30.7 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
33.7 km
arr. 09:31
dep. 09:31
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
37.4 km
12:07 13:25 (01:18)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 12:07
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
6.1 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
13.2 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
18.6 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
30.7 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
33.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
37.4 km
17:17 18:30 (01:13)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 17:17
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:22
dep. 17:22
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 17:23
dep. 17:23
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:26
dep. 17:26
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:29
dep. 17:29
6.1 km
Krastavce
arr. 17:32
dep. 17:32
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
13.2 km
Marina Kutina
arr. 17:43
dep. 17:43
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
18.6 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
30.7 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
33.7 km
arr. 18:21
dep. 18:21
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
37.4 km
19:44 20:55 (01:11)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 19:44
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 19:49
dep. 19:49
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 19:50
dep. 19:50
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 19:53
dep. 19:53
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 19:56
dep. 19:56
6.1 km
Krastavce
arr. 19:59
dep. 19:59
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
13.2 km
Marina Kutina
arr. 20:10
dep. 20:10
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:19
dep. 20:19
18.6 km
Taskovici
arr. 20:21
dep. 20:21
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:30
dep. 20:30
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:33
dep. 20:33
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:34
dep. 20:34
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:36
dep. 20:36
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:38
dep. 20:38
30.7 km
Nis, EI
arr. 20:40
dep. 20:40
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 20:43
dep. 20:43
33.7 km
arr. 20:47
dep. 20:47
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
37.4 km
Donje Dragovlje - Nis timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:05 06:25 (01:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 05:05
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
7.1 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
4.4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:21
dep. 05:21
8.1 km
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
8.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
10.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
11.6 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
13.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
15.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
18.7 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
19.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
21.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
22 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
22.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
23.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
24.1 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
25.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
27.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
29.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
30.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
31.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
32.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
33.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
33.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
34.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
36.2 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
37.1 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
39.2 km
arr. 06:16
dep. 06:16
40.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
42.9 km
05:16 06:25 (01:09)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 05:16
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:20
dep. 05:20
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 05:21
dep. 05:21
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:24
dep. 05:24
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
6.1 km
Krastavce
arr. 05:29
dep. 05:29
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
13.2 km
Marina Kutina
arr. 05:40
dep. 05:40
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:43
dep. 05:43
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
18.6 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:00
dep. 06:00
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
30.7 km
Nis, EI
arr. 06:10
dep. 06:10
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 06:13
dep. 06:13
33.7 km
arr. 06:17
dep. 06:17
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
37.4 km
06:28 07:40 (01:12)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 06:28
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
6.1 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
13.2 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
18.6 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
30.7 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
33.7 km
arr. 07:31
dep. 07:31
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
37.4 km
08:26 09:40 (01:14)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 08:26
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
6.1 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
13.2 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
18.6 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
30.7 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
33.7 km
arr. 09:32
dep. 09:32
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
37.4 km
10:56 12:10 (01:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 10:56
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 11:00
dep. 11:00
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 11:01
dep. 11:01
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 11:04
dep. 11:04
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 11:06
dep. 11:06
6.1 km
Krastavce
arr. 11:09
dep. 11:09
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
13.2 km
Marina Kutina
arr. 11:20
dep. 11:20
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
dep. 11:34
18.6 km
Taskovici
arr. 11:36
dep. 11:36
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:38
dep. 11:38
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
30.7 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
33.7 km
arr. 12:02
dep. 12:02
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
37.4 km
12:07 13:25 (01:18)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 12:07
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
6.1 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
13.2 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
18.6 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
30.7 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
33.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
37.4 km
13:27 14:40 (01:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 13:27
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
6.1 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
13.2 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
18.6 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
30.7 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
33.7 km
arr. 14:31
dep. 14:31
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
37.4 km
14:30 15:42 (01:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 14:30
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 14:34
dep. 14:34
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 14:35
dep. 14:35
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 14:38
dep. 14:38
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 14:40
dep. 14:40
6.1 km
Krastavce
arr. 14:43
dep. 14:43
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
13.2 km
Marina Kutina
arr. 14:54
dep. 14:54
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:59
dep. 15:02
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:05
dep. 15:05
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Taskovici
arr. 15:08
dep. 15:08
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:10
dep. 15:10
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:16
dep. 15:16
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:17
dep. 15:17
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:20
dep. 15:20
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:21
dep. 15:21
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:25
dep. 15:25
30.7 km
Nis, EI
arr. 15:27
dep. 15:27
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 15:30
dep. 15:30
33.7 km
arr. 15:34
dep. 15:34
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:42
37.4 km
15:16 16:30 (01:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 15:16
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
6.1 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
13.2 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
18.6 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
30.7 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
33.7 km
arr. 16:22
dep. 16:22
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
37.4 km
17:12 18:30 (01:18)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 17:12
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
6.1 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
13.2 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
18.6 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
30.7 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
33.7 km
arr. 18:21
dep. 18:21
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
37.4 km
20:26 21:40 (01:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donje Dragovlje
dep. 20:26
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
1.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 20:30
dep. 20:30
2.6 km
Donji Dusnik
arr. 20:31
dep. 20:31
2.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 20:34
dep. 20:34
4.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 20:36
dep. 20:36
6.1 km
Krastavce
arr. 20:39
dep. 20:39
8.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
9.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
13.2 km
Marina Kutina
arr. 20:50
dep. 20:50
14.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
15.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
16.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
17.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 21:03
dep. 21:03
18.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 21:04
dep. 21:04
18.6 km
Taskovici
arr. 21:06
dep. 21:06
20.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 21:08
dep. 21:08
21.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
24.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
25.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
26.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
27 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
27.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
28.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
28.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
30.7 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
31.6 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
33.7 km
arr. 21:32
dep. 21:32
35.1 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
37.4 km

Naselja Donje Dragovlje i Nis su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Dragovlje je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 20:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.