Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Brijanje - Leskovac timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:30 05:30 (01:00)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 04:30
Meda kod Leskovca
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Sarlince
arr. 04:37
dep. 04:37
4 km
Draskovac
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Kutles
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 04:46
dep. 04:46
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 04:47
dep. 04:47
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 04:51
dep. 04:51
12 km
Cekmin
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
21 km
Zivkovo
arr. 05:07
dep. 05:07
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:11
dep. 05:11
24 km
Zaluznje
arr. 05:13
dep. 05:13
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:16
dep. 05:16
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
32 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:30
36 km
04:30 05:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 04:30
Meda kod Leskovca
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Sarlince
arr. 04:40
dep. 04:40
4 km
Draskovac
arr. 04:45
dep. 04:45
5 km
Kutles
arr. 04:47
dep. 04:47
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 04:49
dep. 04:49
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 04:54
dep. 04:54
12 km
Cekmin
arr. 04:59
dep. 04:59
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
21 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
24 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 05:22
dep. 05:22
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
36 km
05:25 06:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 05:25
Meda kod Leskovca
arr. 05:30
dep. 05:30
2 km
Sarlince
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Draskovac
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Kutles
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:49
dep. 05:49
12 km
Cekmin
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Zivkovo
arr. 06:03
dep. 06:03
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
24 km
Zaluznje
arr. 06:07
dep. 06:07
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:13
dep. 06:13
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:25
36 km
06:30 07:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 06:30
Meda kod Leskovca
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Sarlince
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Draskovac
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Kutles
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:54
dep. 06:54
12 km
Cekmin
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Zivkovo
arr. 07:08
dep. 07:08
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:10
dep. 07:10
24 km
Zaluznje
arr. 07:12
dep. 07:12
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:15
dep. 07:15
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:22
dep. 07:22
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
36 km
07:20 08:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 07:20
Meda kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
2 km
Sarlince
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
Draskovac
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Kutles
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:44
dep. 07:44
12 km
Cekmin
arr. 07:49
dep. 07:49
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
Zivkovo
arr. 07:58
dep. 07:58
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Zaluznje
arr. 08:02
dep. 08:02
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:05
dep. 08:05
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 08:08
dep. 08:08
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
36 km
10:10 11:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 10:10
Meda kod Leskovca
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Sarlince
arr. 10:20
dep. 10:20
4 km
Draskovac
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Kutles
arr. 10:28
dep. 10:28
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 10:30
dep. 10:30
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Cekmin
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:45
dep. 10:45
21 km
Zivkovo
arr. 10:48
dep. 10:48
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
24 km
Zaluznje
arr. 10:52
dep. 10:52
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:58
dep. 10:58
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:02
dep. 11:02
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
36 km
11:50 12:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 11:50
Meda kod Leskovca
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Sarlince
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Draskovac
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Kutles
arr. 12:07
dep. 12:07
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Cekmin
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:25
dep. 12:25
21 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Zaluznje
arr. 12:32
dep. 12:32
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:42
dep. 12:42
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
36 km
12:20 13:20 (01:00)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 12:20
Meda kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
2 km
Sarlince
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Draskovac
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Kutles
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 12:36
dep. 12:36
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Cekmin
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:55
dep. 12:55
21 km
Zivkovo
arr. 12:57
dep. 12:57
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:01
dep. 13:01
24 km
Zaluznje
arr. 13:03
dep. 13:03
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:06
dep. 13:06
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:16
dep. 13:16
34 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:20
36 km
13:35 14:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 13:35
Meda kod Leskovca
arr. 13:37
dep. 13:37
2 km
Sarlince
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Draskovac
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Kutles
arr. 13:43
dep. 13:43
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Pecenjevce, 3
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:58
dep. 13:58
21 km
Zivkovo
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:02
dep. 14:02
24 km
Zaluznje
arr. 14:05
dep. 14:05
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:08
dep. 14:08
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:12
dep. 14:12
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:16
dep. 14:16
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:25
36 km
14:10 15:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 14:10
Meda kod Leskovca
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Sarlince
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Draskovac
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Kutles
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Pecenjevce, 3
arr. 14:39
dep. 14:39
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
24 km
Zaluznje
arr. 14:52
dep. 14:52
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:58
dep. 14:58
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:02
dep. 15:02
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 15:20
Meda kod Leskovca
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Kutles
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Pecenjevce, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:56
dep. 15:56
21 km
Zivkovo
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:01
dep. 16:01
24 km
Zaluznje
arr. 16:03
dep. 16:03
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:06
dep. 16:06
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:09
dep. 16:09
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:13
dep. 16:13
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:20
36 km
16:20 17:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 16:20
Meda kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Kutles
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:41
dep. 16:41
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:45
dep. 16:45
12 km
Pecenjevce, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:56
dep. 16:56
21 km
Zivkovo
arr. 16:59
dep. 16:59
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
24 km
Zaluznje
arr. 17:03
dep. 17:03
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:06
dep. 17:06
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:09
dep. 17:09
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:13
dep. 17:13
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:20
36 km
17:20 18:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 17:20
Meda kod Leskovca
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Sarlince
arr. 17:30
dep. 17:30
4 km
Draskovac
arr. 17:32
dep. 17:32
5 km
Kutles
arr. 17:37
dep. 17:37
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 17:39
dep. 17:39
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 17:44
dep. 17:44
12 km
Cekmin
arr. 17:49
dep. 17:49
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:55
dep. 17:55
21 km
Zivkovo
arr. 17:58
dep. 17:58
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:00
dep. 18:00
24 km
Zaluznje
arr. 18:02
dep. 18:02
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:05
dep. 18:05
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:08
dep. 18:08
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:13
dep. 18:13
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
36 km
19:45 20:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 19:45
Meda kod Leskovca
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Sarlince
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Draskovac
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Kutles
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 20:04
dep. 20:04
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:07
dep. 20:07
12 km
Cekmin
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:16
dep. 20:16
21 km
Zivkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:20
dep. 20:20
24 km
Zaluznje
arr. 20:22
dep. 20:22
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:25
dep. 20:25
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:28
dep. 20:28
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:33
dep. 20:33
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:40
36 km
20:45 21:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Brijanje
dep. 20:45
Meda kod Leskovca
arr. 20:50
dep. 20:50
2 km
Sarlince
arr. 20:55
dep. 20:55
4 km
Draskovac
arr. 20:57
dep. 20:57
5 km
Kutles
arr. 21:02
dep. 21:02
6 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 21:04
dep. 21:04
9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
10 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 21:10
dep. 21:10
12 km
Cekmin
arr. 21:15
dep. 21:15
15 km
Pecenjevce, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
18 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 21:21
dep. 21:21
21 km
Zivkovo
arr. 21:23
dep. 21:23
22 km
Priboj kod Leskovca
arr. 21:25
dep. 21:25
24 km
Zaluznje
arr. 21:27
dep. 21:27
25 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:29
dep. 21:29
30 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 21:32
dep. 21:32
32 km
Leskovac, Suva reka
arr. 21:34
dep. 21:34
33 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 21:37
dep. 21:37
34 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:40
36 km

Naselja Donje Brijanje i Leskovac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Brijanje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.