Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Trnava kod Topole - Topola timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Donja Trnava kod Topole - Topola timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
06:50 07:38 (00:48)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 06:50
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 07:15
dep. 07:15
21.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:19
dep. 07:19
23.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 07:27
dep. 07:27
28 km
Bozurnja, Most
arr. 07:29
dep. 07:29
30 km
Topola, Livnica
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Topola, Sud
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Topola, Bus station
arr. 07:38
33 km
14:30 15:10 (00:40)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 14:30
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 14:53
dep. 14:53
15.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Bozurnja, Most
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Topola, Livnica
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Topola, Sud
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Topola, Bus station
arr. 15:10
25 km
Donja Trnava kod Topole - Topola timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
06:50 07:38 (00:48)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 06:50
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 07:15
dep. 07:15
21.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:19
dep. 07:19
23.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 07:27
dep. 07:27
28 km
Bozurnja, Most
arr. 07:29
dep. 07:29
30 km
Topola, Livnica
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Topola, Sud
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Topola, Bus station
arr. 07:38
33 km
14:30 15:10 (00:40)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 14:30
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 14:53
dep. 14:53
15.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Bozurnja, Most
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Topola, Livnica
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Topola, Sud
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Topola, Bus station
arr. 15:10
25 km
Donja Trnava kod Topole - Topola timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
06:50 07:38 (00:48)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 06:50
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 07:15
dep. 07:15
21.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:19
dep. 07:19
23.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 07:27
dep. 07:27
28 km
Bozurnja, Most
arr. 07:29
dep. 07:29
30 km
Topola, Livnica
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Topola, Sud
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Topola, Bus station
arr. 07:38
33 km
14:30 15:10 (00:40)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 14:30
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 14:53
dep. 14:53
15.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Bozurnja, Most
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Topola, Livnica
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Topola, Sud
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Topola, Bus station
arr. 15:10
25 km
Donja Trnava kod Topole - Topola timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
06:50 07:38 (00:48)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 06:50
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 07:15
dep. 07:15
21.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:19
dep. 07:19
23.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 07:27
dep. 07:27
28 km
Bozurnja, Most
arr. 07:29
dep. 07:29
30 km
Topola, Livnica
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Topola, Sud
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Topola, Bus station
arr. 07:38
33 km
14:30 15:10 (00:40)
Pantici - DeramBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
dep. 14:30
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:49
dep. 14:49
13.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 14:53
dep. 14:53
15.5 km
Bozurnja, Motel
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Bozurnja, Most
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Topola, Livnica
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Topola, Sud
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Topola, Bus station
arr. 15:10
25 km

Naselja Donja Trnava kod Topole i Topola su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Trnava kod Topole je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.