Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Trnava kod Prokuplja - Prokuplje timetable

monday, 21.10.2019.
05:02 05:20 (00:18)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 05:02
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:05
dep. 05:05
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:08
dep. 05:08
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:10
dep. 05:10
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:12
dep. 05:12
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:20
7.3 km
06:06 06:25 (00:19)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 06:06
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:09
dep. 06:09
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:12
dep. 06:12
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:14
dep. 06:14
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
3.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:19
dep. 06:19
4.8 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:21
dep. 06:21
5.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
6.8 km
06:57 07:30 (00:33)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 06:57
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:03
dep. 07:03
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:05
dep. 07:05
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:07
dep. 07:07
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
5.9 km
Prokuplje, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
7.3 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:17
dep. 07:17
8.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:21
dep. 07:21
11.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
15.1 km
07:10 07:25 (00:15)
Tri brestaKasarna
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
dep. 07:10
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:08
dep. 07:08
-0.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:05
dep. 07:05
-2.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:17
dep. 07:17
3 km
Prokuplje, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:21
dep. 07:21
4.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:25
6.4 km
07:45 08:05 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 07:45
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:48
dep. 07:48
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:50
dep. 07:50
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:53
dep. 07:53
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:55
dep. 07:55
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:57
dep. 07:57
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:02
dep. 08:02
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
7.3 km
10:12 10:30 (00:18)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 10:12
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 10:18
dep. 10:18
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 10:20
dep. 10:20
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 10:22
dep. 10:22
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:24
dep. 10:24
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:26
dep. 10:26
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:28
dep. 10:28
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:30
7.3 km
12:12 12:30 (00:18)
Bumburek - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek - okretnica
dep. 12:12
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek
arr. 12:13
dep. 12:13
0.2 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek - ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
0.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:17
dep. 12:17
1.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:22
dep. 12:22
4.2 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:24
dep. 12:24
5.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:26
dep. 12:26
6.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:30
7.2 km
12:23 13:00 (00:37)
MostBolnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 12:23
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 12:26
dep. 12:26
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:29
dep. 12:29
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:31
dep. 12:31
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:32
dep. 12:32
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
3.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
4.8 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:38
dep. 12:38
5.8 km
Prokuplje, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
11.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:50
dep. 12:50
10.4 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 12:47
dep. 12:47
9.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 13:00
13.3 km
14:17 14:35 (00:18)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 14:17
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:19
dep. 14:19
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:22
dep. 14:22
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:24
dep. 14:24
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:32
dep. 14:32
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
7.3 km
14:40 15:00 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 14:40
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:43
dep. 14:43
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:45
dep. 14:45
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:48
dep. 14:48
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:50
dep. 14:50
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:57
dep. 14:57
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:00
7.3 km
15:27 15:45 (00:18)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 15:27
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:33
dep. 15:33
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:35
dep. 15:35
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:37
dep. 15:37
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:43
dep. 15:43
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
7.3 km
16:40 17:00 (00:20)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 16:40
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:43
dep. 16:43
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 16:45
dep. 16:45
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 16:48
dep. 16:48
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:50
dep. 16:50
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:52
dep. 16:52
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:57
dep. 16:57
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
7.3 km
19:18 19:35 (00:17)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 19:18
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:20
dep. 19:20
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:23
dep. 19:23
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:25
dep. 19:25
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:27
dep. 19:27
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
3.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
4.8 km
Prokuplje, Carina
arr. 19:33
dep. 19:33
5.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 19:35
6.8 km
20:47 21:05 (00:18)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
dep. 20:47
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:50
dep. 20:50
0.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 20:53
dep. 20:53
1.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 20:55
dep. 20:55
2.8 km
Prokuplje, Hisar
arr. 20:57
dep. 20:57
3.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
3.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:03
dep. 21:03
5.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:05
7.3 km

Naselja Donja Trnava kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Trnava kod Prokuplja je u 05:02 h, dok je poslednji polazak u 20:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.