Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Tresnjica - Mali Zvornik timetable

saturday, 20.07.2019.
06:08 06:35 (00:27)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 06:08
Amajic
arr. 06:10
dep. 06:10
1.5 km
Budisic, 3
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Budisic, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Budisic, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
5.2 km
Sakar, 3
arr. 06:17
dep. 06:17
6.1 km
Sakar, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Sakar, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
9.4 km
Mali Zvornik
arr. 06:25
dep. 06:25
11.7 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:28
dep. 06:28
13.1 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
14.2 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
15.2 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:33
dep. 06:33
15.7 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:34
dep. 06:34
16.4 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:35
17 km
06:15 06:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 06:15
Budisic, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
11.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:43
dep. 06:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:45
dep. 06:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:49
dep. 06:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:50
19.2 km
06:15 06:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 06:15
Amajic
arr. 06:25
dep. 06:25
3.7 km
Budisic, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
11.6 km
Mali Zvornik
arr. 06:40
dep. 06:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:43
dep. 06:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:45
dep. 06:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:49
dep. 06:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:50
19.2 km
18:08 18:35 (00:27)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 18:08
Amajic
arr. 18:10
dep. 18:10
1.5 km
Budisic, 3
arr. 18:13
dep. 18:13
3.5 km
Budisic, 2
arr. 18:14
dep. 18:14
4.1 km
Budisic, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
5.2 km
Sakar, 3
arr. 18:17
dep. 18:17
6.1 km
Sakar, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
8.3 km
Sakar, 1
arr. 18:21
dep. 18:21
9.4 km
Mali Zvornik
arr. 18:25
dep. 18:25
11.7 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:28
dep. 18:28
13.1 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:30
dep. 18:30
14.2 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:32
dep. 18:32
15.2 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:33
dep. 18:33
15.7 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:34
dep. 18:34
16.4 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:35
17 km
18:15 18:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 18:15
Amajic
arr. 18:25
dep. 18:25
3.7 km
Budisic, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
11.6 km
Mali Zvornik
arr. 18:40
dep. 18:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:43
dep. 18:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:45
dep. 18:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:48
dep. 18:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:49
dep. 18:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:50
19.2 km
18:15 18:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 18:15
Budisic, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
11.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:43
dep. 18:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:45
dep. 18:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:48
dep. 18:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:49
dep. 18:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:50
19.2 km
Donja Tresnjica - Mali Zvornik timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:08 06:35 (00:27)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 06:08
Amajic
arr. 06:10
dep. 06:10
1.5 km
Budisic, 3
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Budisic, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Budisic, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
5.2 km
Sakar, 3
arr. 06:17
dep. 06:17
6.1 km
Sakar, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Sakar, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
9.4 km
Mali Zvornik
arr. 06:25
dep. 06:25
11.7 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:28
dep. 06:28
13.1 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
14.2 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
15.2 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:33
dep. 06:33
15.7 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:34
dep. 06:34
16.4 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:35
17 km
06:15 06:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 06:15
Amajic
arr. 06:25
dep. 06:25
3.7 km
Budisic, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
11.6 km
Mali Zvornik
arr. 06:40
dep. 06:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:43
dep. 06:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:45
dep. 06:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:49
dep. 06:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:50
19.2 km
06:15 06:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 06:15
Budisic, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
11.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:43
dep. 06:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:45
dep. 06:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:49
dep. 06:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:50
19.2 km
18:08 18:35 (00:27)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 18:08
Amajic
arr. 18:10
dep. 18:10
1.5 km
Budisic, 3
arr. 18:13
dep. 18:13
3.5 km
Budisic, 2
arr. 18:14
dep. 18:14
4.1 km
Budisic, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
5.2 km
Sakar, 3
arr. 18:17
dep. 18:17
6.1 km
Sakar, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
8.3 km
Sakar, 1
arr. 18:21
dep. 18:21
9.4 km
Mali Zvornik
arr. 18:25
dep. 18:25
11.7 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:28
dep. 18:28
13.1 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:30
dep. 18:30
14.2 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:32
dep. 18:32
15.2 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:33
dep. 18:33
15.7 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:34
dep. 18:34
16.4 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:35
17 km
18:15 18:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 18:15
Amajic
arr. 18:25
dep. 18:25
3.7 km
Budisic, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
11.6 km
Mali Zvornik
arr. 18:40
dep. 18:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:43
dep. 18:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:45
dep. 18:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:48
dep. 18:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:49
dep. 18:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:50
19.2 km
18:15 18:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Tresnjica
dep. 18:15
Budisic, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
5.7 km
Budisic, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Budisic, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
7.4 km
Sakar, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
8.3 km
Sakar, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
10.5 km
Sakar, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
11.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
13.9 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:43
dep. 18:43
15.3 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:45
dep. 18:45
16.4 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.4 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:48
dep. 18:48
17.9 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:49
dep. 18:49
18.6 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:50
19.2 km

Naselja Donja Tresnjica i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Tresnjica je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.