Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Omasnica - Trstenik timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:57 06:30 (00:33)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 05:57
Donja Omasnica, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Stari Trstenik
arr. 06:09
dep. 06:09
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Pocekovina, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Donji Ribnik
arr. 06:19
dep. 06:19
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:23
dep. 06:23
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:26
dep. 06:26
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
23 km
07:17 07:55 (00:38)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 07:17
Donja Omasnica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Stari Trstenik
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:38
dep. 07:38
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
14 km
Pocekovina, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
16 km
Donji Ribnik
arr. 07:45
dep. 07:45
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:47
dep. 07:47
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:49
dep. 07:49
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:52
dep. 07:52
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
23 km
13:36 14:45 (01:09)
1
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 1
dep. 13:36
Donja Omasnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
4 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Stari Trstenik
arr. 13:59
dep. 13:59
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:02
dep. 14:02
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Pocekovina, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
16 km
Donji Ribnik
arr. 14:34
dep. 14:34
28.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
26.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
25.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 14:25
dep. 14:25
24 km
Gornja Crnisava
arr. 14:23
dep. 14:23
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:38
dep. 14:38
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:40
dep. 14:40
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:42
dep. 14:42
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:45
34 km
14:27 15:05 (00:38)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 14:27
Donja Omasnica, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Stari Trstenik
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:47
dep. 14:47
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Pocekovina, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Donji Ribnik
arr. 14:54
dep. 14:54
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:58
dep. 14:58
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:01
dep. 15:01
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
23 km
18:27 19:10 (00:43)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 18:27
Donja Omasnica, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Stari Trstenik
arr. 18:44
dep. 18:44
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:47
dep. 18:47
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 18:50
dep. 18:50
14 km
Pocekovina, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
16 km
Donji Ribnik
arr. 18:54
dep. 18:54
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:56
dep. 18:56
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:58
dep. 18:58
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 19:03
dep. 19:03
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:10
23 km
21:02 21:30 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 21:02
Donja Omasnica, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
6 km
Stari Trstenik
arr. 21:13
dep. 21:13
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 21:15
dep. 21:15
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
14 km
Pocekovina, 1
arr. 21:18
dep. 21:18
16 km
Donji Ribnik
arr. 21:20
dep. 21:20
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:24
dep. 21:24
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:27
dep. 21:27
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:28
dep. 21:28
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 21:30
23 km
Donja Omasnica - Trstenik timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:57 06:30 (00:33)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 05:57
Donja Omasnica, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Stari Trstenik
arr. 06:09
dep. 06:09
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Pocekovina, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Donji Ribnik
arr. 06:19
dep. 06:19
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:23
dep. 06:23
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:26
dep. 06:26
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
23 km
07:17 07:55 (00:38)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 07:17
Donja Omasnica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Stari Trstenik
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:38
dep. 07:38
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
14 km
Pocekovina, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
16 km
Donji Ribnik
arr. 07:45
dep. 07:45
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:47
dep. 07:47
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:49
dep. 07:49
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:52
dep. 07:52
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
23 km
13:36 14:45 (01:09)
1
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 1
dep. 13:36
Donja Omasnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
4 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Stari Trstenik
arr. 13:59
dep. 13:59
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:02
dep. 14:02
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Pocekovina, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
16 km
Donji Ribnik
arr. 14:34
dep. 14:34
28.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
26.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
25.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 14:25
dep. 14:25
24 km
Gornja Crnisava
arr. 14:23
dep. 14:23
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:38
dep. 14:38
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:40
dep. 14:40
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:42
dep. 14:42
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:45
34 km
14:27 15:05 (00:38)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 14:27
Donja Omasnica, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Stari Trstenik
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:47
dep. 14:47
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Pocekovina, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Donji Ribnik
arr. 14:54
dep. 14:54
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:58
dep. 14:58
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:01
dep. 15:01
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
23 km
18:27 19:10 (00:43)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 18:27
Donja Omasnica, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Stari Trstenik
arr. 18:44
dep. 18:44
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:47
dep. 18:47
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 18:50
dep. 18:50
14 km
Pocekovina, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
16 km
Donji Ribnik
arr. 18:54
dep. 18:54
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:56
dep. 18:56
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:58
dep. 18:58
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 19:03
dep. 19:03
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:10
23 km
21:02 21:30 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Omasnica, 2
dep. 21:02
Donja Omasnica, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
6 km
Stari Trstenik
arr. 21:13
dep. 21:13
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 21:15
dep. 21:15
12.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
14 km
Pocekovina, 1
arr. 21:18
dep. 21:18
16 km
Donji Ribnik
arr. 21:20
dep. 21:20
17.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:24
dep. 21:24
19.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:27
dep. 21:27
20.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:28
dep. 21:28
21.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 21:30
23 km

Naselja Donja Omasnica i Trstenik su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Omasnica je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.