Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Bresnica - Prokuplje timetable

monday, 21.10.2019.
04:35 05:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 04:35
Gornja Bresnica
arr. 04:37
dep. 04:37
1.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 04:40
dep. 04:40
2.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 04:43
dep. 04:43
2.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 04:47
dep. 04:47
3.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 04:49
dep. 04:49
4.3 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 04:51
dep. 04:51
4.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 04:52
dep. 04:52
5.2 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 04:56
dep. 04:56
6.9 km
Mrselj
arr. 04:59
dep. 04:59
7.7 km
Merovac
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Merovac, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
9.7 km
Resinac, Most
arr. 05:04
dep. 05:04
10.8 km
Resinac
arr. 05:06
dep. 05:06
11.6 km
Resinac, Ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 05:09
dep. 05:09
12.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:11
dep. 05:11
14.5 km
Potocic
arr. 05:15
dep. 05:15
15.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 05:18
dep. 05:18
16.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 05:20
dep. 05:20
20.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:23
dep. 05:23
22.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:25
24.3 km
05:45 06:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 05:45
Gornja Bresnica
arr. 05:47
dep. 05:47
1.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 05:49
dep. 05:49
2.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 05:51
dep. 05:51
2.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
3.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 05:56
dep. 05:56
4.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
5.2 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 05:59
dep. 05:59
6.9 km
Mrselj
arr. 06:01
dep. 06:01
7.7 km
Merovac
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Merovac, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
9.7 km
Resinac, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
10.8 km
Resinac
arr. 06:06
dep. 06:06
11.6 km
Resinac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 06:09
dep. 06:09
12.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:11
dep. 06:11
14.5 km
Potocic
arr. 06:15
dep. 06:15
15.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:17
dep. 06:17
16.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:22
dep. 06:22
20.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:26
dep. 06:26
22.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
24.3 km
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 07:45
Gornja Bresnica
arr. 07:47
dep. 07:47
1.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 07:48
dep. 07:48
2.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 07:50
dep. 07:50
2.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 07:52
dep. 07:52
4.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 07:54
dep. 07:54
4.6 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 07:56
dep. 07:56
4.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
5.1 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 08:00
dep. 08:00
6.8 km
Mrselj
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Merovac, Ambulanta
arr. 08:04
dep. 08:04
8.5 km
Merovac
arr. 08:05
dep. 08:05
8.9 km
Merovac, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
9.7 km
Resinac, Most
arr. 08:09
dep. 08:09
10.6 km
Resinac
arr. 08:11
dep. 08:11
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 08:12
dep. 08:12
11.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 08:14
dep. 08:14
12.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:16
dep. 08:16
14.2 km
Potocic
arr. 08:18
dep. 08:18
15.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 08:21
dep. 08:21
17.2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:23
dep. 08:23
20.8 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
21.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:26
dep. 08:26
23.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:30
24.3 km
12:20 13:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 12:20
Gornja Bresnica
arr. 12:23
dep. 12:23
1.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 12:26
dep. 12:26
2.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 12:29
dep. 12:29
2.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 12:33
dep. 12:33
3.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 12:37
dep. 12:37
4.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
5.2 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 12:41
dep. 12:41
6.9 km
Mrselj
arr. 12:44
dep. 12:44
7.7 km
Merovac
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Merovac, Ulaz
arr. 12:47
dep. 12:47
9.7 km
Resinac, Most
arr. 12:49
dep. 12:49
10.8 km
Resinac
arr. 12:51
dep. 12:51
11.6 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:54
dep. 12:54
12.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:56
dep. 12:56
14.5 km
Potocic
arr. 13:00
dep. 13:00
15.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
16.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:07
dep. 13:07
20.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:09
dep. 13:09
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:11
dep. 13:11
22.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:15
24.3 km
13:26 14:10 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 13:26
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
7.3 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
10.7 km
Bresnicic
arr. 13:43
dep. 13:43
12.4 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
13.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:49
dep. 13:49
16.2 km
Potocic
arr. 13:51
dep. 13:51
17.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:54
dep. 13:54
19.2 km
Gubetin, Baza
arr. 13:57
dep. 13:57
21.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 13:58
dep. 13:58
22.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:00
dep. 14:00
22.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:02
dep. 14:02
23.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:04
dep. 14:04
24.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:10
25.7 km
16:06 16:50 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 16:06
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
7.3 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
10.7 km
Bresnicic
arr. 16:23
dep. 16:23
12.4 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
13.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
16.2 km
Potocic
arr. 16:31
dep. 16:31
17.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
19.2 km
Gubetin, Baza
arr. 16:37
dep. 16:37
21.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:38
dep. 16:38
22.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
22.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:42
dep. 16:42
23.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:44
dep. 16:44
24.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:50
25.7 km
20:45 21:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 20:45
Gornja Bresnica
arr. 20:48
dep. 20:48
1.2 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 20:51
dep. 20:51
2.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 20:54
dep. 20:54
2.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 20:58
dep. 20:58
3.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 21:00
dep. 21:00
4.3 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 21:02
dep. 21:02
4.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
5.2 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 21:07
dep. 21:07
6.9 km
Mrselj
arr. 21:10
dep. 21:10
7.7 km
Merovac
arr. 21:12
dep. 21:12
9 km
Merovac, Ulaz
arr. 21:13
dep. 21:13
9.7 km
Resinac, Most
arr. 21:15
dep. 21:15
10.8 km
Resinac
arr. 21:17
dep. 21:17
11.6 km
Resinac, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
12 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 21:20
dep. 21:20
12.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:22
dep. 21:22
14.5 km
Potocic
arr. 21:25
dep. 21:25
15.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:28
dep. 21:28
16.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:32
dep. 21:32
20.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 21:34
dep. 21:34
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:36
dep. 21:36
22.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:40
24.3 km

Naselja Donja Bresnica i Prokuplje su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Bresnica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.