Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Borina - Velika Reka kod Malog Zvornika timetable

monday, 15.07.2019.
06:03 06:50 (00:47)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 06:03
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
9.4 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
21.4 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
24.4 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
32.4 km
08:40 09:20 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 08:40
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Amajic
arr. 09:05
dep. 09:05
20 km
Culine
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 09:20
31 km
09:10 09:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 09:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
8 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
8 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 09:50
31 km
10:30 11:22 (00:52)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 10:30
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
8 km
Budisic
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Amajic
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Culine
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:22
31 km
11:10 11:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 11:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Amajic
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Culine
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:50
31 km
12:34 13:18 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 12:34
Mali Zvornik, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Budisic
arr. 12:48
dep. 12:48
20 km
Culine
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 13:18
31 km
14:40 15:45 (01:05)
Andraca
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Andraca
dep. 14:40
Donja Borina, Gucevska
arr. 14:42
dep. 14:42
0.6 km
Donja Borina, Maksici
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Donja Borina, Nova stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
1.5 km
Donja Borina, Lepenicka vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
1.9 km
Donja Borina, Skola
arr. 14:48
dep. 14:48
2.6 km
Donja Borina, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
3.1 km
Donja Borina, Plavo brdo
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak
arr. 14:57
dep. 14:57
6.3 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 14:59
dep. 14:59
7.6 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 15:00
dep. 15:00
8.3 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 15:01
dep. 15:01
8.8 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.8 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 15:07
dep. 15:07
10.9 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
12.3 km
Sakar, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
14.6 km
Sakar, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
15.7 km
Sakar, 3
arr. 15:18
dep. 15:18
17.9 km
Budisic, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
18.8 km
Budisic, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
19.9 km
Budisic, 3
arr. 15:22
dep. 15:22
20.5 km
Amajic
arr. 15:25
dep. 15:25
22.5 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 15:29
dep. 15:29
24.9 km
Culine
arr. 15:30
dep. 15:30
25.5 km
Culine, Kovac
arr. 15:33
dep. 15:33
27.6 km
Culine, Tabla
arr. 15:35
dep. 15:35
28.8 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 15:38
dep. 15:38
30.2 km
Voljevci, Cikarici
arr. 15:40
dep. 15:40
31.6 km
Voljevci, Covici
arr. 15:42
dep. 15:42
32.3 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:45
33.6 km
15:10 15:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 15:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Amajic
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Culine
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:50
31 km
16:47 17:30 (00:43)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 16:47
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Budisic
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Culine
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:30
31 km
18:10 18:45 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 18:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Amajic
arr. 18:30
dep. 18:30
21 km
Culine
arr. 18:35
dep. 18:35
26 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 18:45
31 km
19:04 19:47 (00:43)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 19:04
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
20 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
31 km
19:10 19:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 19:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Amajic
arr. 19:35
dep. 19:35
20 km
Culine
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:50
31 km

Naselja Donja Borina i Velika Reka kod Malog Zvornika su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Borina je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.