Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Borina - Velika Reka kod Malog Zvornika timetable

sunday, 20.10.2019.
06:03 06:50 (00:47)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 06:03
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
9.4 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
21.4 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
24.4 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
32.4 km
09:10 09:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 09:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
8 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
8 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 09:50
31 km
10:30 11:22 (00:52)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 10:30
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
8 km
Budisic
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Amajic
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Culine
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:22
31 km
11:10 11:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 11:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Amajic
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Culine
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:50
31 km
12:34 13:18 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 12:34
Mali Zvornik, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Budisic
arr. 12:48
dep. 12:48
20 km
Culine
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 13:18
31 km
14:04 14:45 (00:41)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 14:04
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
3.3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 14:16
dep. 14:16
9.4 km
Amajic
arr. 14:30
dep. 14:30
19.9 km
Culine
arr. 14:34
dep. 14:34
23.5 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 14:45
31 km
15:10 15:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 15:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Amajic
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Culine
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:50
31 km
16:47 17:30 (00:43)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 16:47
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Budisic
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Culine
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:30
31 km
18:13 18:57 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business day before a bank holiday, petkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 18:13
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
3.3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:27
dep. 18:27
9.4 km
Budisic
arr. 18:37
dep. 18:37
17.2 km
Amajic
arr. 18:43
dep. 18:43
19.9 km
Culine
arr. 18:48
dep. 18:48
23.5 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 18:57
31 km
19:04 19:47 (00:43)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 19:04
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
20 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
31 km
19:10 19:50 (00:40)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 19:10
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
3 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Amajic
arr. 19:35
dep. 19:35
20 km
Culine
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:50
31 km
20:40 21:15 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Borina, Intersection
dep. 20:40
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
8 km
Amajic
arr. 21:00
dep. 21:00
21 km
Culine
arr. 21:05
dep. 21:05
26 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 21:15
31 km

Naselja Donja Borina i Velika Reka kod Malog Zvornika su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Borina je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.