Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Doboj - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 23.11.2018.
06:00 11:25 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 06:00
Rudanka, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Luzani
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Kladari, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
11 km
Johovac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Bukovac, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Majevac, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
25 km
Podnovlje, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Botajica, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
39 km
Modrica, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
43 km
Milosevac, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
53 km
Crkvina, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
60 km
Obudovac, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
73 km
Loncari, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
83 km
Krepsic, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
88 km
Brcko, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
98 km
Trnjaci, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
118 km
Lukavac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
121 km
Vasani
arr. 08:30
dep. 08:30
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
154 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:25
dep. 09:25
158 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:50
dep. 09:50
179 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
199 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 10:25
dep. 10:25
215 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
270 km
07:50 11:55 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 07:50
Kozuhe, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
21 km
Modrica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
47 km
Crkvina, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
64 km
Samac, Border crossing (BA)
arr. 09:20
dep. 09:20
70 km
Slavonski Samac, Border crossing (HR)
arr. 09:25
dep. 09:25
72 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:20
dep. 10:20
137 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 10:25
dep. 10:25
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:55
248 km
08:32 14:00 (05:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 08:32
Rudanka, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Luzani
arr. 08:49
dep. 08:49
9 km
Kladari, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Johovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Bukovac, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
20 km
Majevac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Podnovlje, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
36 km
Botajica, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Modrica, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
43 km
Milosevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
53 km
Crkvina, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Obudovac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
73 km
Loncari, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
83 km
Krepsic, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
88 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
118 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
121 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
163.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
164 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
179 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
270 km
10:00 16:30 (06:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 10:00
Modrica, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
47 km
Crkvina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
64 km
Obudovac, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
79 km
Brcko, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
116 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
139 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
157 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:20
dep. 14:20
178.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:30
dep. 14:30
179 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
236 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
291 km
23:35 05:00 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 23:35
Rudanka, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
7 km
Luzani
arr. 23:49
dep. 23:49
9 km
Kladari, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
11 km
Johovac, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
15 km
Bukovac, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
20 km
Majevac, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
25 km
Podnovlje, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 00:22
dep. 00:22
36 km
Botajica, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
39 km
Modrica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
43 km
Milosevac, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
53 km
Crkvina, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
60 km
Obudovac, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
73 km
Loncari, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
83 km
Krepsic, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
88 km
Brcko, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
118 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
121 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
163.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
164 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
179 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
270 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
06:00 11:25 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 06:00
Rudanka, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Luzani
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Kladari, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
11 km
Johovac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Bukovac, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Majevac, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
25 km
Podnovlje, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Botajica, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
39 km
Modrica, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
43 km
Milosevac, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
53 km
Crkvina, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
60 km
Obudovac, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
73 km
Loncari, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
83 km
Krepsic, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
88 km
Brcko, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
98 km
Trnjaci, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
118 km
Lukavac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
121 km
Vasani
arr. 08:30
dep. 08:30
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
154 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:25
dep. 09:25
158 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:50
dep. 09:50
179 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
199 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 10:25
dep. 10:25
215 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
270 km
07:50 11:55 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 07:50
Kozuhe, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
21 km
Modrica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
47 km
Crkvina, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
64 km
Samac, Border crossing (BA)
arr. 09:20
dep. 09:20
70 km
Slavonski Samac, Border crossing (HR)
arr. 09:25
dep. 09:25
72 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:20
dep. 10:20
137 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 10:25
dep. 10:25
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:55
248 km
08:32 14:00 (05:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 08:32
Rudanka, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Luzani
arr. 08:49
dep. 08:49
9 km
Kladari, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Johovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Bukovac, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
20 km
Majevac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Podnovlje, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
36 km
Botajica, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Modrica, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
43 km
Milosevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
53 km
Crkvina, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Obudovac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
73 km
Loncari, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
83 km
Krepsic, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
88 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
118 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
121 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
163.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
164 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
179 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
270 km
10:00 16:30 (06:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 10:00
Modrica, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
47 km
Crkvina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
64 km
Obudovac, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
79 km
Brcko, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
116 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
139 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
157 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:20
dep. 14:20
178.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:30
dep. 14:30
179 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
236 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
291 km
23:35 05:00 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Doboj, Bus station
dep. 23:35
Rudanka, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
7 km
Luzani
arr. 23:49
dep. 23:49
9 km
Kladari, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
11 km
Johovac, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
15 km
Bukovac, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
20 km
Majevac, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
25 km
Podnovlje, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
30 km
Dugo Polje, Center
arr. 00:22
dep. 00:22
36 km
Botajica, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
39 km
Modrica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
43 km
Milosevac, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
53 km
Crkvina, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
60 km
Obudovac, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
73 km
Loncari, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
83 km
Krepsic, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
88 km
Brcko, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
98 km
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
118 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
121 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
123 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
139 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
163.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
164 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
179 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
270 km

Naselja Doboj i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~270 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 06h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Doboj je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Doboj - Beograd (Belgrade) iznosi od 15,99 EUR do 15,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.