Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dobanovci - Grmovac (Ugrinovci kod Beograda) timetable

tuesday, 21.05.2024.
04:00 04:20 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 04:00
Dobanovci, Partizanska
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 04:02
dep. 04:02
1 km
Dobanovci, Center
arr. 04:03
dep. 04:03
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 04:04
dep. 04:04
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 04:05
dep. 04:05
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 04:06
dep. 04:06
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 04:07
dep. 04:07
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 04:10
dep. 04:10
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 04:13
dep. 04:13
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 04:14
dep. 04:14
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 04:16
dep. 04:16
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 04:17
dep. 04:17
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 04:18
dep. 04:18
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 04:20
10.1 km
04:50 05:10 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 04:50
Dobanovci, Partizanska
arr. 04:51
dep. 04:51
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Dobanovci, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 04:54
dep. 04:54
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 04:55
dep. 04:55
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 04:56
dep. 04:56
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 04:57
dep. 04:57
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 05:00
dep. 05:00
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 05:03
dep. 05:03
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 05:04
dep. 05:04
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 05:06
dep. 05:06
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 05:07
dep. 05:07
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 05:08
dep. 05:08
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 05:10
10.1 km
05:40 06:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 05:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 05:41
dep. 05:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 05:45
dep. 05:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 05:46
dep. 05:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 05:56
dep. 05:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 05:57
dep. 05:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 05:58
dep. 05:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 06:00
10.1 km
06:25 06:45 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 06:25
Dobanovci, Partizanska
arr. 06:26
dep. 06:26
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Dobanovci, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 06:30
dep. 06:30
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 06:31
dep. 06:31
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 06:32
dep. 06:32
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 06:35
dep. 06:35
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 06:41
dep. 06:41
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 06:42
dep. 06:42
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 06:43
dep. 06:43
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 06:45
10.1 km
07:10 07:30 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 07:10
Dobanovci, Partizanska
arr. 07:11
dep. 07:11
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Dobanovci, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 07:15
dep. 07:15
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 07:16
dep. 07:16
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 07:20
dep. 07:20
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 07:26
dep. 07:26
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 07:27
dep. 07:27
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 07:28
dep. 07:28
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 07:30
10.1 km
07:55 08:15 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 07:55
Dobanovci, Partizanska
arr. 07:56
dep. 07:56
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Dobanovci, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 07:59
dep. 07:59
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 08:00
dep. 08:00
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 08:01
dep. 08:01
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 08:05
dep. 08:05
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 08:11
dep. 08:11
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 08:12
dep. 08:12
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 08:13
dep. 08:13
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 08:15
10.1 km
08:40 09:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 08:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 08:41
dep. 08:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 08:45
dep. 08:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 08:46
dep. 08:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 08:47
dep. 08:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 08:50
dep. 08:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:53
dep. 08:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 08:54
dep. 08:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 08:56
dep. 08:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 08:57
dep. 08:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 08:58
dep. 08:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 09:00
10.1 km
09:25 09:45 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 09:25
Dobanovci, Partizanska
arr. 09:26
dep. 09:26
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Dobanovci, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 09:29
dep. 09:29
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 09:30
dep. 09:30
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 09:31
dep. 09:31
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 09:32
dep. 09:32
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 09:35
dep. 09:35
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 09:39
dep. 09:39
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 09:41
dep. 09:41
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 09:42
dep. 09:42
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 09:43
dep. 09:43
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 09:45
10.1 km
10:10 10:30 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 10:10
Dobanovci, Partizanska
arr. 10:11
dep. 10:11
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 10:12
dep. 10:12
1 km
Dobanovci, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 10:14
dep. 10:14
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 10:15
dep. 10:15
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 10:16
dep. 10:16
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 10:20
dep. 10:20
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 10:24
dep. 10:24
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 10:26
dep. 10:26
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 10:27
dep. 10:27
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 10:28
dep. 10:28
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 10:30
10.1 km
10:55 11:15 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 10:55
Dobanovci, Partizanska
arr. 10:56
dep. 10:56
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Dobanovci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 10:59
dep. 10:59
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 11:00
dep. 11:00
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 11:01
dep. 11:01
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 11:05
dep. 11:05
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 11:11
dep. 11:11
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 11:12
dep. 11:12
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 11:13
dep. 11:13
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 11:15
10.1 km
11:40 12:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 11:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 11:41
dep. 11:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 11:42
dep. 11:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 11:45
dep. 11:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 11:46
dep. 11:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 11:50
dep. 11:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 11:56
dep. 11:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 11:57
dep. 11:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 11:58
dep. 11:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 12:00
10.1 km
12:25 12:45 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 12:25
Dobanovci, Partizanska
arr. 12:26
dep. 12:26
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Dobanovci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 12:29
dep. 12:29
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 12:30
dep. 12:30
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 12:31
dep. 12:31
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 12:35
dep. 12:35
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 12:41
dep. 12:41
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 12:42
dep. 12:42
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 12:43
dep. 12:43
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 12:45
10.1 km
13:10 13:30 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 13:10
Dobanovci, Partizanska
arr. 13:11
dep. 13:11
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Dobanovci, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 13:15
dep. 13:15
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 13:16
dep. 13:16
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 13:24
dep. 13:24
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 13:26
dep. 13:26
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 13:27
dep. 13:27
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 13:28
dep. 13:28
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 13:30
10.1 km
13:55 14:15 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 13:55
Dobanovci, Partizanska
arr. 13:56
dep. 13:56
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 13:57
dep. 13:57
1 km
Dobanovci, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 14:00
dep. 14:00
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 14:01
dep. 14:01
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 14:05
dep. 14:05
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:08
dep. 14:08
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 14:09
dep. 14:09
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 14:11
dep. 14:11
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 14:12
dep. 14:12
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 14:13
dep. 14:13
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 14:15
10.1 km
14:40 15:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 14:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 14:45
dep. 14:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 14:46
dep. 14:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 14:56
dep. 14:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 14:57
dep. 14:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 14:58
dep. 14:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 15:00
10.1 km
15:25 15:45 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 15:25
Dobanovci, Partizanska
arr. 15:26
dep. 15:26
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Dobanovci, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 15:30
dep. 15:30
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 15:31
dep. 15:31
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:38
dep. 15:38
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 15:42
dep. 15:42
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 15:45
10.1 km
16:10 16:30 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 16:10
Dobanovci, Partizanska
arr. 16:11
dep. 16:11
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 16:12
dep. 16:12
1 km
Dobanovci, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 16:14
dep. 16:14
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 16:15
dep. 16:15
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 16:16
dep. 16:16
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 16:20
dep. 16:20
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 16:26
dep. 16:26
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 16:27
dep. 16:27
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 16:28
dep. 16:28
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 16:30
10.1 km
16:55 17:15 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 16:55
Dobanovci, Partizanska
arr. 16:56
dep. 16:56
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 16:57
dep. 16:57
1 km
Dobanovci, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 16:59
dep. 16:59
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 17:00
dep. 17:00
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 17:01
dep. 17:01
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 17:05
dep. 17:05
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:08
dep. 17:08
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 17:09
dep. 17:09
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 17:11
dep. 17:11
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 17:12
dep. 17:12
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 17:13
dep. 17:13
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 17:15
10.1 km
17:40 18:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 17:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 17:41
dep. 17:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 17:45
dep. 17:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 17:46
dep. 17:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 17:47
dep. 17:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 17:50
dep. 17:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 17:54
dep. 17:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 17:56
dep. 17:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 17:57
dep. 17:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 17:58
dep. 17:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 18:00
10.1 km
18:25 18:45 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 18:25
Dobanovci, Partizanska
arr. 18:26
dep. 18:26
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 18:27
dep. 18:27
1 km
Dobanovci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 18:30
dep. 18:30
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 18:31
dep. 18:31
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 18:35
dep. 18:35
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 18:39
dep. 18:39
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 18:41
dep. 18:41
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 18:42
dep. 18:42
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 18:43
dep. 18:43
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 18:45
10.1 km
19:10 19:30 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 19:10
Dobanovci, Partizanska
arr. 19:11
dep. 19:11
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 19:12
dep. 19:12
1 km
Dobanovci, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 19:14
dep. 19:14
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 19:15
dep. 19:15
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 19:16
dep. 19:16
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 19:17
dep. 19:17
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 19:20
dep. 19:20
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 19:23
dep. 19:23
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 19:24
dep. 19:24
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 19:26
dep. 19:26
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 19:27
dep. 19:27
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 19:28
dep. 19:28
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 19:30
10.1 km
19:55 20:15 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 19:55
Dobanovci, Partizanska
arr. 19:56
dep. 19:56
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 19:57
dep. 19:57
1 km
Dobanovci, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 19:59
dep. 19:59
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 20:00
dep. 20:00
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 20:01
dep. 20:01
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 20:05
dep. 20:05
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:08
dep. 20:08
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 20:09
dep. 20:09
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 20:11
dep. 20:11
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 20:12
dep. 20:12
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 20:13
dep. 20:13
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 20:15
10.1 km
20:40 21:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 20:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 20:41
dep. 20:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 20:42
dep. 20:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 20:45
dep. 20:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 20:46
dep. 20:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 20:50
dep. 20:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 20:54
dep. 20:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 20:56
dep. 20:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 20:57
dep. 20:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 21:00
10.1 km
21:25 21:45 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 21:25
Dobanovci, Partizanska
arr. 21:26
dep. 21:26
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 21:27
dep. 21:27
1 km
Dobanovci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 21:29
dep. 21:29
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 21:30
dep. 21:30
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 21:31
dep. 21:31
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 21:35
dep. 21:35
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 21:41
dep. 21:41
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 21:42
dep. 21:42
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 21:43
dep. 21:43
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 21:45
10.1 km
22:10 22:30 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 22:10
Dobanovci, Partizanska
arr. 22:11
dep. 22:11
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 22:12
dep. 22:12
1 km
Dobanovci, Center
arr. 22:13
dep. 22:13
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 22:14
dep. 22:14
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 22:15
dep. 22:15
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 22:16
dep. 22:16
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 22:20
dep. 22:20
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 22:23
dep. 22:23
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 22:24
dep. 22:24
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 22:26
dep. 22:26
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 22:27
dep. 22:27
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 22:28
dep. 22:28
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 22:30
10.1 km
22:55 23:15 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 22:55
Dobanovci, Partizanska
arr. 22:56
dep. 22:56
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 22:57
dep. 22:57
1 km
Dobanovci, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 22:59
dep. 22:59
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 23:00
dep. 23:00
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 23:01
dep. 23:01
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 23:02
dep. 23:02
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 23:05
dep. 23:05
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 23:09
dep. 23:09
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 23:11
dep. 23:11
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 23:12
dep. 23:12
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 23:13
dep. 23:13
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 23:15
10.1 km
23:40 00:00 (00:20)
Groblje25. nova
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 23:40
Dobanovci, Partizanska
arr. 23:41
dep. 23:41
0.7 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 23:42
dep. 23:42
1 km
Dobanovci, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
1.6 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 23:44
dep. 23:44
2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 23:45
dep. 23:45
2.4 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 23:46
dep. 23:46
2.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 23:47
dep. 23:47
3.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 23:50
dep. 23:50
5.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 23:53
dep. 23:53
7.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 7. Nova
arr. 23:54
dep. 23:54
8 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 13. Nova
arr. 23:56
dep. 23:56
8.6 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 19. Nova
arr. 23:57
dep. 23:57
9.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 24. Nova
arr. 23:58
dep. 23:58
9.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
arr. 00:00
10.1 km

Naselja Dobanovci i Grmovac (Ugrinovci kod Beograda) su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dobanovci je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.