Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dobanovci - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 21.07.2019.
01:35 02:12 (00:37)
Groblje
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 01:35
Dobanovci, Partizanska
arr. 01:36
dep. 01:36
0.8 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 01:37
dep. 01:37
1.2 km
Dobanovci, Center
arr. 01:38
dep. 01:38
1.7 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:39
dep. 01:39
2.1 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:40
dep. 01:40
2.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 01:41
dep. 01:41
3.2 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 01:42
dep. 01:42
4.2 km
Surcin, Petlja
arr. 01:43
dep. 01:43
5.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 01:44
dep. 01:44
6 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 01:45
dep. 01:45
6.8 km
Surcin, Center
arr. 01:46
dep. 01:46
7.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 01:48
dep. 01:48
8.2 km
Surcin, Marka Raba
arr. 01:49
dep. 01:49
8.7 km
Surcin, Crkva
arr. 01:50
dep. 01:50
9 km
Surcin, Ulaz
arr. 01:51
dep. 01:51
9.5 km
Surcin, Oresac
arr. 01:52
dep. 01:52
10.1 km
Surcin, Galovica
arr. 01:53
dep. 01:53
10.5 km
Surcin, Malinjak
arr. 01:54
dep. 01:54
11 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 01:55
dep. 01:55
11.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 01:56
dep. 01:56
12 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 01:57
dep. 01:57
12.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 01:58
dep. 01:58
12.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 01:59
dep. 01:59
13.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 02:00
dep. 02:00
13.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:01
dep. 02:01
14.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:02
dep. 02:02
15.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:03
dep. 02:03
15.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:04
dep. 02:04
16 km
arr. 02:05
dep. 02:05
16.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:06
dep. 02:06
16.9 km
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
arr. 02:08
dep. 02:08
17.9 km
arr. 02:09
dep. 02:09
18.3 km
arr. 02:11
dep. 02:11
19.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 02:12
20 km
01:53 02:41 (00:48)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Ulaz
dep. 01:53
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 01:54
dep. 01:54
0.4 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 01:55
dep. 01:55
0.8 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 01:56
dep. 01:56
1.1 km
Dobanovci, Center
arr. 01:57
dep. 01:57
1.6 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:58
dep. 01:58
2.1 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:59
dep. 01:59
2.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:00
dep. 02:00
3.3 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:01
dep. 02:01
4.1 km
Surcin, Petlja
arr. 02:02
dep. 02:02
5.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:03
dep. 02:03
5.9 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:04
dep. 02:04
6.6 km
Surcin, Center
arr. 02:05
dep. 02:05
7.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 02:07
dep. 02:07
8.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 02:08
dep. 02:08
8.9 km
Surcin, Crkva
arr. 02:09
dep. 02:09
9.4 km
Surcin, Ulaz
arr. 02:10
dep. 02:10
10 km
Surcin, Oresac
arr. 02:11
dep. 02:11
10.8 km
Surcin, Galovica
arr. 02:12
dep. 02:12
11.2 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:13
dep. 02:13
11.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:14
dep. 02:14
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:15
dep. 02:15
12.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:16
dep. 02:16
13.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:17
dep. 02:17
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:18
dep. 02:18
14.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:19
dep. 02:19
15.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:20
dep. 02:20
16.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:22
dep. 02:22
16.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:23
dep. 02:23
16.8 km
arr. 02:24
dep. 02:24
17.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:25
dep. 02:25
18.2 km
arr. 02:27
dep. 02:27
19 km
arr. 02:28
dep. 02:28
19.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 02:29
dep. 02:29
19.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 02:31
dep. 02:31
20.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 02:32
dep. 02:32
20.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 02:33
dep. 02:33
21.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 02:34
dep. 02:34
21.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 02:35
dep. 02:35
22.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 02:36
dep. 02:36
23 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 02:37
dep. 02:37
23.4 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 02:39
dep. 02:39
24.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 02:40
dep. 02:40
25.1 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:41
25.8 km
02:35 03:59 (01:24)
Groblje
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 02:35
Dobanovci, Partizanska
arr. 02:36
dep. 02:36
0.5 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 02:37
dep. 02:37
1 km
Dobanovci, Center
arr. 02:38
dep. 02:38
1.5 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 02:39
dep. 02:39
1.9 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 02:40
dep. 02:40
2.6 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:41
dep. 02:41
3.1 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:42
dep. 02:42
4 km
Surcin, Petlja
arr. 02:43
dep. 02:43
5 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:44
dep. 02:44
5.8 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:45
dep. 02:45
6.5 km
Surcin, Center
arr. 02:46
dep. 02:46
7.4 km
Surcin, Krusedolska
arr. 02:48
dep. 02:48
8.3 km
Surcin, Mlin
arr. 02:49
dep. 02:49
8.9 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 02:50
dep. 02:50
9.3 km
arr. 02:51
dep. 02:51
9.8 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 02:53
dep. 02:53
10.7 km
Jakovo, Silosi
arr. 02:54
dep. 02:54
11.6 km
Jakovo, Servisi
arr. 02:55
dep. 02:55
12.7 km
Jakovo, Sremska
arr. 02:56
dep. 02:56
13.1 km
arr. 02:57
dep. 02:57
13.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 02:58
dep. 02:58
13.8 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 02:59
dep. 02:59
14.5 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 03:00
dep. 03:00
14.9 km
Jakovo, Okretnica
arr. 03:01
dep. 03:01
15.6 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 03:02
dep. 03:02
16.2 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 03:03
dep. 03:03
16.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 03:04
dep. 03:04
17.2 km
arr. 03:05
dep. 03:05
17.5 km
Jakovo, Sremska
arr. 03:06
dep. 03:06
18 km
Jakovo, Servisi
arr. 03:07
dep. 03:07
18.3 km
Jakovo, Silosi
arr. 03:08
dep. 03:08
19.6 km
Becmen, Mesara
arr. 03:09
dep. 03:09
20.7 km
Becmen, Ulaz
arr. 03:10
dep. 03:10
21.4 km
Becmen, Naselje
arr. 03:11
dep. 03:11
21.9 km
Becmen, Vinogradska
arr. 03:12
dep. 03:12
22.6 km
Becmen, Center
arr. 03:13
dep. 03:13
23.2 km
Becmen, Vinogradska
arr. 03:14
dep. 03:14
24 km
Becmen, Naselje
arr. 03:15
dep. 03:15
24.7 km
Becmen, Ulaz
arr. 03:16
dep. 03:16
25.2 km
Becmen, Mesara
arr. 03:17
dep. 03:17
25.8 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 03:18
dep. 03:18
26.4 km
Surcin, Rimski kanal
arr. 03:18
dep. 03:18
26.9 km
arr. 03:19
dep. 03:19
27.4 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 03:20
dep. 03:20
27.8 km
Surcin, Mlin
arr. 03:21
dep. 03:21
28.3 km
Surcin, Krusedolska
arr. 03:22
dep. 03:22
28.9 km
Surcin, Center
arr. 03:23
dep. 03:23
29.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:25
dep. 03:25
30.2 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:26
dep. 03:26
30.8 km
Surcin, Crkva
arr. 03:27
dep. 03:27
31.2 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:28
dep. 03:28
31.8 km
Surcin, Oresac
arr. 03:29
dep. 03:29
32.5 km
Surcin, Galovica
arr. 03:30
dep. 03:30
33 km
Surcin, Malinjak
arr. 03:31
dep. 03:31
33.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 03:32
dep. 03:32
34.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 03:33
dep. 03:33
34.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 03:34
dep. 03:34
35 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 03:35
dep. 03:35
35.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 03:36
dep. 03:36
36.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 03:37
dep. 03:37
36.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 03:38
dep. 03:38
37.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 03:40
dep. 03:40
37.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 03:41
dep. 03:41
38.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 03:42
dep. 03:42
38.5 km
arr. 03:43
dep. 03:43
39.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 03:44
dep. 03:44
39.9 km
arr. 03:46
dep. 03:46
40.7 km
arr. 03:47
dep. 03:47
41.1 km
arr. 03:49
dep. 03:49
41.6 km
arr. 03:50
dep. 03:50
42.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 03:51
dep. 03:51
43.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 03:52
dep. 03:52
43.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 03:53
dep. 03:53
44.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 03:54
dep. 03:54
44.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 03:55
dep. 03:55
45.2 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 03:57
dep. 03:57
45.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 03:58
dep. 03:58
46.4 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 03:59
46.8 km
03:28 04:12 (00:44)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Ulaz
dep. 03:28
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 03:29
dep. 03:29
0.4 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 03:30
dep. 03:30
0.8 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 03:31
dep. 03:31
1.1 km
Dobanovci, Center
arr. 03:32
dep. 03:32
1.6 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 03:33
dep. 03:33
2.1 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 03:34
dep. 03:34
2.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 03:35
dep. 03:35
3.3 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 03:36
dep. 03:36
4.1 km
Surcin, Petlja
arr. 03:37
dep. 03:37
5.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 03:38
dep. 03:38
5.9 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 03:39
dep. 03:39
6.6 km
Surcin, Center
arr. 03:40
dep. 03:40
7.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:42
dep. 03:42
8.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:43
dep. 03:43
8.9 km
Surcin, Crkva
arr. 03:44
dep. 03:44
9.4 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:45
dep. 03:45
10 km
Surcin, Oresac
arr. 03:46
dep. 03:46
10.8 km
Surcin, Galovica
arr. 03:47
dep. 03:47
11.2 km
Surcin, Malinjak
arr. 03:48
dep. 03:48
11.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 03:49
dep. 03:49
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 03:50
dep. 03:50
12.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 03:51
dep. 03:51
13.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 03:52
dep. 03:52
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 03:53
dep. 03:53
14.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 03:54
dep. 03:54
15.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 03:56
dep. 03:56
16.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 03:57
dep. 03:57
16.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 03:58
dep. 03:58
16.8 km
arr. 03:59
dep. 03:59
17.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 04:00
dep. 04:00
18.2 km
arr. 04:01
dep. 04:01
19 km
arr. 04:02
dep. 04:02
19.8 km
arr. 04:03
dep. 04:03
20.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 04:04
dep. 04:04
20.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 04:05
dep. 04:05
21.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 04:06
dep. 04:06
21.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 04:07
dep. 04:07
22 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 04:08
dep. 04:08
22.5 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 04:10
dep. 04:10
23.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 04:11
dep. 04:11
24 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 04:12
24.4 km
Dobanovci - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
01:35 02:12 (00:37)
Groblje
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 01:35
Dobanovci, Partizanska
arr. 01:36
dep. 01:36
0.8 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 01:37
dep. 01:37
1.2 km
Dobanovci, Center
arr. 01:38
dep. 01:38
1.7 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:39
dep. 01:39
2.1 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:40
dep. 01:40
2.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 01:41
dep. 01:41
3.2 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 01:42
dep. 01:42
4.2 km
Surcin, Petlja
arr. 01:43
dep. 01:43
5.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 01:44
dep. 01:44
6 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 01:45
dep. 01:45
6.8 km
Surcin, Center
arr. 01:46
dep. 01:46
7.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 01:48
dep. 01:48
8.2 km
Surcin, Marka Raba
arr. 01:49
dep. 01:49
8.7 km
Surcin, Crkva
arr. 01:50
dep. 01:50
9 km
Surcin, Ulaz
arr. 01:51
dep. 01:51
9.5 km
Surcin, Oresac
arr. 01:52
dep. 01:52
10.1 km
Surcin, Galovica
arr. 01:53
dep. 01:53
10.5 km
Surcin, Malinjak
arr. 01:54
dep. 01:54
11 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 01:55
dep. 01:55
11.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 01:56
dep. 01:56
12 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 01:57
dep. 01:57
12.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 01:58
dep. 01:58
12.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 01:59
dep. 01:59
13.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 02:00
dep. 02:00
13.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:01
dep. 02:01
14.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:02
dep. 02:02
15.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:03
dep. 02:03
15.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:04
dep. 02:04
16 km
arr. 02:05
dep. 02:05
16.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:06
dep. 02:06
16.9 km
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
arr. 02:08
dep. 02:08
17.9 km
arr. 02:09
dep. 02:09
18.3 km
arr. 02:11
dep. 02:11
19.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 02:12
20 km
01:53 02:41 (00:48)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Ulaz
dep. 01:53
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 01:54
dep. 01:54
0.4 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 01:55
dep. 01:55
0.8 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 01:56
dep. 01:56
1.1 km
Dobanovci, Center
arr. 01:57
dep. 01:57
1.6 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:58
dep. 01:58
2.1 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:59
dep. 01:59
2.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:00
dep. 02:00
3.3 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:01
dep. 02:01
4.1 km
Surcin, Petlja
arr. 02:02
dep. 02:02
5.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:03
dep. 02:03
5.9 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:04
dep. 02:04
6.6 km
Surcin, Center
arr. 02:05
dep. 02:05
7.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 02:07
dep. 02:07
8.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 02:08
dep. 02:08
8.9 km
Surcin, Crkva
arr. 02:09
dep. 02:09
9.4 km
Surcin, Ulaz
arr. 02:10
dep. 02:10
10 km
Surcin, Oresac
arr. 02:11
dep. 02:11
10.8 km
Surcin, Galovica
arr. 02:12
dep. 02:12
11.2 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:13
dep. 02:13
11.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:14
dep. 02:14
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:15
dep. 02:15
12.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:16
dep. 02:16
13.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:17
dep. 02:17
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:18
dep. 02:18
14.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:19
dep. 02:19
15.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:20
dep. 02:20
16.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:22
dep. 02:22
16.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:23
dep. 02:23
16.8 km
arr. 02:24
dep. 02:24
17.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:25
dep. 02:25
18.2 km
arr. 02:27
dep. 02:27
19 km
arr. 02:28
dep. 02:28
19.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 02:29
dep. 02:29
19.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 02:31
dep. 02:31
20.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 02:32
dep. 02:32
20.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 02:33
dep. 02:33
21.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 02:34
dep. 02:34
21.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 02:35
dep. 02:35
22.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 02:36
dep. 02:36
23 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 02:37
dep. 02:37
23.4 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 02:39
dep. 02:39
24.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 02:40
dep. 02:40
25.1 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:41
25.8 km
02:35 03:59 (01:24)
Groblje
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Groblje
dep. 02:35
Dobanovci, Partizanska
arr. 02:36
dep. 02:36
0.5 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 02:37
dep. 02:37
1 km
Dobanovci, Center
arr. 02:38
dep. 02:38
1.5 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 02:39
dep. 02:39
1.9 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 02:40
dep. 02:40
2.6 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:41
dep. 02:41
3.1 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:42
dep. 02:42
4 km
Surcin, Petlja
arr. 02:43
dep. 02:43
5 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:44
dep. 02:44
5.8 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:45
dep. 02:45
6.5 km
Surcin, Center
arr. 02:46
dep. 02:46
7.4 km
Surcin, Krusedolska
arr. 02:48
dep. 02:48
8.3 km
Surcin, Mlin
arr. 02:49
dep. 02:49
8.9 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 02:50
dep. 02:50
9.3 km
arr. 02:51
dep. 02:51
9.8 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 02:53
dep. 02:53
10.7 km
Jakovo, Silosi
arr. 02:54
dep. 02:54
11.6 km
Jakovo, Servisi
arr. 02:55
dep. 02:55
12.7 km
Jakovo, Sremska
arr. 02:56
dep. 02:56
13.1 km
arr. 02:57
dep. 02:57
13.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 02:58
dep. 02:58
13.8 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 02:59
dep. 02:59
14.5 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 03:00
dep. 03:00
14.9 km
Jakovo, Okretnica
arr. 03:01
dep. 03:01
15.6 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 03:02
dep. 03:02
16.2 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 03:03
dep. 03:03
16.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 03:04
dep. 03:04
17.2 km
arr. 03:05
dep. 03:05
17.5 km
Jakovo, Sremska
arr. 03:06
dep. 03:06
18 km
Jakovo, Servisi
arr. 03:07
dep. 03:07
18.3 km
Jakovo, Silosi
arr. 03:08
dep. 03:08
19.6 km
Becmen, Mesara
arr. 03:09
dep. 03:09
20.7 km
Becmen, Ulaz
arr. 03:10
dep. 03:10
21.4 km
Becmen, Naselje
arr. 03:11
dep. 03:11
21.9 km
Becmen, Vinogradska
arr. 03:12
dep. 03:12
22.6 km
Becmen, Center
arr. 03:13
dep. 03:13
23.2 km
Becmen, Vinogradska
arr. 03:14
dep. 03:14
24 km
Becmen, Naselje
arr. 03:15
dep. 03:15
24.7 km
Becmen, Ulaz
arr. 03:16
dep. 03:16
25.2 km
Becmen, Mesara
arr. 03:17
dep. 03:17
25.8 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 03:18
dep. 03:18
26.4 km
Surcin, Rimski kanal
arr. 03:18
dep. 03:18
26.9 km
arr. 03:19
dep. 03:19
27.4 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 03:20
dep. 03:20
27.8 km
Surcin, Mlin
arr. 03:21
dep. 03:21
28.3 km
Surcin, Krusedolska
arr. 03:22
dep. 03:22
28.9 km
Surcin, Center
arr. 03:23
dep. 03:23
29.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:25
dep. 03:25
30.2 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:26
dep. 03:26
30.8 km
Surcin, Crkva
arr. 03:27
dep. 03:27
31.2 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:28
dep. 03:28
31.8 km
Surcin, Oresac
arr. 03:29
dep. 03:29
32.5 km
Surcin, Galovica
arr. 03:30
dep. 03:30
33 km
Surcin, Malinjak
arr. 03:31
dep. 03:31
33.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 03:32
dep. 03:32
34.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 03:33
dep. 03:33
34.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 03:34
dep. 03:34
35 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 03:35
dep. 03:35
35.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 03:36
dep. 03:36
36.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 03:37
dep. 03:37
36.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 03:38
dep. 03:38
37.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 03:40
dep. 03:40
37.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 03:41
dep. 03:41
38.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 03:42
dep. 03:42
38.5 km
arr. 03:43
dep. 03:43
39.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 03:44
dep. 03:44
39.9 km
arr. 03:46
dep. 03:46
40.7 km
arr. 03:47
dep. 03:47
41.1 km
arr. 03:49
dep. 03:49
41.6 km
arr. 03:50
dep. 03:50
42.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 03:51
dep. 03:51
43.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 03:52
dep. 03:52
43.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 03:53
dep. 03:53
44.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 03:54
dep. 03:54
44.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 03:55
dep. 03:55
45.2 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 03:57
dep. 03:57
45.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 03:58
dep. 03:58
46.4 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 03:59
46.8 km
03:28 04:12 (00:44)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dobanovci, Ulaz
dep. 03:28
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 03:29
dep. 03:29
0.4 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 03:30
dep. 03:30
0.8 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 03:31
dep. 03:31
1.1 km
Dobanovci, Center
arr. 03:32
dep. 03:32
1.6 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 03:33
dep. 03:33
2.1 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 03:34
dep. 03:34
2.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 03:35
dep. 03:35
3.3 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 03:36
dep. 03:36
4.1 km
Surcin, Petlja
arr. 03:37
dep. 03:37
5.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 03:38
dep. 03:38
5.9 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 03:39
dep. 03:39
6.6 km
Surcin, Center
arr. 03:40
dep. 03:40
7.5 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:42
dep. 03:42
8.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:43
dep. 03:43
8.9 km
Surcin, Crkva
arr. 03:44
dep. 03:44
9.4 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:45
dep. 03:45
10 km
Surcin, Oresac
arr. 03:46
dep. 03:46
10.8 km
Surcin, Galovica
arr. 03:47
dep. 03:47
11.2 km
Surcin, Malinjak
arr. 03:48
dep. 03:48
11.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 03:49
dep. 03:49
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 03:50
dep. 03:50
12.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 03:51
dep. 03:51
13.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 03:52
dep. 03:52
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 03:53
dep. 03:53
14.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 03:54
dep. 03:54
15.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 03:56
dep. 03:56
16.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 03:57
dep. 03:57
16.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 03:58
dep. 03:58
16.8 km
arr. 03:59
dep. 03:59
17.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 04:00
dep. 04:00
18.2 km
arr. 04:01
dep. 04:01
19 km
arr. 04:02
dep. 04:02
19.8 km
arr. 04:03
dep. 04:03
20.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 04:04
dep. 04:04
20.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 04:05
dep. 04:05
21.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 04:06
dep. 04:06
21.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 04:07
dep. 04:07
22 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 04:08
dep. 04:08
22.5 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 04:10
dep. 04:10
23.7 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 04:11
dep. 04:11
24 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 04:12
24.4 km

Naselja Dobanovci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dobanovci je u 01:35 h, dok je poslednji polazak u 03:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.