Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Divci kod Valjeva - Valjevo timetable

friday, 16.11.2018.
05:30 05:57 (00:27)
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 05:30
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:34
dep. 05:34
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Popucke, Iverak 2
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Popucke, Dezba
arr. 05:41
dep. 05:41
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:42
dep. 05:42
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:44
dep. 05:44
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:46
dep. 05:46
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:48
dep. 05:48
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:49
dep. 05:49
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:50
dep. 05:50
10.3 km
Valjevo, Most
arr. 05:51
dep. 05:51
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:53
dep. 05:53
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:54
dep. 05:54
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 05:55
dep. 05:55
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 05:56
dep. 05:56
12.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 05:57
13.1 km
06:37 06:59 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 06:37
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
12 km
06:43 07:00 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 06:43
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Popucke, Iverak
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Valjevo, Most
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
12 km
06:55 07:28 (00:33)
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 06:55
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
Popucke, Iverak 2
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Popucke, Dezba
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:12
dep. 07:12
10.3 km
Valjevo, Most
arr. 07:14
dep. 07:14
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:16
dep. 07:16
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:19
dep. 07:19
12.9 km
Valjevo, Narcis
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:23
dep. 07:23
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:26
dep. 07:26
15.8 km
Valjevo, B. kafana
arr. 07:28
16.2 km
08:27 08:49 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 08:27
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:30
dep. 08:30
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 08:43
dep. 08:43
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
12 km
08:32 08:45 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 08:32
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Popucke, Iverak
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Valjevo, Most
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:45
12 km
08:47 09:00 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 08:47
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
12 km
08:51 09:19 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 08:51
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Valjevo, Gradac
arr. 09:19
21 km
09:30 10:00 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 09:30
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
12 km
10:07 10:29 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 10:07
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
12 km
10:37 11:09 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 10:37
Popucke
arr. 10:44
dep. 10:44
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
12 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
16 km
11:32 11:45 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 11:32
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Popucke, Iverak
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
8 km
Valjevo, Most
arr. 11:42
dep. 11:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
12 km
12:13 12:30 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 12:13
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Popucke, Iverak
arr. 12:19
dep. 12:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Valjevo, Most
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
12 km
12:37 12:59 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 12:37
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 12:53
dep. 12:53
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
12 km
12:44 13:00 (00:16)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 12:44
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Valjevo, Most
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
12 km
13:46 14:05 (00:19)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 13:46
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:54
dep. 13:54
7.1 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:00
dep. 14:00
10.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:05
12.6 km
13:47 14:00 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 13:47
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Valjevo, Most
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
12 km
14:32 14:45 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 14:32
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
12 km
14:40 15:13 (00:33)
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 14:40
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Popucke, Iverak 2
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:57
dep. 14:57
10.3 km
Valjevo, Most
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 15:00
dep. 15:00
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:01
dep. 15:01
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:02
dep. 15:02
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:04
dep. 15:04
12.9 km
Valjevo, Narcis
arr. 15:06
dep. 15:06
13.5 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:08
dep. 15:08
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:10
dep. 15:10
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:11
dep. 15:11
15.8 km
Valjevo, B. kafana
arr. 15:13
16.2 km
14:47 15:24 (00:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 14:47
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Popucke, Iverak
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 14:54
dep. 14:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Valjevo, Most
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
12 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
16 km
15:20 15:50 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 15:20
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:22
dep. 15:22
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
12 km
15:28 15:45 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 15:28
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Popucke, Iverak
arr. 15:34
dep. 15:34
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Valjevo, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
12 km
15:29 15:45 (00:16)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 15:29
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Valjevo, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
12 km
15:50 16:17 (00:27)
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 15:50
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.8 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
Popucke, Iverak 2
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Popucke, Dezba
arr. 16:01
dep. 16:01
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:02
dep. 16:02
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:04
dep. 16:04
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:06
dep. 16:06
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 16:08
dep. 16:08
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:09
dep. 16:09
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:10
dep. 16:10
10.3 km
Valjevo, Most
arr. 16:11
dep. 16:11
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:13
dep. 16:13
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 16:14
dep. 16:14
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 16:15
dep. 16:15
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 16:16
dep. 16:16
12.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:17
13.1 km
16:27 16:49 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 16:27
Lukavac kod Valjeva
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 16:33
dep. 16:33
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:41
dep. 16:41
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:49
12 km
16:32 16:45 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 16:32
Lukavac kod Valjeva
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Popucke, Iverak
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
Valjevo, Most
arr. 16:42
dep. 16:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
12 km
16:56 17:05 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 16:56
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:05
12 km
17:14 17:30 (00:16)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 17:14
Lukavac kod Valjeva
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 17:23
dep. 17:23
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Valjevo, Most
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
12 km
17:55 18:10 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 17:55
Popucke, Iverak
arr. 18:02
dep. 18:02
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
12 km
18:01 18:20 (00:19)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 18:01
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:04
dep. 18:04
2.5 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
4 km
Popucke, Iverak
arr. 18:07
dep. 18:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
7.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
8.6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
10.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
12.6 km
18:16 18:30 (00:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 18:16
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
12 km
18:16 18:35 (00:19)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 18:16
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
6.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
10.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
12.6 km
18:47 19:00 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 18:47
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Popucke, Iverak
arr. 18:52
dep. 18:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
8 km
Valjevo, Most
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
12 km
19:07 19:29 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 19:07
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:17
dep. 19:17
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 19:23
dep. 19:23
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:25
dep. 19:25
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:29
12 km
19:13 19:30 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 19:13
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Popucke, Iverak
arr. 19:19
dep. 19:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 19:21
dep. 19:21
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Valjevo, Most
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
12 km
19:29 20:12 (00:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 19:29
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
8 km
Valjevo, Most
arr. 19:41
dep. 19:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
12 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
13.6 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 20:12
16.4 km
20:32 20:45 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 20:32
Lukavac kod Valjeva
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
4 km
Popucke, Iverak
arr. 20:37
dep. 20:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
8 km
Valjevo, Most
arr. 20:42
dep. 20:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
12 km
20:58 21:07 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 20:58
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:03
dep. 21:03
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:07
12 km
21:32 21:45 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 21:32
Lukavac kod Valjeva
arr. 21:34
dep. 21:34
2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
4 km
Popucke, Iverak
arr. 21:37
dep. 21:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
6 km
Goric kod Valjeva
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
8 km
Valjevo, Most
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
12 km
21:40 22:13 (00:33)
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 21:40
Lukavac kod Valjeva
arr. 21:44
dep. 21:44
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 21:45
dep. 21:45
2.8 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 21:47
dep. 21:47
4 km
Popucke, Iverak 2
arr. 21:50
dep. 21:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 21:51
dep. 21:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:52
dep. 21:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:54
dep. 21:54
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:56
dep. 21:56
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:58
dep. 21:58
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:59
dep. 21:59
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:00
dep. 22:00
10.3 km
Valjevo, Most
arr. 22:01
dep. 22:01
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:03
dep. 22:03
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:04
dep. 22:04
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:05
dep. 22:05
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:06
dep. 22:06
12.9 km
Valjevo, Narcis
arr. 22:08
dep. 22:08
13.5 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 22:09
dep. 22:09
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:10
dep. 22:10
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 22:11
dep. 22:11
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 22:12
dep. 22:12
15.8 km
Valjevo, B. kafana
arr. 22:13
16.2 km
22:32 22:50 (00:18)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva
dep. 22:32
Valjevo, Bus station
arr. 22:50
12.7 km

Naselja Divci kod Valjeva i Valjevo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divci kod Valjeva je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.