Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Divci kod Valjeva - Valjevo timetable

sunday, 19.05.2019.
05:09 05:18 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 05:09
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:18
12 km
06:37 06:59 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:37
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
8 km
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
12 km
06:43 07:00 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:43
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
12 km
08:27 08:49 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 08:27
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
arr. 08:43
dep. 08:43
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
12 km
08:47 09:00 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 08:47
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
12 km
08:53 09:02 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 08:53
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:58
dep. 08:58
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:02
12 km
09:30 10:00 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 09:30
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
12 km
10:07 10:29 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 10:07
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
12 km
10:37 11:09 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 10:37
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
0 km
11:32 11:45 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 11:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
8 km
arr. 11:42
dep. 11:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
12 km
12:13 12:30 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 12:13
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
12 km
12:21 12:30 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 12:21
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:26
dep. 12:26
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:30
12 km
12:37 12:59 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 12:37
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
arr. 12:53
dep. 12:53
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
12 km
12:44 13:00 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 12:44
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
12 km
13:47 14:00 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 13:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
12 km
13:53 14:02 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 13:53
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:02
12 km
14:32 14:45 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:32
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
12 km
14:47 15:24 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
96 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
0 km
15:28 15:45 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 15:28
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:34
dep. 15:34
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
12 km
16:32 16:45 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 16:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
arr. 16:42
dep. 16:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
12 km
16:33 16:42 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 16:33
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
12 km
17:14 17:30 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 17:14
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
12 km
17:55 18:10 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 17:55
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
12 km
18:01 18:20 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 18:01
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:07
dep. 18:07
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
92.6 km
18:16 18:30 (00:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 18:16
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
12 km
18:16 18:35 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 18:16
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
6.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
10.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
12.6 km
18:47 19:00 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 18:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
8 km
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
12 km
19:13 19:30 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 19:13
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
12 km
19:29 19:45 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 19:29
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
8 km
arr. 19:41
dep. 19:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
12 km
19:47 20:00 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 19:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:54
dep. 19:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:55
dep. 19:55
8 km
arr. 19:57
dep. 19:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:58
dep. 19:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:00
12 km
20:32 20:45 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 20:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
8 km
arr. 20:42
dep. 20:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
12 km
20:54 21:03 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 20:54
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:59
dep. 20:59
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:03
12 km
21:32 21:45 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 21:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:34
dep. 21:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
8 km
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
12 km
22:32 22:50 (00:18)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 22:32
Valjevo, Bus station
arr. 22:50
12.7 km

Naselja Divci kod Valjeva i Valjevo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divci kod Valjeva je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 22:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.