Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Divci kod Valjeva - Valjevo timetable

saturday, 15.08.2020.
06:37 06:59 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:37
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
8 km
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
12 km
08:27 08:49 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 08:27
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
arr. 08:43
dep. 08:43
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
12 km
08:32 08:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 08:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:45
12 km
08:47 09:00 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 08:47
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
12 km
08:54 09:03 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 08:54
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
12 km
09:30 10:00 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 09:30
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
12 km
10:37 11:09 (00:32)
CenterRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 10:37
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
12 km
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
16 km
11:32 11:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 11:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
8 km
arr. 11:42
dep. 11:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
12 km
12:13 12:30 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 12:13
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
12 km
12:42 12:51 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 12:42
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:51
12 km
13:47 14:00 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 13:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
12 km
13:51 14:00 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 13:51
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
12 km
14:32 14:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:32
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
12 km
14:47 15:00 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
12 km
15:29 15:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 15:29
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
12 km
16:32 16:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 16:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
arr. 16:42
dep. 16:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
12 km
16:45 16:54 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 16:45
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
12 km
17:14 17:30 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 17:14
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
12 km
18:16 18:35 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 18:16
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
6.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
10.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
12.6 km
18:47 19:00 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 18:47
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
8 km
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
12 km
19:13 19:30 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 19:13
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
12 km
19:29 19:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 19:29
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
8 km
arr. 19:41
dep. 19:41
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
12 km
20:32 20:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 20:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
8 km
arr. 20:42
dep. 20:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
12 km
20:57 21:06 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 20:57
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
12 km
21:32 21:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 21:32
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:34
dep. 21:34
2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
8 km
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
12 km
23:30 23:39 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Railway station
dep. 23:30
Popucke, ZS Iverak
arr. 23:35
dep. 23:35
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:39
12 km

Naselja Divci kod Valjeva i Valjevo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divci kod Valjeva je u 06:37 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Divci kod Valjeva - Valjevo iznosi od 1,23 EUR do 1,24 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.