Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Divci kod Valjeva - Sedlari timetable

wednesday, 24.04.2024.
06:55 07:37 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:55
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Popucke, Dezba
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:12
dep. 07:12
10.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:16
dep. 07:16
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:19
dep. 07:19
12.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:23
dep. 07:23
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:26
dep. 07:26
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 07:32
dep. 07:32
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 07:34
dep. 07:34
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 07:35
dep. 07:35
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 07:37
20.6 km
06:55 07:37 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:55
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Popucke, Dezba
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:12
dep. 07:12
10.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:16
dep. 07:16
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:19
dep. 07:19
12.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:23
dep. 07:23
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:26
dep. 07:26
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 07:32
dep. 07:32
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 07:34
dep. 07:34
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 07:35
dep. 07:35
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 07:37
20.6 km
14:40 15:22 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:43
dep. 14:43
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:57
dep. 14:57
10.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 15:00
dep. 15:00
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:01
dep. 15:01
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:02
dep. 15:02
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:04
dep. 15:04
12.9 km
arr. 15:06
dep. 15:06
13.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:08
dep. 15:08
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:10
dep. 15:10
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:11
dep. 15:11
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:13
dep. 15:13
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 15:17
dep. 15:17
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 15:19
dep. 15:19
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 15:20
dep. 15:20
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 15:22
20.6 km
14:40 15:22 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:43
dep. 14:43
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:57
dep. 14:57
10.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 15:00
dep. 15:00
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:01
dep. 15:01
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:02
dep. 15:02
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:13
dep. 15:13
16.2 km
arr. 15:06
dep. 15:06
13.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:08
dep. 15:08
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:10
dep. 15:10
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:11
dep. 15:11
15.8 km
Sedlari, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 15:17
dep. 15:17
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 15:19
dep. 15:19
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 15:20
dep. 15:20
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 15:22
20.6 km
21:40 22:15 (00:35)
Center2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 21:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:44
dep. 21:44
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:45
dep. 21:45
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:47
dep. 21:47
4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 21:51
dep. 21:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:52
dep. 21:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:54
dep. 21:54
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:56
dep. 21:56
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:58
dep. 21:58
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:59
dep. 21:59
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:00
dep. 22:00
10.3 km
arr. 22:01
dep. 22:01
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:03
dep. 22:03
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:04
dep. 22:04
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:05
dep. 22:05
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:06
dep. 22:06
12.9 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.5 km
arr. 22:09
dep. 22:09
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:10
dep. 22:10
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 22:11
dep. 22:11
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 22:12
dep. 22:12
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:13
dep. 22:13
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 22:14
dep. 22:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 22:15
17.1 km
21:40 22:15 (00:35)
Center2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 21:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:44
dep. 21:44
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:45
dep. 21:45
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:47
dep. 21:47
4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 21:51
dep. 21:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:52
dep. 21:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:54
dep. 21:54
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:56
dep. 21:56
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:58
dep. 21:58
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:59
dep. 21:59
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:00
dep. 22:00
10.3 km
arr. 22:01
dep. 22:01
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:03
dep. 22:03
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:04
dep. 22:04
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:05
dep. 22:05
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:06
dep. 22:06
12.9 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.5 km
arr. 22:09
dep. 22:09
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:10
dep. 22:10
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 22:11
dep. 22:11
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 22:12
dep. 22:12
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:13
dep. 22:13
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 22:14
dep. 22:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 22:15
17.1 km
Divci kod Valjeva - Sedlari timetable
Departures on: thursday, 25.04.2024.
06:55 07:37 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:55
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Popucke, Dezba
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:12
dep. 07:12
10.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:16
dep. 07:16
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:19
dep. 07:19
12.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:23
dep. 07:23
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:26
dep. 07:26
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 07:32
dep. 07:32
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 07:34
dep. 07:34
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 07:35
dep. 07:35
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 07:37
20.6 km
06:55 07:37 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 06:55
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Popucke, Dezba
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:09
dep. 07:09
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:12
dep. 07:12
10.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:16
dep. 07:16
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:19
dep. 07:19
12.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
13.5 km
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:23
dep. 07:23
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:26
dep. 07:26
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 07:32
dep. 07:32
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 07:34
dep. 07:34
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 07:35
dep. 07:35
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 07:37
20.6 km
14:40 15:22 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:43
dep. 14:43
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:57
dep. 14:57
10.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 15:00
dep. 15:00
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:01
dep. 15:01
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:02
dep. 15:02
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:04
dep. 15:04
12.9 km
arr. 15:06
dep. 15:06
13.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:08
dep. 15:08
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:10
dep. 15:10
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:11
dep. 15:11
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:13
dep. 15:13
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 15:17
dep. 15:17
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 15:19
dep. 15:19
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 15:20
dep. 15:20
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 15:22
20.6 km
14:40 15:22 (00:42)
CenterSkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 14:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:43
dep. 14:43
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:57
dep. 14:57
10.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
Valjevo, Pumpa
arr. 15:00
dep. 15:00
11.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:01
dep. 15:01
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:02
dep. 15:02
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:13
dep. 15:13
16.2 km
arr. 15:06
dep. 15:06
13.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:08
dep. 15:08
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:10
dep. 15:10
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:11
dep. 15:11
15.8 km
Sedlari, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
17.1 km
Sedlari, Radojicici
arr. 15:17
dep. 15:17
18.1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 15:19
dep. 15:19
19.1 km
Sedlari, Sav. kuce
arr. 15:20
dep. 15:20
19.6 km
Sedlari, Skola
arr. 15:22
20.6 km
21:40 22:15 (00:35)
Center2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 21:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:44
dep. 21:44
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:45
dep. 21:45
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:47
dep. 21:47
4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 21:51
dep. 21:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:52
dep. 21:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:54
dep. 21:54
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:56
dep. 21:56
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:58
dep. 21:58
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:59
dep. 21:59
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:00
dep. 22:00
10.3 km
arr. 22:01
dep. 22:01
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:03
dep. 22:03
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:04
dep. 22:04
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:05
dep. 22:05
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:06
dep. 22:06
12.9 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.5 km
arr. 22:09
dep. 22:09
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:10
dep. 22:10
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 22:11
dep. 22:11
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 22:12
dep. 22:12
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:13
dep. 22:13
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 22:14
dep. 22:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 22:15
17.1 km
21:40 22:15 (00:35)
Center2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Divci kod Valjeva, Center
dep. 21:40
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:44
dep. 21:44
2.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:45
dep. 21:45
2.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:47
dep. 21:47
4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
6 km
Popucke, Dezba
arr. 21:51
dep. 21:51
6.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:52
dep. 21:52
7.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:54
dep. 21:54
8.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:56
dep. 21:56
8.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:58
dep. 21:58
9.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:59
dep. 21:59
10 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:00
dep. 22:00
10.3 km
arr. 22:01
dep. 22:01
10.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:03
dep. 22:03
11.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:04
dep. 22:04
12.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:05
dep. 22:05
12.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:06
dep. 22:06
12.9 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.5 km
arr. 22:09
dep. 22:09
14 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:10
dep. 22:10
14.4 km
Valjevo, Silos
arr. 22:11
dep. 22:11
15.3 km
Valjevo, Pivara
arr. 22:12
dep. 22:12
15.8 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:13
dep. 22:13
16.2 km
Sedlari, 1
arr. 22:14
dep. 22:14
16.7 km
Sedlari, 2
arr. 22:15
17.1 km

Naselja Divci kod Valjeva i Sedlari su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Divci kod Valjeva je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.