Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dimitrovgrad - Pirot timetable

thursday, 14.11.2019.
03:00 03:39 (00:39)
ul. Najden KirovKale 1
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
27.4 km
05:04 05:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 05:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 05:45
26 km
05:20 05:56 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 05:20
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
12.1 km
Vojnjegovac
arr. 05:36
dep. 05:36
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
19.2 km
Pirot, Kale
arr. 05:52
dep. 05:52
24.5 km
Pirot, Bus station
arr. 05:56
25.9 km
05:35 06:11 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 05:35
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
17 km
Pirot, Bus station
arr. 06:11
25.9 km
06:04 06:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 06:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 06:45
26 km
06:45 07:22 (00:37)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 06:45
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
19.2 km
Pirot, Kale
arr. 07:17
dep. 07:17
24.5 km
Pirot, Bus station
arr. 07:22
25.9 km
06:50 07:22 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 06:50
Sreckovac, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
5 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
7 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 07:05
dep. 07:06
12 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:12
17 km
Pirot, Bozurat
arr. 07:17
dep. 07:18
23 km
Pirot, Railway station
arr. 07:22
27 km
07:00 07:35 (00:35)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 07:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
18 km
Pirot, Bus station
arr. 07:35
26 km
07:15 07:50 (00:35)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 07:15
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
Pirot, Bus station
arr. 07:50
26 km
07:30 08:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 07:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 08:06
25.9 km
08:04 08:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 08:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:45
26 km
08:20 08:56 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 08:20
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
17 km
Pirot, Bus station
arr. 08:56
25.9 km
09:04 09:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 09:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 09:45
26 km
09:30 10:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 09:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 10:06
25.9 km
10:04 10:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 10:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 10:45
26 km
10:20 10:56 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 10:20
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
17 km
Pirot, Bus station
arr. 10:56
25.9 km
11:04 11:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 11:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 11:45
26 km
11:25 11:57 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 11:25
Sreckovac, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:31
5 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
7 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 11:40
dep. 11:41
12 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
17 km
Pirot, Bozurat
arr. 11:52
dep. 11:53
23 km
Pirot, Railway station
arr. 11:57
27 km
11:30 12:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 11:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 12:06
25.9 km
11:50 12:35 (00:45)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 11:50
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
18 km
Pirot, Bus station
arr. 12:35
26 km
12:00 12:40 (00:40)
ul. Najden KirovŽukovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 12:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
11 km
Vojnjegovac
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
18 km
Pirot, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
26 km
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
27 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
32 km
12:30 13:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 12:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 13:06
25.9 km
13:04 13:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 13:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:45
26 km
13:30 14:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 13:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 14:06
25.9 km
14:00 14:38 (00:38)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 14:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Pirot, Bus station
arr. 14:38
26 km
14:30 15:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 14:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 15:06
25.9 km
15:00 15:32 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 15:00
Sreckovac, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
5 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:10
7 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 15:15
dep. 15:16
12 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:22
17 km
Pirot, Bozurat
arr. 15:27
dep. 15:28
23 km
Pirot, Railway station
arr. 15:32
27 km
15:04 15:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 15:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:45
26 km
15:45 16:21 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 15:45
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
17 km
Pirot, Bus station
arr. 16:21
25.9 km
16:04 16:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 16:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:45
26 km
16:20 16:56 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 16:20
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
17 km
Pirot, Bus station
arr. 16:56
25.9 km
17:04 17:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 17:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
26 km
17:20 17:56 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 17:20
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
17 km
Pirot, Bus station
arr. 17:56
25.9 km
18:04 18:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 18:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:45
26 km
18:20 18:56 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 18:20
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:36
dep. 18:36
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
17 km
Pirot, Bus station
arr. 18:56
25.9 km
18:40 19:16 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 18:40
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
17 km
Pirot, Bus station
arr. 19:16
25.9 km
19:00 19:36 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 19:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
18 km
Pirot, Bus station
arr. 19:36
26 km
19:15 19:51 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 19:15
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:31
dep. 19:31
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Pirot, Bus station
arr. 19:51
25.9 km
20:04 20:45 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 20:04
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 20:45
26 km
20:30 21:06 (00:36)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 20:30
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
17 km
Pirot, Bus station
arr. 21:06
25.9 km
21:09 21:50 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 21:09
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:50
26 km
22:09 22:50 (00:41)
ul. Najden KirovBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 22:09
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
4 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
7 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
10 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
13 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:28
dep. 22:28
15 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:32
dep. 22:32
17.5 km
Pirot, Bus station
arr. 22:50
26 km

Naselja Dimitrovgrad i Pirot su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dimitrovgrad je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 22:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.