Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dimitrovgrad - Gojin Dol timetable

sunday, 16.06.2024.
07:00 07:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 07:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Beles
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Zeljusa
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Gojin Dol
arr. 07:15
8 km
13:00 13:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 13:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Beles
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Zeljusa
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Gojin Dol
arr. 13:15
8 km
14:00 14:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 14:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Beles
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Zeljusa
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Gojin Dol
arr. 14:15
8 km
15:00 15:08 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 15:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 15:01
dep. 15:01
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Zeljusa
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Gojin Dol
arr. 15:08
5 km
15:00 15:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 15:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Beles
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Zeljusa
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Gojin Dol
arr. 15:15
8 km
18:00 18:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 18:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 18:06
dep. 18:06
4 km
Beles
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Zeljusa
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Gojin Dol
arr. 18:15
8 km
19:00 19:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 19:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Beles
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Zeljusa
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Gojin Dol
arr. 19:15
8 km
22:00 22:15 (00:15)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 22:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Dimitrovgrad, Zel. stanica
arr. 22:04
dep. 22:04
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 22:06
dep. 22:06
4 km
Beles
arr. 22:08
dep. 22:08
5 km
Zeljusa
arr. 22:10
dep. 22:10
6 km
Gojin Dol
arr. 22:15
8 km

Naselja Dimitrovgrad i Gojin Dol su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dimitrovgrad je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.