Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dimitrovgrad - Gojin Dol timetable

friday, 22.11.2019.
05:04 05:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 05:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 05:08
dep. 05:08
4 km
Beles
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Zeljusa
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Gojin Dol
arr. 05:12
8 km
06:04 06:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 06:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Beles
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Zeljusa
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Gojin Dol
arr. 06:12
8 km
06:44 06:52 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 06:44
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Beles
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Zeljusa
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Gojin Dol
arr. 06:52
8 km
08:04 08:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 08:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 08:05
dep. 08:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Beles
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Zeljusa
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Gojin Dol
arr. 08:12
8 km
09:04 09:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 09:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Beles
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Zeljusa
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Gojin Dol
arr. 09:12
8 km
10:44 10:52 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 10:44
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 10:45
dep. 10:45
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 10:47
dep. 10:47
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 10:48
dep. 10:48
4 km
Beles
arr. 10:49
dep. 10:49
5 km
Zeljusa
arr. 10:50
dep. 10:50
6 km
Gojin Dol
arr. 10:52
8 km
11:04 11:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 11:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Beles
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Zeljusa
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Gojin Dol
arr. 11:12
8 km
12:44 12:52 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 12:44
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 12:45
dep. 12:45
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 12:47
dep. 12:47
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Beles
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Zeljusa
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Gojin Dol
arr. 12:52
8 km
13:04 13:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 13:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Beles
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Zeljusa
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Gojin Dol
arr. 13:12
8 km
14:29 14:37 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 14:29
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 14:30
dep. 14:30
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Beles
arr. 14:34
dep. 14:34
5 km
Zeljusa
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Gojin Dol
arr. 14:37
8 km
15:00 15:10 (00:10)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 15:00
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Zeljusa
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Gojin Dol
arr. 15:10
5 km
15:04 15:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 15:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Beles
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Zeljusa
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Gojin Dol
arr. 15:12
8 km
16:04 16:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 16:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Beles
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Zeljusa
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Gojin Dol
arr. 16:12
8 km
17:04 17:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 17:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 17:05
dep. 17:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Beles
arr. 17:09
dep. 17:09
5 km
Zeljusa
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Gojin Dol
arr. 17:12
8 km
17:44 17:52 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 17:44
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 17:45
dep. 17:45
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 17:48
dep. 17:48
4 km
Beles
arr. 17:49
dep. 17:49
5 km
Zeljusa
arr. 17:50
dep. 17:50
6 km
Gojin Dol
arr. 17:52
8 km
18:04 18:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 18:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 18:05
dep. 18:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Beles
arr. 18:09
dep. 18:09
5 km
Zeljusa
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Gojin Dol
arr. 18:12
8 km
20:04 20:12 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 20:04
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 20:05
dep. 20:05
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 20:08
dep. 20:08
4 km
Beles
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Zeljusa
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Gojin Dol
arr. 20:12
8 km
21:09 21:17 (00:08)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 21:09
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 21:10
dep. 21:10
1 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 21:12
dep. 21:12
3 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 21:13
dep. 21:13
4 km
Beles
arr. 21:14
dep. 21:14
5 km
Zeljusa
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Gojin Dol
arr. 21:17
8 km

Naselja Dimitrovgrad i Gojin Dol su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dimitrovgrad je u 05:04 h, dok je poslednji polazak u 21:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.