Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dimitrovgrad - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.08.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka, Centar
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
11:00 18:18 (07:18)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 11:00
Pirot, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
27 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
58 km
arr. 13:36
dep. 14:10
109 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:39
dep. 14:40
141 km
Stalac, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
184 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
189 km
Paracin, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
207 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
215 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
229 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
258 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
279 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
292 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
320 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
370 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
380 km
Dimitrovgrad - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka, Centar
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
11:00 18:18 (07:18)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 11:00
Pirot, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
27 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
58 km
arr. 13:36
dep. 14:10
109 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:39
dep. 14:40
141 km
Stalac, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
184 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
189 km
Paracin, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
207 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
215 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
229 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
258 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
279 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
292 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
320 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
370 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
380 km
Dimitrovgrad - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 21.08.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka, Centar
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
11:00 18:18 (07:18)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 11:00
Pirot, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
27 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
58 km
arr. 13:36
dep. 14:10
109 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:39
dep. 14:40
141 km
Stalac, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
184 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
189 km
Paracin, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
207 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
215 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
229 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
258 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
279 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
292 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
320 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
370 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
380 km
Dimitrovgrad - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 22.08.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka, Centar
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
11:00 18:18 (07:18)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, Railway station
dep. 11:00
Pirot, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
27 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
58 km
arr. 13:36
dep. 14:10
109 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:39
dep. 14:40
141 km
Stalac, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
184 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
189 km
Paracin, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
207 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
215 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
229 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
258 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
279 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
292 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
320 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
370 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
380 km

Naselja Dimitrovgrad i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~361 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 04min., a najduže 07h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dimitrovgrad je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 11:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.