Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Dimitrovgrad - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
 
Departures on: sunday, 26.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
03:00 08:04 (05:04)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
19.2 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
55.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
61 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
64.2 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
64.8 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
65.4 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
66.5 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
68.2 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
69.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
84.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
87.1 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
91.7 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
92.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
336.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
340.2 km

Naselja Dimitrovgrad i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~341 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 04min., a najduže 05h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dimitrovgrad je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 03:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.