Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 02.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km
Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km
Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km
Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km
Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km
Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km
Dimitrovgrad - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
03:00 07:44 (04:44)
ul. Najden KirovBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
dep. 03:00
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 03:07
dep. 03:07
6.5 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
10.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 03:13
dep. 03:13
12.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 03:15
dep. 03:15
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
17 km
Pirot, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
25.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
27.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
37.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
39.8 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
41.9 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
45 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
47.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
52.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
56.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
60.5 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
61.8 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
65 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
65.6 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
66.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
67.3 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
69 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
70.1 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
79.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
85.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
87.9 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
333.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
337.4 km

Naselja Dimitrovgrad i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~338 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 44min., a najduže 04h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dimitrovgrad je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 03:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.