Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Despotovac - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 16.06.2024.
15:00 17:35 (02:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 15:00
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:21
dep. 15:21
12 km
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
17 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
35 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:35
137 km
16:00 18:50 (02:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.04.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 16:21
dep. 16:21
12 km
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
17 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
25 km
Zabari, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:20
40 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 17:31
dep. 17:31
50.9 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 18:42
dep. 18:42
141.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:50
144.9 km
17:15 20:00 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 17:31
dep. 17:31
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 17:44
dep. 17:44
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
27 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 18:09
dep. 18:09
33 km
Vitezevo, Most
arr. 18:13
dep. 18:13
36 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
38 km
Zabari, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
43 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 18:30
dep. 18:30
52 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:00
149 km
Despotovac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
07:15 10:00 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 13.04.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:15
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
27 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:09
dep. 08:09
33 km
Vitezevo, Most
arr. 08:13
dep. 08:13
36 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Zabari, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
43 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:00
149 km
08:00 10:25 (02:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 08:00
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
37 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
49 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 10:15
dep. 10:15
133 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:25
138 km
11:45 14:10 (02:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 11:45
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
37 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
49 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 14:02
dep. 14:02
133 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:10
138 km
14:00 16:45 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 05.01.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:00
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 14:05
dep. 14:05
1.5 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.9 km
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 14:13
dep. 14:13
6.1 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 14:22
dep. 14:22
13.2 km
arr. 14:27
dep. 14:27
16.1 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
17.9 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
20.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
26.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Vitezevo, Most
arr. 15:05
dep. 15:05
38.4 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
42.8 km
Zabari, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
43.8 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 15:26
dep. 15:26
54.7 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 16:37
dep. 16:37
145 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:45
148.7 km

Naselja Despotovac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~144 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Despotovac - Belgrade (Beograd) iznosi od 6,99 EUR do 7,06 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.