Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Despotovac - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:20 07:50 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 05:20
Despotovac, Brest
arr. 05:29
dep. 05:29
3 km
Miliva, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
5 km
Plazane, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Medveda kod Despotovca
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
13 km
Troponje, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
15 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
25 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
31 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
34 km
Zabari, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Donja Livadica
arr. 06:25
dep. 06:25
45 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:50
137 km
07:15 10:00 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 07:15
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Plazane, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
0 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
27 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 08:09
dep. 08:09
0 km
Vitezevo, Most
arr. 08:13
dep. 08:13
36 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Zabari, Center
arr. 08:20
dep. 08:30
43 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
149 km
08:00 10:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 08:00
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Plazane, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
37 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
49 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:15
dep. 10:15
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
138 km
11:45 14:10 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 11:45
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Plazane, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Medveda kod Despotovca
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
37 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
49 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
138 km
12:10 09:37 (-02:3)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 12:10
Dvoriste kod Despotovca
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Stenjevac
arr. 12:22
dep. 12:22
8 km
Resavica selo, Dutovo
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Resavica
arr. 12:40
dep. 12:40
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:37
23.4 km
14:00 16:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 14:00
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 14:05
dep. 14:05
1.5 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.9 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Plazane, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
6.1 km
Medveda kod Despotovca
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
13.2 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
16.1 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
17.9 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
20.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
26.7 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Vitezevo, Most
arr. 15:05
dep. 15:05
38.4 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
42.8 km
Zabari, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
43.8 km
Donja Livadica, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
54.7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
145 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:45
148.7 km
16:00 18:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Despotovac, Bus station
dep. 16:00
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:05
dep. 16:05
-20 km
Plazane, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
-20 km
Medveda kod Despotovca
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
12 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
17 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
25 km
Zabari, Center
arr. 17:04
dep. 17:20
40 km
Donja Livadica, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
50.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:42
dep. 18:42
141.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
144.9 km

Naselja Despotovac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -02h i 3min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Despotovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.