Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dedina - Cerova kod Krusevca timetable

thursday, 18.07.2019.
05:55 06:35 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 05:55
Dedina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Dedina, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Dedina, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Dedina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.6 km
Dedina, M
arr. 06:02
dep. 06:02
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:03
dep. 06:03
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:08
dep. 06:08
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Pakasnica, 6
arr. 06:19
dep. 06:19
10.5 km
Gari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
11.6 km
Gari, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Gari, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
12.3 km
Gari, 4
arr. 06:23
dep. 06:23
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:31
dep. 06:31
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 06:35
17.8 km
15:25 16:05 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 15:25
Dedina, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
0.8 km
Dedina, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
1.5 km
Dedina, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Dedina, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
Dedina, M
arr. 15:32
dep. 15:32
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 15:33
dep. 15:33
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:35
dep. 15:35
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:38
dep. 15:38
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Pakasnica, 6
arr. 15:49
dep. 15:49
10.5 km
Gari, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Gari, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Gari, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
12.3 km
Gari, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:04
dep. 16:04
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:05
17.8 km
19:50 20:30 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 19:50
Dedina, 4
arr. 19:52
dep. 19:52
0.8 km
Dedina, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
1.5 km
Dedina, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Dedina, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
2.6 km
Dedina, M
arr. 19:57
dep. 19:57
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 19:58
dep. 19:58
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Pakasnica, 6
arr. 20:14
dep. 20:14
10.5 km
Gari, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
11.6 km
Gari, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Gari, 3
arr. 20:17
dep. 20:17
12.3 km
Gari, 4
arr. 20:18
dep. 20:18
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 20:27
dep. 20:27
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 20:29
dep. 20:29
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 20:30
17.8 km
Dedina - Cerova kod Krusevca timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:55 06:35 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 05:55
Dedina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Dedina, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Dedina, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Dedina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.6 km
Dedina, M
arr. 06:02
dep. 06:02
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:03
dep. 06:03
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:08
dep. 06:08
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Pakasnica, 6
arr. 06:19
dep. 06:19
10.5 km
Gari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
11.6 km
Gari, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Gari, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
12.3 km
Gari, 4
arr. 06:23
dep. 06:23
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:31
dep. 06:31
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 06:35
17.8 km
15:25 16:05 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 15:25
Dedina, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
0.8 km
Dedina, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
1.5 km
Dedina, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Dedina, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
Dedina, M
arr. 15:32
dep. 15:32
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 15:33
dep. 15:33
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:35
dep. 15:35
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:38
dep. 15:38
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Pakasnica, 6
arr. 15:49
dep. 15:49
10.5 km
Gari, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Gari, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Gari, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
12.3 km
Gari, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:04
dep. 16:04
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:05
17.8 km
19:50 20:30 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 19:50
Dedina, 4
arr. 19:52
dep. 19:52
0.8 km
Dedina, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
1.5 km
Dedina, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Dedina, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
2.6 km
Dedina, M
arr. 19:57
dep. 19:57
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 19:58
dep. 19:58
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Pakasnica, 6
arr. 20:14
dep. 20:14
10.5 km
Gari, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
11.6 km
Gari, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Gari, 3
arr. 20:17
dep. 20:17
12.3 km
Gari, 4
arr. 20:18
dep. 20:18
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 20:27
dep. 20:27
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 20:29
dep. 20:29
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 20:30
17.8 km
Dedina - Cerova kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:55 06:35 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 05:55
Dedina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Dedina, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Dedina, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Dedina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.6 km
Dedina, M
arr. 06:02
dep. 06:02
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:03
dep. 06:03
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:08
dep. 06:08
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Pakasnica, 6
arr. 06:19
dep. 06:19
10.5 km
Gari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
11.6 km
Gari, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Gari, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
12.3 km
Gari, 4
arr. 06:23
dep. 06:23
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:31
dep. 06:31
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 06:35
17.8 km
15:25 16:05 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 15:25
Dedina, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
0.8 km
Dedina, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
1.5 km
Dedina, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Dedina, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
Dedina, M
arr. 15:32
dep. 15:32
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 15:33
dep. 15:33
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:35
dep. 15:35
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:38
dep. 15:38
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Pakasnica, 6
arr. 15:49
dep. 15:49
10.5 km
Gari, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Gari, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Gari, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
12.3 km
Gari, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:04
dep. 16:04
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:05
17.8 km
19:50 20:30 (00:40)
5
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dedina, 5
dep. 19:50
Dedina, 4
arr. 19:52
dep. 19:52
0.8 km
Dedina, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
1.5 km
Dedina, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Dedina, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
2.6 km
Dedina, M
arr. 19:57
dep. 19:57
3.3 km
Bivolje, Bivolje
arr. 19:58
dep. 19:58
4.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Lazarica, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
7.1 km
Lazarica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
7.7 km
Lazarica, Bare
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
8.4 km
Pakasnica, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
8.5 km
Pakasnica, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
8.8 km
Pakasnica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
9.1 km
Pakasnica, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
9.6 km
Pakasnica, 5
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Pakasnica, 6
arr. 20:14
dep. 20:14
10.5 km
Gari, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
11.6 km
Gari, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Gari, 3
arr. 20:17
dep. 20:17
12.3 km
Gari, 4
arr. 20:18
dep. 20:18
12.8 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
15.8 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 20:27
dep. 20:27
16.3 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 20:29
dep. 20:29
17.3 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 20:30
17.8 km

Naselja Dedina i Cerova kod Krusevca su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dedina je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.