Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dedevci - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:05 06:45 (00:40)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 06:05
Dedevci, Miletici
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:06
dep. 06:06
1.2 km
Dedevci
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:08
dep. 06:08
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:12
dep. 06:12
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
20.2 km
15:40 16:30 (00:50)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 15:40
Dedevci, Miletici
arr. 15:41
dep. 15:41
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Dedevci
arr. 15:43
dep. 15:43
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:47
dep. 15:47
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:50
dep. 15:50
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
12.1 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
14 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
20.2 km
Dedevci - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:05 06:45 (00:40)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 06:05
Dedevci, Miletici
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:06
dep. 06:06
1.2 km
Dedevci
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:08
dep. 06:08
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:12
dep. 06:12
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
20.2 km
15:40 16:30 (00:50)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 15:40
Dedevci, Miletici
arr. 15:41
dep. 15:41
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Dedevci
arr. 15:43
dep. 15:43
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:47
dep. 15:47
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:50
dep. 15:50
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
12.1 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
14 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
20.2 km
Dedevci - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:05 06:45 (00:40)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 06:05
Dedevci, Miletici
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:06
dep. 06:06
1.2 km
Dedevci
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:08
dep. 06:08
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:12
dep. 06:12
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
20.2 km
15:40 16:30 (00:50)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 15:40
Dedevci, Miletici
arr. 15:41
dep. 15:41
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Dedevci
arr. 15:43
dep. 15:43
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:47
dep. 15:47
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:50
dep. 15:50
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
12.1 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
14 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
20.2 km
Dedevci - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
06:05 06:45 (00:40)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 06:05
Dedevci, Miletici
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:06
dep. 06:06
1.2 km
Dedevci
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:08
dep. 06:08
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:12
dep. 06:12
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
20.2 km
15:40 16:30 (00:50)
MilanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci, Milanovici
dep. 15:40
Dedevci, Miletici
arr. 15:41
dep. 15:41
0.7 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Dedevci
arr. 15:43
dep. 15:43
2.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:47
dep. 15:47
3.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:50
dep. 15:50
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
5.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
7.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
7.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
8.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
10 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
10.8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
11.6 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
12.1 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
12.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
14 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
15.3 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
15.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
16.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
17.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
20.2 km

Naselja Dedevci i Kraljevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dedevci je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.