Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dedevci - Kraljevo timetable

thursday, 20.02.2020.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 06:20
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:35
dep. 06:35
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:42
dep. 06:42
11.3 km
Musina Reka
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:46
dep. 06:46
13.6 km
Jarcujak
arr. 06:49
dep. 06:49
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:53
dep. 06:53
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:56
dep. 06:56
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:57
dep. 06:57
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
19.8 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 15:40
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:47
dep. 15:47
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:50
dep. 15:50
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:55
dep. 15:55
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:02
dep. 16:02
11.3 km
Musina Reka
arr. 16:04
dep. 16:04
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Jarcujak
arr. 16:09
dep. 16:09
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:10
dep. 16:10
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:13
dep. 16:13
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:16
dep. 16:16
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
19.8 km
Dedevci - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 06:20
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:35
dep. 06:35
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:42
dep. 06:42
11.3 km
Musina Reka
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:46
dep. 06:46
13.6 km
Jarcujak
arr. 06:49
dep. 06:49
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:53
dep. 06:53
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:56
dep. 06:56
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:57
dep. 06:57
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
19.8 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 15:40
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:47
dep. 15:47
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:50
dep. 15:50
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:55
dep. 15:55
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:02
dep. 16:02
11.3 km
Musina Reka
arr. 16:04
dep. 16:04
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Jarcujak
arr. 16:09
dep. 16:09
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:10
dep. 16:10
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:13
dep. 16:13
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:16
dep. 16:16
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
19.8 km
Dedevci - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 06:20
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:35
dep. 06:35
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:42
dep. 06:42
11.3 km
Musina Reka
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:46
dep. 06:46
13.6 km
Jarcujak
arr. 06:49
dep. 06:49
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:53
dep. 06:53
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:56
dep. 06:56
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:57
dep. 06:57
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
19.8 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 15:40
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:47
dep. 15:47
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:50
dep. 15:50
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:55
dep. 15:55
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:02
dep. 16:02
11.3 km
Musina Reka
arr. 16:04
dep. 16:04
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Jarcujak
arr. 16:09
dep. 16:09
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:10
dep. 16:10
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:13
dep. 16:13
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:16
dep. 16:16
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
19.8 km
Dedevci - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 06:20
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:35
dep. 06:35
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:42
dep. 06:42
11.3 km
Musina Reka
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:46
dep. 06:46
13.6 km
Jarcujak
arr. 06:49
dep. 06:49
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:53
dep. 06:53
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:56
dep. 06:56
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:57
dep. 06:57
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
19.8 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dedevci
dep. 15:40
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:47
dep. 15:47
4.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:50
dep. 15:50
4.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
6.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
7.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:55
dep. 15:55
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:02
dep. 16:02
11.3 km
Musina Reka
arr. 16:04
dep. 16:04
12.5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Jarcujak
arr. 16:09
dep. 16:09
14.9 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:10
dep. 16:10
15.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:13
dep. 16:13
16.3 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:16
dep. 16:16
18.2 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
19.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
19.8 km

Naselja Dedevci i Kraljevo su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dedevci je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.