Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Debrc - Vladimirci timetable

monday, 27.05.2024.
06:56 07:15 (00:19)
IntersectionŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Intersection
dep. 06:56
Debrc, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
-1.4 km
Zvezd, Petrovici
arr. 07:00
dep. 07:00
2.2 km
Zvezd, Baraka
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Skupljen, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
7.2 km
Skupljen, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
8.3 km
Bobovik, Glisici
arr. 07:10
dep. 07:10
10.1 km
Vladimirci, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
11.9 km
Vladimirci, Škola
arr. 07:15
12.4 km
07:01 07:30 (00:29)
IntersectionŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Intersection
dep. 07:01
Vlasanica, Cuprija
arr. 06:32
dep. 06:32
-22.8 km
Mesarci, Skretanje za Mesarce
arr. 06:43
dep. 06:43
-16.1 km
Mesarci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
-17.4 km
Mesarci, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
-18.5 km
Suvo Selo, Dom
arr. 06:44
dep. 06:44
-13.4 km
Suvo Selo, Kostadinovici
arr. 06:45
dep. 06:45
-12.7 km
Suvo Selo, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
-11.7 km
Beljin, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
-9.8 km
Beljin, Milovanovici
arr. 06:50
dep. 06:50
-8 km
Beljin, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
-7.5 km
Beljin, Baraka
arr. 06:53
dep. 06:53
-5.9 km
Mesarci, Silos
arr. 06:54
dep. 06:54
-4.7 km
Novo Selo kod Vladimiraca, Obrenovacki put
arr. 06:57
dep. 06:57
-2.9 km
Debrc, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
-1.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Raskrsnica - Vukov spomenik
arr. 07:05
dep. 07:05
4.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 07:08
dep. 07:08
8.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
8.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 07:14
dep. 07:14
12.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 07:16
dep. 07:16
12.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 07:18
dep. 07:18
13.7 km
Bobovik, Vrbici
arr. 07:20
dep. 07:20
15.1 km
Bobovik, Glisici
arr. 07:22
dep. 07:22
16.3 km
Vladimirci, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
18.1 km
Vladimirci, Škola
arr. 07:30
18.6 km
09:30 09:43 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Center
dep. 09:30
Debrc, Intersection
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Skupljen, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
8 km
Bobovik
arr. 09:41
dep. 09:41
10 km
Vladimirci, Bus station
arr. 09:43
12 km
11:26 12:50 (01:24)
IntersectionŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Intersection
dep. 11:26
Vlasanica
arr. 10:43
dep. 10:43
-24.7 km
Krnic, Bubanja
arr. 10:41
dep. 10:41
-27 km
Krnic, Mlin
arr. 10:39
dep. 10:39
-28.6 km
Krnic, Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
-29.8 km
Jazovnik, Spomenik
arr. 10:32
dep. 10:32
-32.9 km
Jazovnik, Vodica
arr. 10:24
dep. 10:24
-39.5 km
Jazovnik, Grs. kuca
arr. 10:22
dep. 10:22
-41.3 km
Jazovnik, Prodavnica
arr. 10:21
dep. 10:21
-42 km
Jazovnik, Mitrovici
arr. 10:20
dep. 10:20
-42.5 km
Jazovnik, Sevarica
arr. 10:29
dep. 10:29
-35.3 km
Jazovnik, Ranisavljevici
arr. 10:30
dep. 10:30
-34.7 km
Krnic, Gajici
arr. 10:35
dep. 10:35
-31.2 km
Vlasanica, Cuprija
arr. 10:45
dep. 10:45
-22.8 km
Mesarci, Skretanje za Mesarce
arr. 10:55
dep. 10:55
-16.1 km
Mesarci, Vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
-17.4 km
Mesarci, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
-18.5 km
Suvo Selo, Dom
arr. 10:59
dep. 10:59
-13.4 km
Suvo Selo, Kostadinovici
arr. 11:00
dep. 11:00
-12.7 km
Suvo Selo, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
-11.7 km
Beljin, Dom
arr. 11:13
dep. 11:13
-9.8 km
Beljin, Milovanovici
arr. 11:15
dep. 11:15
-8 km
Beljin, Most
arr. 11:16
dep. 11:16
-7.5 km
Beljin, Baraka
arr. 11:18
dep. 11:18
-5.9 km
Mesarci, Silos
arr. 11:20
dep. 11:20
-4.7 km
Novo Selo kod Vladimiraca, Obrenovacki put
arr. 11:22
dep. 11:22
-2.9 km
Debrc, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
-1.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Raskrsnica - Vukov spomenik
arr. 11:28
dep. 11:28
4.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 11:33
dep. 11:33
7 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 12:16
dep. 12:16
9.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Banica raskrsce
arr. 12:18
dep. 12:18
10.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Durica raskrsce
arr. 12:20
dep. 12:20
12 km
Jalovik kod Vladimiraca, Milosevici
arr. 12:24
dep. 12:24
13.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Velika bara
arr. 12:26
dep. 12:26
15.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Prnjavor
arr. 12:28
dep. 12:28
16.1 km
Jalovik kod Vladimiraca, Kovincici
arr. 12:30
dep. 12:30
16.7 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 12:32
dep. 12:32
17.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 12:34
dep. 12:34
18.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 12:36
dep. 12:36
19 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 12:38
dep. 12:38
19.9 km
Bobovik, Vrbici
arr. 12:40
dep. 12:40
21.3 km
Vladimirci, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
23.2 km
Vladimirci, Škola
arr. 12:50
23.7 km
13:33 13:46 (00:13)
IntersectionŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Intersection
dep. 13:33
Debrc, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
-23.3 km
Novo Selo kod Vladimiraca, Obrenovacki put
arr. 13:12
dep. 13:12
-21.8 km
Mesarci, Silos
arr. 13:14
dep. 13:14
-20 km
Beljin, Baraka
arr. 13:15
dep. 13:15
-18.8 km
Beljin, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
-17.2 km
Beljin, Milovanovici
arr. 13:18
dep. 13:18
-16.7 km
Beljin, Dom
arr. 13:20
dep. 13:20
-14.9 km
Suvo Selo, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
-13 km
Suvo Selo, Kostadinovici
arr. 13:22
dep. 13:22
-12 km
Suvo Selo, Dom
arr. 13:23
dep. 13:23
-11.3 km
Mesarci, Skretanje za Mesarce
arr. 13:29
dep. 13:29
-3.8 km
Mesarci, Vaga
arr. 13:28
dep. 13:28
-5.1 km
Mesarci, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
-6.2 km
Vlasanica, Cuprija
arr. 13:31
dep. 13:31
-1.9 km
Zvezd, Petrovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Zvezd, Baraka
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Skupljen, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
7.2 km
Skupljen, 2
arr. 13:41
dep. 13:41
8.3 km
Bobovik, Glisici
arr. 13:43
dep. 13:43
10.1 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:44
dep. 13:44
11.2 km
Vladimirci, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
11.7 km
Vladimirci, Škola
arr. 13:46
12.4 km
13:45 13:55 (00:10)
IntersectionŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Intersection
dep. 13:45
Debrc, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
-33.2 km
Vlasanica
arr. 13:41
dep. 13:41
-1.9 km
Krnic, Bubanja
arr. 13:39
dep. 13:39
-4.2 km
Krnic, Mlin
arr. 13:37
dep. 13:37
-5.8 km
Krnic, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
-7 km
Krnic, Gajici
arr. 13:04
dep. 13:04
-23.4 km
Jazovnik, Spomenik
arr. 13:33
dep. 13:33
-7.3 km
Jazovnik, Ranisavljevici
arr. 13:10
dep. 13:10
-19.9 km
Jazovnik, Sevarica
arr. 13:12
dep. 13:12
-19.3 km
Jazovnik, Vodica
arr. 13:31
dep. 13:31
-9.1 km
Jazovnik, Grs. kuca
arr. 13:29
dep. 13:29
-10.9 km
Jazovnik, Prodavnica
arr. 13:27
dep. 13:27
-11.6 km
Jazovnik, Mitrovici
arr. 13:25
dep. 13:25
-12.1 km
Zvezd, Petrovici
arr. 13:47
dep. 13:47
2.2 km
Zvezd, Baraka
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Skupljen, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
7.2 km
Skupljen, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
8.3 km
Bobovik
arr. 13:52
dep. 13:52
10.1 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:53
dep. 13:53
11.2 km
Vladimirci, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
11.9 km
Vladimirci, Škola
arr. 13:55
12.4 km
15:31 15:52 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Center
dep. 15:31
Debrc, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:38
dep. 15:38
6.5 km
Skupljen, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Vladimirci, Bus station
arr. 15:52
15.1 km
16:50 17:05 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Center
dep. 16:50
Debrc, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Skupljen, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
8 km
Bobovik
arr. 17:01
dep. 17:01
10 km
Vladimirci, Bus station
arr. 17:05
12 km
20:28 20:41 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debrc, Center
dep. 20:28
Debrc, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
1 km
Skupljen, Baraka
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Skupljen, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
8 km
Bobovik
arr. 20:39
dep. 20:39
10 km
Vladimirci, Bus station
arr. 20:41
12 km

Naselja Debrc i Vladimirci su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Debrc je u 06:56 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.