Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Debeljaca - Pancevo timetable

saturday, 15.08.2020.
05:00 05:40 (00:40)
ModaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Moda
dep. 05:00
Debeljaca, I
arr. 04:58
dep. 04:58
-0.7 km
Debeljaca, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
-1.5 km
Crepaja, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
7.9 km
Crepaja, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
8.7 km
Crepaja, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
9.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:23
dep. 05:23
16.3 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:25
dep. 05:25
17.7 km
arr. 05:32
dep. 05:32
23.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:40
27.7 km
07:00 07:40 (00:40)
ModaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Moda
dep. 07:00
Debeljaca, I
arr. 06:58
dep. 06:58
-0.7 km
Debeljaca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
-1.5 km
Crepaja, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
7.9 km
Crepaja, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
8.7 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
9.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:23
dep. 07:23
16.3 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:25
dep. 07:25
17.7 km
arr. 07:32
dep. 07:32
23.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:40
27.7 km
07:55 08:30 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 07:55
Debeljaca, I
arr. 07:57
dep. 07:57
0.8 km
Crepaja, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
10.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:30
29.2 km
09:01 09:36 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 09:01
Debeljaca, I
arr. 09:03
dep. 09:03
0.8 km
Crepaja, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
10.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:36
29.2 km
10:51 11:26 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 10:51
Debeljaca, I
arr. 10:53
dep. 10:53
0.8 km
Crepaja, 2
arr. 11:01
dep. 11:01
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:26
29.2 km
11:30 12:10 (00:40)
ModaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Moda
dep. 11:30
Debeljaca, I
arr. 11:28
dep. 11:28
-0.7 km
Debeljaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
-1.5 km
Crepaja, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
7.9 km
Crepaja, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
8.7 km
Crepaja, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
9.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 11:53
dep. 11:53
16.3 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 11:55
dep. 11:55
17.7 km
arr. 12:02
dep. 12:02
23.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:10
27.7 km
12:15 12:50 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 12:15
Debeljaca, I
arr. 12:17
dep. 12:17
0.8 km
Crepaja, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
10.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:50
29.2 km
14:50 15:25 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 14:50
Debeljaca, I
arr. 14:52
dep. 14:52
0.8 km
Crepaja, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 15:02
dep. 15:02
10.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:25
29.2 km
15:25 16:05 (00:40)
ModaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Moda
dep. 15:25
Debeljaca, I
arr. 15:23
dep. 15:23
-0.7 km
Debeljaca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
-1.5 km
Crepaja, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
8.7 km
Crepaja, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
9.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:48
dep. 15:48
16.3 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:50
dep. 15:50
17.7 km
arr. 15:57
dep. 15:57
23.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:05
27.7 km
16:51 17:30 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 16:51
Debeljaca, I
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
Debeljaca, Moda
arr. 16:54
dep. 16:54
1.5 km
Crepaja, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 17:05
dep. 17:05
10.9 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:13
dep. 17:13
17.8 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:15
dep. 17:15
19.2 km
arr. 17:22
dep. 17:22
24.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:30
29.2 km
18:51 19:30 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Center
dep. 18:51
Debeljaca, I
arr. 18:53
dep. 18:53
0.8 km
Debeljaca, Moda
arr. 18:54
dep. 18:54
1.5 km
Crepaja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
9.4 km
Crepaja, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
10.2 km
Crepaja, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
10.9 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:13
dep. 19:13
17.8 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:15
dep. 19:15
19.2 km
arr. 19:22
dep. 19:22
24.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:30
29.2 km
21:40 22:20 (00:40)
ModaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Debeljaca, Moda
dep. 21:40
Debeljaca, I
arr. 21:38
dep. 21:38
-0.7 km
Debeljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
-1.5 km
Crepaja, 2
arr. 21:50
dep. 21:50
7.9 km
Crepaja, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
8.7 km
Crepaja, 1
arr. 21:54
dep. 21:54
9.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 22:03
dep. 22:03
16.3 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 22:05
dep. 22:05
17.7 km
arr. 22:12
dep. 22:12
23.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:20
27.7 km

Naselja Debeljaca i Pancevo su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Debeljaca je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.