Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Curug - Novi Sad timetable

thursday, 23.05.2019.
04:45 05:43 (00:58)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 04:45
Curug, Evropa
arr. 04:48
dep. 04:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 04:50
dep. 04:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 04:53
dep. 04:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:01
dep. 05:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 05:05
dep. 05:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 05:08
dep. 05:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 05:09
dep. 05:09
15 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:38
dep. 05:38
37.3 km
arr. 05:43
39.1 km
05:40 06:40 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 05:40
Curug, Evropa
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 05:45
dep. 05:45
1.9 km
Curug, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
3.3 km
Curug, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:59
dep. 05:59
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:00
dep. 06:00
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:03
dep. 06:03
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 06:12
dep. 06:12
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:35
dep. 06:35
44.4 km
arr. 06:40
46.2 km
06:15 07:15 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 06:15
Curug, Evropa
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 06:20
dep. 06:20
1.9 km
Curug, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 06:23
dep. 06:23
3.3 km
Curug, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Zabalj, VOS
arr. 06:34
dep. 06:34
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:35
dep. 06:35
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:38
dep. 06:38
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:39
dep. 06:39
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 06:47
dep. 06:47
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:10
dep. 07:10
44.4 km
arr. 07:15
46.2 km
06:35 07:35 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 06:35
Curug, Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 06:44
dep. 06:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 06:51
dep. 06:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 06:54
dep. 06:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:55
dep. 06:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:58
dep. 06:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 07:07
dep. 07:07
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:30
dep. 07:30
44.4 km
arr. 07:35
46.2 km
07:00 07:58 (00:58)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 07:00
Curug, Evropa
arr. 07:03
dep. 07:03
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 07:05
dep. 07:05
1.9 km
Curug, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Curug, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:16
dep. 07:16
11 km
Zabalj, VOS
arr. 07:19
dep. 07:19
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:20
dep. 07:20
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:23
dep. 07:23
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:24
dep. 07:24
15 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:53
dep. 07:53
37.3 km
arr. 07:58
39.1 km
07:35 08:35 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 07:35
Curug, Evropa
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 07:43
dep. 07:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 07:54
dep. 07:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:55
dep. 07:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:58
dep. 07:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:59
dep. 07:59
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:07
dep. 08:07
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:30
dep. 08:30
44.4 km
arr. 08:35
46.2 km
08:25 09:25 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 08:25
Curug, Evropa
arr. 08:28
dep. 08:28
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 08:30
dep. 08:30
1.9 km
Curug, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 08:33
dep. 08:33
3.3 km
Curug, Dom
arr. 08:34
dep. 08:34
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 08:41
dep. 08:41
11 km
Zabalj, VOS
arr. 08:44
dep. 08:44
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 08:45
dep. 08:45
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 08:48
dep. 08:48
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 08:49
dep. 08:49
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:57
dep. 08:57
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:20
dep. 09:20
44.4 km
arr. 09:25
46.2 km
09:25 10:25 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 09:25
Curug, Evropa
arr. 09:28
dep. 09:28
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
1.9 km
Curug, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 09:33
dep. 09:33
3.3 km
Curug, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Zabalj, VOS
arr. 09:44
dep. 09:44
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:45
dep. 09:45
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:48
dep. 09:48
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:57
dep. 09:57
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:20
dep. 10:20
44.4 km
arr. 10:25
46.2 km
10:30 11:30 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 10:30
Curug, Evropa
arr. 10:33
dep. 10:33
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 10:35
dep. 10:35
1.9 km
Curug, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 10:38
dep. 10:38
3.3 km
Curug, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Zabalj, VOS
arr. 10:49
dep. 10:49
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 10:50
dep. 10:50
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 10:53
dep. 10:53
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 10:54
dep. 10:54
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 11:02
dep. 11:02
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:25
dep. 11:25
44.4 km
arr. 11:30
46.2 km
11:10 12:10 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 11:10
Curug, Evropa
arr. 11:13
dep. 11:13
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 11:15
dep. 11:15
1.9 km
Curug, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 11:18
dep. 11:18
3.3 km
Curug, Dom
arr. 11:19
dep. 11:19
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Zabalj, VOS
arr. 11:29
dep. 11:29
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 11:30
dep. 11:30
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 11:33
dep. 11:33
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 11:42
dep. 11:42
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:05
dep. 12:05
44.4 km
arr. 12:10
46.2 km
11:45 12:45 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 11:45
Curug, Evropa
arr. 11:48
dep. 11:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 11:53
dep. 11:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:01
dep. 12:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 12:04
dep. 12:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 12:05
dep. 12:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 12:08
dep. 12:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 12:17
dep. 12:17
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:40
dep. 12:40
44.4 km
arr. 12:45
46.2 km
12:40 13:40 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 12:40
Curug, Evropa
arr. 12:43
dep. 12:43
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
1.9 km
Curug, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
3.3 km
Curug, Dom
arr. 12:49
dep. 12:49
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Zabalj, VOS
arr. 12:59
dep. 12:59
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 13:00
dep. 13:00
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 13:03
dep. 13:03
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 13:04
dep. 13:04
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 13:12
dep. 13:12
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:35
dep. 13:35
44.4 km
arr. 13:40
46.2 km
13:50 14:50 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 13:50
Curug, Evropa
arr. 13:53
dep. 13:53
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 13:55
dep. 13:55
1.9 km
Curug, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
3.3 km
Curug, Dom
arr. 13:59
dep. 13:59
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Zabalj, VOS
arr. 14:09
dep. 14:09
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 14:10
dep. 14:10
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 14:13
dep. 14:13
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:22
dep. 14:22
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:45
dep. 14:45
44.4 km
arr. 14:50
46.2 km
14:45 15:45 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 14:45
Curug, Evropa
arr. 14:48
dep. 14:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 14:53
dep. 14:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:01
dep. 15:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 15:04
dep. 15:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:05
dep. 15:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:08
dep. 15:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:17
dep. 15:17
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:40
dep. 15:40
44.4 km
arr. 15:45
46.2 km
15:40 16:40 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 15:40
Curug, Evropa
arr. 15:43
dep. 15:43
2 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 15:44
dep. 15:44
2.5 km
Curug, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Curug, Izlaz
arr. 15:47
dep. 15:47
4 km
Curug, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Zabalj, VOS
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Zabalj, Lovac
arr. 16:00
dep. 16:00
14 km
Zabalj, Sindikat
arr. 16:02
dep. 16:02
15 km
Zabalj, Bozej
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:12
dep. 16:12
21 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:37
dep. 16:37
44 km
arr. 16:40
46 km
16:25 17:25 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 16:25
Curug, Evropa
arr. 16:28
dep. 16:28
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 16:30
dep. 16:30
1.9 km
Curug, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 16:33
dep. 16:33
3.3 km
Curug, Dom
arr. 16:34
dep. 16:34
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Zabalj, VOS
arr. 16:44
dep. 16:44
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 16:45
dep. 16:45
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 16:48
dep. 16:48
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 16:49
dep. 16:49
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:57
dep. 16:57
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:20
dep. 17:20
44.4 km
arr. 17:25
46.2 km
18:10 19:10 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 18:10
Curug, Evropa
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 18:15
dep. 18:15
1.9 km
Curug, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 18:18
dep. 18:18
3.3 km
Curug, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Zabalj, VOS
arr. 18:29
dep. 18:29
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:30
dep. 18:30
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:33
dep. 18:33
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:34
dep. 18:34
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:42
dep. 18:42
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:05
dep. 19:05
44.4 km
arr. 19:10
46.2 km
19:05 20:05 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 19:05
Curug, Evropa
arr. 19:08
dep. 19:08
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 19:10
dep. 19:10
1.9 km
Curug, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 19:13
dep. 19:13
3.3 km
Curug, Dom
arr. 19:14
dep. 19:14
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Zabalj, VOS
arr. 19:24
dep. 19:24
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 19:25
dep. 19:25
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 19:28
dep. 19:28
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 19:29
dep. 19:29
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 19:37
dep. 19:37
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:00
dep. 20:00
44.4 km
arr. 20:05
46.2 km
20:35 21:35 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 20:35
Curug, Evropa
arr. 20:38
dep. 20:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 20:40
dep. 20:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 20:43
dep. 20:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 20:51
dep. 20:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 20:54
dep. 20:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:55
dep. 20:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:58
dep. 20:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:59
dep. 20:59
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 21:07
dep. 21:07
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:30
dep. 21:30
44.4 km
arr. 21:35
46.2 km

Naselja Curug i Novi Sad su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Curug je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.