Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Curug - Novi Sad timetable

saturday, 16.02.2019.
04:45 05:43 (00:58)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 04:45
Curug, Evropa
arr. 04:48
dep. 04:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 04:50
dep. 04:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 04:53
dep. 04:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:01
dep. 05:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 05:05
dep. 05:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 05:08
dep. 05:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 05:09
dep. 05:09
15 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:38
dep. 05:38
37.3 km
arr. 05:43
39.1 km
05:15 06:13 (00:58)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 05:15
Curug, Evropa
arr. 05:18
dep. 05:18
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 05:20
dep. 05:20
1.9 km
Curug, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 05:23
dep. 05:23
3.3 km
Curug, Dom
arr. 05:24
dep. 05:24
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:34
dep. 05:34
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 05:35
dep. 05:35
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 05:38
dep. 05:38
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:08
dep. 06:08
37.3 km
arr. 06:13
39.1 km
05:40 06:40 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 05:40
Curug, Evropa
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 05:45
dep. 05:45
1.9 km
Curug, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
3.3 km
Curug, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Zabalj, VOS
arr. 05:59
dep. 05:59
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:00
dep. 06:00
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:03
dep. 06:03
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 06:12
dep. 06:12
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:35
dep. 06:35
44.4 km
arr. 06:40
46.2 km
07:35 08:35 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 07:35
Curug, Evropa
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 07:43
dep. 07:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 07:54
dep. 07:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:55
dep. 07:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:58
dep. 07:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:59
dep. 07:59
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:07
dep. 08:07
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:30
dep. 08:30
44.4 km
arr. 08:35
46.2 km
09:15 10:15 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 09:15
Curug, Evropa
arr. 09:18
dep. 09:18
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 09:20
dep. 09:20
1.9 km
Curug, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 09:23
dep. 09:23
3.3 km
Curug, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:31
dep. 09:31
11 km
Zabalj, VOS
arr. 09:34
dep. 09:34
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:35
dep. 09:35
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:38
dep. 09:38
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:40
dep. 09:40
14.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:48
dep. 09:48
20.2 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
19.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:11
dep. 10:11
44.3 km
arr. 10:15
46 km
09:25 10:25 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 09:25
Curug, Evropa
arr. 09:28
dep. 09:28
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
1.9 km
Curug, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 09:33
dep. 09:33
3.3 km
Curug, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Zabalj, VOS
arr. 09:44
dep. 09:44
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:45
dep. 09:45
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:48
dep. 09:48
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:57
dep. 09:57
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:20
dep. 10:20
44.4 km
arr. 10:25
46.2 km
11:10 12:10 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 11:10
Curug, Evropa
arr. 11:13
dep. 11:13
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 11:15
dep. 11:15
1.9 km
Curug, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 11:18
dep. 11:18
3.3 km
Curug, Dom
arr. 11:19
dep. 11:19
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Zabalj, VOS
arr. 11:29
dep. 11:29
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 11:30
dep. 11:30
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 11:33
dep. 11:33
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 11:42
dep. 11:42
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:05
dep. 12:05
44.4 km
arr. 12:10
46.2 km
12:30 13:30 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 12:30
Curug, Evropa
arr. 12:33
dep. 12:33
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 12:35
dep. 12:35
1.9 km
Curug, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
3.3 km
Curug, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Zabalj, VOS
arr. 12:49
dep. 12:49
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 12:50
dep. 12:50
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 12:53
dep. 12:53
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 12:55
dep. 12:55
14.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
19.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:26
dep. 13:26
44.3 km
arr. 13:30
46 km
12:40 13:40 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 12:40
Curug, Evropa
arr. 12:43
dep. 12:43
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
1.9 km
Curug, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
3.3 km
Curug, Dom
arr. 12:49
dep. 12:49
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Zabalj, VOS
arr. 12:59
dep. 12:59
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 13:00
dep. 13:00
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 13:03
dep. 13:03
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 13:04
dep. 13:04
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 13:12
dep. 13:12
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:35
dep. 13:35
44.4 km
arr. 13:40
46.2 km
14:45 15:45 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 14:45
Curug, Evropa
arr. 14:48
dep. 14:48
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
1.9 km
Curug, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 14:53
dep. 14:53
3.3 km
Curug, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:01
dep. 15:01
11 km
Zabalj, VOS
arr. 15:04
dep. 15:04
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:05
dep. 15:05
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:08
dep. 15:08
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:17
dep. 15:17
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:40
dep. 15:40
44.4 km
arr. 15:45
46.2 km
18:10 19:10 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 18:10
Curug, Evropa
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 18:15
dep. 18:15
1.9 km
Curug, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 18:18
dep. 18:18
3.3 km
Curug, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Zabalj, VOS
arr. 18:29
dep. 18:29
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:30
dep. 18:30
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:33
dep. 18:33
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:34
dep. 18:34
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:42
dep. 18:42
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:05
dep. 19:05
44.4 km
arr. 19:10
46.2 km
20:35 21:35 (01:00)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Curug, Telep
dep. 20:35
Curug, Evropa
arr. 20:38
dep. 20:38
1.1 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 20:40
dep. 20:40
1.9 km
Curug, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
2.5 km
Curug, Izlaz
arr. 20:43
dep. 20:43
3.3 km
Curug, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
3.8 km
Zabalj, Šećerana
arr. 20:51
dep. 20:51
11 km
Zabalj, VOS
arr. 20:54
dep. 20:54
13.1 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:55
dep. 20:55
13.4 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:58
dep. 20:58
14.2 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:59
dep. 20:59
15 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 21:07
dep. 21:07
20.3 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
19.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:30
dep. 21:30
44.4 km
arr. 21:35
46.2 km

Naselja Curug i Novi Sad su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Curug je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.