Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cuprija - Vrnjacka Banja timetable

saturday, 20.07.2019.
07:15 09:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:15
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
24 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
28 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
49 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
63 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
65 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
71 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
72 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
77 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
83 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
87 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
91 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
94 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 10:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:40
84.7 km
Cuprija - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:15 09:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:15
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
24 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
28 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
49 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
63 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
65 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
71 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
72 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
77 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
83 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
87 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
91 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
94 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 10:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:40
84.7 km
Cuprija - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:15 09:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:15
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
24 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
28 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
49 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
63 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
65 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
71 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
72 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
77 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
83 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
87 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
91 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
94 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 10:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:40
84.7 km
Cuprija - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:15 09:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:15
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
24 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
28 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
49 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
63 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
65 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
71 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
72 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
77 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
83 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
87 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
91 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
94 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 10:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:40
84.7 km

Naselja Cuprija i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 10:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.