Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cuprija - Senje timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:23 05:53 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 05:23
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 05:25
dep. 05:25
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:27
dep. 05:27
1.5 km
arr. 05:30
dep. 05:30
2.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 05:34
dep. 05:34
3.3 km
arr. 05:36
dep. 05:36
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 05:49
dep. 05:49
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 05:53
13 km
06:30 07:00 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 06:30
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:32
dep. 06:32
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:34
dep. 06:34
1.5 km
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.3 km
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 06:47
dep. 06:47
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 07:00
13 km
11:40 12:10 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 11:40
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:44
dep. 11:44
1.5 km
arr. 11:47
dep. 11:47
2.2 km
arr. 11:49
dep. 11:49
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 11:51
dep. 11:51
3.3 km
arr. 11:53
dep. 11:53
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 11:57
dep. 11:57
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 12:06
dep. 12:06
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 12:10
13 km
13:34 14:07 (00:33)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 13:34
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:36
dep. 13:36
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:38
dep. 13:38
1.5 km
arr. 13:41
dep. 13:41
2.2 km
arr. 13:44
dep. 13:44
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 13:46
dep. 13:46
3.3 km
arr. 13:49
dep. 13:49
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 13:54
dep. 13:54
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 14:03
dep. 14:03
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 14:07
13 km
15:50 16:20 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 15:50
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:52
dep. 15:52
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
arr. 15:57
dep. 15:57
2.2 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 16:01
dep. 16:01
3.3 km
arr. 16:03
dep. 16:03
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 16:07
dep. 16:07
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 16:20
13 km
18:50 19:20 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 18:50
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:52
dep. 18:52
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:54
dep. 18:54
1.5 km
arr. 18:57
dep. 18:57
2.2 km
arr. 18:59
dep. 18:59
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 19:01
dep. 19:01
3.3 km
arr. 19:03
dep. 19:03
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 19:07
dep. 19:07
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 19:16
dep. 19:16
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 19:20
13 km
20:00 20:30 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 20:00
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 20:02
dep. 20:02
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:04
dep. 20:04
1.5 km
arr. 20:07
dep. 20:07
2.2 km
arr. 20:09
dep. 20:09
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 20:11
dep. 20:11
3.3 km
arr. 20:13
dep. 20:13
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 20:17
dep. 20:17
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 20:26
dep. 20:26
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 20:30
13 km
22:00 22:30 (00:30)
Minel - MetalCentar - dom
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 22:00
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 22:02
dep. 22:02
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 22:04
dep. 22:04
1.5 km
arr. 22:07
dep. 22:07
2.2 km
arr. 22:09
dep. 22:09
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 22:11
dep. 22:11
3.3 km
arr. 22:13
dep. 22:13
4.1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 22:17
dep. 22:17
6.4 km
Senje, Benzinska pumpa
arr. 22:26
dep. 22:26
12 km
Senje, Centar - dom
arr. 22:30
13 km

Naselja Cuprija i Senje su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 05:23 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.