Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cuprija - Paracin timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:30 04:36 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 04:30
Paracin, Railway station
arr. 04:36
8 km
05:20 05:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 05:20
Cuprija, Partizan
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 05:26
dep. 05:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 05:38
dep. 05:38
7 km
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
arr. 05:45
9 km
06:00 06:25 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 06:00
Cuprija, Partizan
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Paracin, Stadion
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
arr. 06:25
9 km
06:04 06:24 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 06:04
Paracin, Bus station
arr. 06:24
9.9 km
06:05 06:25 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 06:05
Cuprija, Partizan
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:10
dep. 06:10
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Paracin, Stadion
arr. 06:17
dep. 06:17
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
arr. 06:25
10 km
06:35 07:00 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:35
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 06:36
dep. 06:36
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:42
dep. 06:42
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Paracin, Stadion
arr. 06:54
dep. 06:54
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 06:56
dep. 06:56
11 km
arr. 06:58
dep. 06:58
12 km
arr. 07:00
12 km
06:50 07:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 06:50
Cuprija, Partizan
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
arr. 07:15
9 km
07:02 07:25 (00:23)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 07:02
Cuprija, Partizan
arr. 07:05
dep. 07:05
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Paracin, Stadion
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
arr. 07:23
dep. 07:23
11.1 km
arr. 07:24
dep. 07:24
11.4 km
arr. 07:25
11.5 km
07:04 07:24 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:04
Paracin, Bus station
arr. 07:24
9.9 km
07:11 07:22 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:11
Paracin, Bus station
arr. 07:22
8 km
07:15 07:25 (00:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:15
Paracin, Bus station
arr. 07:25
9 km
07:18 07:24 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 07:18
Paracin, Railway station
arr. 07:24
8 km
07:20 07:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 07:20
Cuprija, Partizan
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:26
dep. 07:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:28
dep. 07:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:38
dep. 07:38
7 km
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
arr. 07:45
9 km
07:35 07:55 (00:20)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 07:35
Cuprija, Partizan
arr. 07:36
dep. 07:36
2 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Paracin, Met. naselje
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Paracin, Stadion
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
arr. 07:53
dep. 07:53
11.6 km
arr. 07:54
dep. 07:54
11.9 km
arr. 07:55
12 km
07:50 08:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 07:52
dep. 07:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:55
dep. 07:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:57
dep. 07:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:00
dep. 08:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
arr. 08:13
dep. 08:13
11.6 km
arr. 08:14
dep. 08:14
11.9 km
arr. 08:15
12 km
08:05 08:30 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 08:05
Cuprija, Partizan
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Paracin, Stadion
arr. 08:21
dep. 08:21
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:23
dep. 08:23
7 km
arr. 08:25
dep. 08:25
8 km
arr. 08:30
9 km
08:10 08:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 08:10
Cuprija, Partizan
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:15
dep. 08:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:17
dep. 08:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 08:22
dep. 08:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
arr. 08:30
10 km
08:20 08:45 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 08:22
dep. 08:22
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:25
dep. 08:25
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:27
dep. 08:27
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:30
dep. 08:30
3 km
Paracin, Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:42
dep. 08:42
11 km
arr. 08:43
dep. 08:43
11.6 km
arr. 08:44
dep. 08:44
11.9 km
arr. 08:45
12 km
08:34 08:54 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 08:34
Paracin, Bus station
arr. 08:54
9.9 km
08:35 09:00 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:36
dep. 08:36
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:40
dep. 08:40
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Paracin, Stadion
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
arr. 08:58
dep. 08:58
12 km
arr. 09:00
12 km
08:43 08:49 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 08:43
Paracin, Railway station
arr. 08:49
8 km
08:50 09:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 08:50
Cuprija, Partizan
arr. 08:52
dep. 08:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:54
dep. 08:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:56
dep. 08:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:58
dep. 08:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 09:06
dep. 09:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:08
dep. 09:08
7 km
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
arr. 09:15
9 km
09:02 09:08 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 09:02
Paracin, Railway station
arr. 09:08
8 km
09:02 09:25 (00:23)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 09:02
Cuprija, Partizan
arr. 09:05
dep. 09:05
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:07
dep. 09:07
1 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 09:10
dep. 09:10
2 km
Paracin, Stadion
arr. 09:20
dep. 09:20
9 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:22
dep. 09:22
10 km
arr. 09:23
dep. 09:23
11.1 km
arr. 09:24
dep. 09:24
11.4 km
arr. 09:25
11.5 km
09:20 09:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 09:20
Cuprija, Partizan
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
arr. 09:40
dep. 09:40
8 km
arr. 09:45
9 km
09:28 09:39 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 09:28
Paracin, Bus station
arr. 09:39
8 km
09:35 09:55 (00:20)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 09:35
Cuprija, Partizan
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Paracin, Met. naselje
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Paracin, Stadion
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 09:52
dep. 09:52
11 km
arr. 09:53
dep. 09:53
11.6 km
arr. 09:54
dep. 09:54
11.9 km
arr. 09:55
12 km
09:50 10:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 09:52
dep. 09:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:55
dep. 09:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:57
dep. 09:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:00
dep. 10:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:12
dep. 10:12
11 km
arr. 10:13
dep. 10:13
11.6 km
arr. 10:14
dep. 10:14
11.9 km
arr. 10:15
12 km
10:05 10:30 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 10:05
Cuprija, Partizan
arr. 10:07
dep. 10:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:09
dep. 10:09
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:11
dep. 10:11
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Paracin, Stadion
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
arr. 10:25
dep. 10:25
8 km
arr. 10:30
9 km
10:10 10:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 10:10
Cuprija, Partizan
arr. 10:12
dep. 10:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:13
dep. 10:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:15
dep. 10:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:24
dep. 10:24
8 km
arr. 10:27
dep. 10:27
9 km
arr. 10:30
10 km
10:35 11:00 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:36
dep. 10:36
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:40
dep. 10:40
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:42
dep. 10:42
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Paracin, Stadion
arr. 10:54
dep. 10:54
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 10:56
dep. 10:56
11 km
arr. 10:58
dep. 10:58
12 km
arr. 11:00
12 km
10:45 10:51 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 10:45
Paracin, Railway station
arr. 10:51
8 km
10:50 11:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 10:50
Cuprija, Partizan
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 10:56
dep. 10:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:08
dep. 11:08
7 km
arr. 11:10
dep. 11:10
8 km
arr. 11:15
9 km
10:55 11:06 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 10:55
Paracin, Bus station
arr. 11:06
8 km
11:02 11:25 (00:23)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 11:02
Cuprija, Partizan
arr. 11:05
dep. 11:05
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:07
dep. 11:07
1 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 11:10
dep. 11:10
2 km
Paracin, Stadion
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:22
dep. 11:22
10 km
arr. 11:23
dep. 11:23
11.1 km
arr. 11:24
dep. 11:24
11.4 km
arr. 11:25
11.5 km
11:20 11:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 11:20
Cuprija, Partizan
arr. 11:22
dep. 11:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 11:36
dep. 11:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
8 km
arr. 11:45
9 km
11:35 11:55 (00:20)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 11:35
Cuprija, Partizan
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Paracin, Met. naselje
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Paracin, Stadion
arr. 11:50
dep. 11:50
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 11:52
dep. 11:52
11 km
arr. 11:53
dep. 11:53
11.6 km
arr. 11:54
dep. 11:54
11.9 km
arr. 11:55
12 km
11:40 11:51 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 11:40
Paracin, Bus station
arr. 11:51
8 km
11:50 12:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:55
dep. 11:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:57
dep. 11:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:12
dep. 12:12
11 km
arr. 12:13
dep. 12:13
11.6 km
arr. 12:14
dep. 12:14
11.9 km
arr. 12:15
12 km
12:05 12:30 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 12:05
Cuprija, Partizan
arr. 12:07
dep. 12:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:09
dep. 12:09
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Paracin, Stadion
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:23
dep. 12:23
7 km
arr. 12:25
dep. 12:25
8 km
arr. 12:30
9 km
12:07 12:27 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 12:07
Paracin, Bus station
arr. 12:27
9.9 km
12:10 12:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 12:10
Cuprija, Partizan
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:13
dep. 12:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 12:22
dep. 12:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
arr. 12:30
10 km
12:20 12:45 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 12:22
dep. 12:22
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:25
dep. 12:25
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:27
dep. 12:27
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Paracin, Stadion
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:42
dep. 12:42
11 km
arr. 12:43
dep. 12:43
11.6 km
arr. 12:44
dep. 12:44
11.9 km
arr. 12:45
12 km
12:35 13:00 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:35
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 12:36
dep. 12:36
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Paracin, Stadion
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
arr. 13:00
12 km
12:50 13:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 12:50
Cuprija, Partizan
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 13:06
dep. 13:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
arr. 13:15
9 km
13:02 13:25 (00:23)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 13:02
Cuprija, Partizan
arr. 13:05
dep. 13:05
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:07
dep. 13:07
1 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Paracin, Stadion
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
arr. 13:23
dep. 13:23
11.1 km
arr. 13:24
dep. 13:24
11.4 km
arr. 13:25
11.5 km
13:07 13:27 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:07
Paracin, Bus station
arr. 13:27
9.9 km
13:20 13:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 13:20
Cuprija, Partizan
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:26
dep. 13:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 13:28
dep. 13:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 13:36
dep. 13:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
arr. 13:45
9 km
13:30 13:41 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:30
Paracin, Bus station
arr. 13:41
8 km
13:35 13:55 (00:20)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 13:35
Cuprija, Partizan
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Paracin, Met. naselje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Paracin, Stadion
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
arr. 13:54
dep. 13:54
11.9 km
arr. 13:55
12 km
13:50 14:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 13:52
dep. 13:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:55
dep. 13:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:57
dep. 13:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
arr. 14:13
dep. 14:13
11.6 km
arr. 14:14
dep. 14:14
11.9 km
arr. 14:15
12 km
14:05 14:30 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 14:05
Cuprija, Partizan
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Paracin, Stadion
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
arr. 14:30
9 km
14:07 14:27 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 14:07
Paracin, Bus station
arr. 14:27
9.9 km
14:10 14:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 14:10
Cuprija, Partizan
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
arr. 14:30
10 km
14:20 14:45 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:20
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:25
dep. 14:25
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:27
dep. 14:27
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Paracin, Stadion
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
arr. 14:43
dep. 14:43
11.6 km
arr. 14:44
dep. 14:44
11.9 km
arr. 14:45
12 km
14:35 15:00 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 14:36
dep. 14:36
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:40
dep. 14:40
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Paracin, Stadion
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:58
dep. 14:58
12 km
arr. 15:00
12 km
14:50 14:59 (00:09)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 14:50
Paracin, Bus station
arr. 14:59
9 km
14:50 15:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 14:50
Cuprija, Partizan
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:56
dep. 14:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
arr. 15:15
9 km
15:02 15:25 (00:23)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 15:02
Cuprija, Partizan
arr. 15:05
dep. 15:05
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Paracin, Stadion
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
arr. 15:23
dep. 15:23
11.1 km
arr. 15:24
dep. 15:24
11.4 km
arr. 15:25
11.5 km
15:20 15:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 15:20
Cuprija, Partizan
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 15:36
dep. 15:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
arr. 15:40
dep. 15:40
8 km
arr. 15:45
9 km
15:35 15:55 (00:20)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 15:35
Cuprija, Partizan
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Paracin, Met. naselje
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Paracin, Stadion
arr. 15:50
dep. 15:50
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
arr. 15:53
dep. 15:53
11.6 km
arr. 15:54
dep. 15:54
11.9 km
arr. 15:55
12 km
15:50 16:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 15:52
dep. 15:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:57
dep. 15:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:00
dep. 16:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 16:10
dep. 16:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
arr. 16:13
dep. 16:13
11.6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
11.9 km
arr. 16:15
12 km
16:00 16:15 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 16:00
Paracin, Bus station
arr. 16:15
10 km
16:05 16:30 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 16:05
Cuprija, Partizan
arr. 16:07
dep. 16:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:09
dep. 16:09
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Paracin, Stadion
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
arr. 16:25
dep. 16:25
8 km
arr. 16:30
9 km
16:10 16:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 16:10
Cuprija, Partizan
arr. 16:12
dep. 16:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
arr. 16:27
dep. 16:27
9 km
arr. 16:30
10 km
16:20 16:45 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 16:22
dep. 16:22
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:27
dep. 16:27
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Paracin, Stadion
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
arr. 16:43
dep. 16:43
11.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
11.9 km
arr. 16:45
12 km
16:30 16:36 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 16:30
Paracin, Railway station
arr. 16:36
8 km
16:35 16:45 (00:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 16:35
Paracin, Bus station
arr. 16:45
10 km
16:35 17:00 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:40
dep. 16:40
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:44
dep. 16:44
2 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Paracin, Stadion
arr. 16:54
dep. 16:54
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
arr. 17:00
12 km
16:50 17:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 16:50
Cuprija, Partizan
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
arr. 17:15
9 km
17:02 17:25 (00:23)
Centar - Novi domMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 17:02
Cuprija, Partizan
arr. 17:05
dep. 17:05
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:07
dep. 17:07
1 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Paracin, Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Paracin, Stamparija
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
arr. 17:23
dep. 17:23
11.1 km
arr. 17:24
dep. 17:24
11.4 km
arr. 17:25
11.5 km
17:10 17:21 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 17:10
Paracin, Bus station
arr. 17:21
8 km
17:20 17:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 17:20
Cuprija, Partizan
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 17:28
dep. 17:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 17:36
dep. 17:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 17:38
dep. 17:38
7 km
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
arr. 17:45
9 km
17:50 18:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 17:52
dep. 17:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:57
dep. 17:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:00
dep. 18:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:12
dep. 18:12
11 km
arr. 18:13
dep. 18:13
11.6 km
arr. 18:14
dep. 18:14
11.9 km
arr. 18:15
12 km
18:05 18:30 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 18:05
Cuprija, Partizan
arr. 18:07
dep. 18:07
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:09
dep. 18:09
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:13
dep. 18:13
4 km
Paracin, Stadion
arr. 18:21
dep. 18:21
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
arr. 18:25
dep. 18:25
8 km
arr. 18:30
9 km
18:07 18:27 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 18:07
Paracin, Bus station
arr. 18:27
9.9 km
18:10 18:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 18:10
Cuprija, Partizan
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:13
dep. 18:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 18:22
dep. 18:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
arr. 18:27
dep. 18:27
9 km
arr. 18:30
10 km
18:20 18:45 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:20
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 18:22
dep. 18:22
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 18:25
dep. 18:25
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:30
dep. 18:30
3 km
Paracin, Stadion
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
arr. 18:43
dep. 18:43
11.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
arr. 18:45
12 km
18:30 18:45 (00:15)
Centar - Novi domBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 18:30
Cuprija, Partizan
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Paracin, Bus station
arr. 18:45
7 km
18:44 18:50 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 18:44
Paracin, Railway station
arr. 18:50
8 km
18:50 19:15 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 18:50
Cuprija, Partizan
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:56
dep. 18:56
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Paracin, Stadion
arr. 19:06
dep. 19:06
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 19:08
dep. 19:08
7 km
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
arr. 19:15
9 km
18:55 19:10 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 18:55
Paracin, Bus station
arr. 19:10
9 km
19:06 19:12 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 19:06
Paracin, Railway station
arr. 19:12
8 km
19:20 19:31 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 19:20
Paracin, Bus station
arr. 19:31
8 km
19:20 19:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 19:20
Cuprija, Partizan
arr. 19:22
dep. 19:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:24
dep. 19:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 19:26
dep. 19:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 19:28
dep. 19:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 19:36
dep. 19:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
arr. 19:40
dep. 19:40
8 km
arr. 19:45
9 km
19:42 20:02 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 19:42
Paracin, Bus station
arr. 20:02
9.9 km
19:50 20:00 (00:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 19:50
Paracin, Bus station
arr. 20:00
8 km
19:50 20:15 (00:25)
Lamela - Kasina - Juhor - SindikatMesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:55
dep. 19:55
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:57
dep. 19:57
1.5 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 20:00
dep. 20:00
3 km
Paracin, Stadion
arr. 20:10
dep. 20:10
10 km
Paracin, Stamparija
arr. 20:12
dep. 20:12
11 km
arr. 20:13
dep. 20:13
11.6 km
arr. 20:14
dep. 20:14
11.9 km
arr. 20:15
12 km
20:10 20:30 (00:20)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 20:10
Cuprija, Partizan
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:13
dep. 20:13
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 20:15
dep. 20:15
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Paracin, Stadion
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Paracin, Stamparija
arr. 20:24
dep. 20:24
8 km
arr. 20:27
dep. 20:27
9 km
arr. 20:30
10 km
20:16 20:22 (00:06)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 20:16
Paracin, Railway station
arr. 20:22
8 km
21:10 21:21 (00:11)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 21:10
Paracin, Bus station
arr. 21:21
8 km
21:12 21:30 (00:18)
Centar - Novi domBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Centar - Novi dom
dep. 21:12
Cuprija, Partizan
arr. 21:14
dep. 21:14
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:17
dep. 21:17
2 km
Paracin, Bus station
arr. 21:30
7 km
21:20 21:45 (00:25)
Lamela - IdeaVardar - Tri seljaka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Lamela - Idea
dep. 21:20
Cuprija, Partizan
arr. 21:22
dep. 21:22
1 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:24
dep. 21:24
2 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 21:26
dep. 21:26
3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 21:28
dep. 21:28
4 km
Paracin, Stadion
arr. 21:36
dep. 21:36
6 km
Paracin, Stamparija
arr. 21:38
dep. 21:38
7 km
arr. 21:40
dep. 21:40
8 km
arr. 21:45
9 km

Naselja Cuprija i Paracin su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.