Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cuprija - Isakovo timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:25 06:24 (00:59)
Minel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 05:25
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 05:27
dep. 05:27
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:29
dep. 05:29
1 km
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 05:39
dep. 05:39
2.5 km
Supska, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
3.4 km
Supska, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
5.5 km
Krusar, Igraliste
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Isakovo
arr. 06:24
19 km
07:30 08:10 (00:40)
Minel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 07:30
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
arr. 07:37
dep. 07:37
1.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 07:39
dep. 07:39
2 km
arr. 07:41
dep. 07:41
2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 07:44
dep. 07:44
2.5 km
Supska, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
3.4 km
Supska, 2
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
5.5 km
Krusar, Igraliste
arr. 08:02
dep. 08:02
8 km
Isakovo
arr. 08:10
9 km
10:00 10:20 (00:20)
Bus stationSofijani
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Ivankovac, Paljanski put
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Isakovo, Sofijani
arr. 10:20
9 km
11:07 11:44 (00:37)
Minel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the school working time.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 11:07
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 11:09
dep. 11:09
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:11
dep. 11:11
1 km
arr. 11:14
dep. 11:14
1.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 11:16
dep. 11:16
2 km
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
Supska, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
3.4 km
Supska, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
5.5 km
Krusar, Igraliste
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Isakovo
arr. 11:44
9 km
13:25 14:21 (00:56)
Minel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 13:25
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 13:27
dep. 13:27
0.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:29
dep. 13:29
1 km
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Cuprija, Poleksija
arr. 13:48
dep. 13:48
5.8 km
arr. 13:45
dep. 13:45
5 km
arr. 13:50
dep. 13:50
6.1 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 13:53
dep. 13:53
7.1 km
Supska, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Supska, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
11.5 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
12.7 km
Krusar, Igraliste
arr. 14:14
dep. 14:14
15.3 km
Isakovo
arr. 14:21
18.6 km
15:40 16:30 (00:50)
Minel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 15:40
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:42
dep. 15:42
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:44
dep. 15:44
1.5 km
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 15:49
dep. 15:49
2.8 km
arr. 15:51
dep. 15:51
3.2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 15:54
dep. 15:54
4.2 km
Supska, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
8.2 km
Supska, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
8.7 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
9.9 km
Krusar, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
12.4 km
Krusar, Bunar
arr. 16:22
dep. 16:22
14.4 km
Krusar, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
14 km
Isakovo
arr. 16:30
18.2 km
18:35 19:23 (00:48)
Minel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the school working time.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Minel - Metal
dep. 18:35
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 18:37
dep. 18:37
0.6 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:39
dep. 18:39
1.5 km
arr. 18:42
dep. 18:42
2.2 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 18:44
dep. 18:44
2.8 km
Cuprija, Poleksija
arr. 18:58
dep. 18:58
5.8 km
arr. 18:55
dep. 18:55
5 km
arr. 18:59
dep. 18:59
6.1 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 19:02
dep. 19:02
7.1 km
Supska, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Supska, 2
arr. 19:07
dep. 19:07
11.5 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
12.7 km
Krusar, Igraliste
arr. 19:16
dep. 19:16
15.3 km
Isakovo
arr. 19:23
18.6 km

Naselja Cuprija i Isakovo su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.