Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cuprija - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
02:22 04:30 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 02:22
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
dep. 02:35
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:30
144 km
02:51 05:56 (03:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 02:51
arr. 02:56
dep. 02:57
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:02
dep. 03:03
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 03:10
dep. 03:10
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:14
dep. 03:14
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:20
dep. 03:21
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:29
dep. 03:29
35 km
Brzan, Railway station
arr. 03:32
dep. 03:32
36 km
Lapovo, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:47
43 km
arr. 03:51
dep. 03:52
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:14
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:18
dep. 04:18
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
82 km
arr. 04:32
dep. 04:32
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:00
dep. 05:01
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
126 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:38
dep. 05:39
149 km
arr. 05:56
165 km
04:45 07:50 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 04:45
Despotovac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Despotovac, Brest
arr. 05:29
dep. 05:29
26 km
Miliva, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
28 km
Plazane, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Medveda kod Despotovca
arr. 05:40
dep. 05:40
35 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
36 km
Troponje, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
38 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
40 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
43 km
Svilajnac, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
48 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
54 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
57 km
Zabari, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
60 km
Donja Livadica
arr. 06:25
dep. 06:25
68 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:50
160 km
05:09 08:30 (03:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 05:09
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:27
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:31
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
35 km
Brzan, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:49
36 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:54
dep. 06:00
43 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:02
dep. 06:02
44 km
arr. 06:05
dep. 06:05
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:38
dep. 06:39
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
82 km
arr. 06:53
dep. 06:53
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:19
dep. 07:19
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
126 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:09
dep. 08:10
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
155 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:30
165 km
05:21 08:00 (02:39)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 05:21
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
14 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
43 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:41
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:50
dep. 07:51
155 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:00
165 km
06:00 08:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 06:00
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
148 km
06:28 08:55 (02:27)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 06:28
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
0.7 km
Cuprija, Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
-97 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
dep. 07:00
12 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
149 km
07:01 09:40 (02:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 07:01
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
14 km
Lapovo, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
43 km
arr. 07:41
dep. 07:42
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
53 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
105 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:22
dep. 09:23
149 km
arr. 09:40
165 km
07:52 09:44 (01:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:52
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:36
dep. 09:36
147.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:44
150.7 km
08:40 11:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 08:40
Cuprija, Lamela
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Kolari
arr. 10:10
dep. 10:41
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
149 km
09:48 12:54 (03:06)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 09:48
arr. 09:53
dep. 09:54
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
35 km
Brzan, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:30
36 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:40
43 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:42
dep. 10:42
44 km
arr. 10:45
dep. 10:46
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:56
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:12
dep. 11:13
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
82 km
arr. 11:28
dep. 11:28
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:57
dep. 11:58
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
126 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:36
dep. 12:37
149 km
arr. 12:54
165 km
09:55 12:10 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 09:55
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
144 km
10:10 12:25 (02:15)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 10:10
Cuprija, Partizan
arr. 10:13
dep. 10:13
1 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
13 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:25
150 km
11:12 13:20 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 11:12
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
144 km
12:45 15:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 12:45
Jagodina, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:05
144 km
13:57 16:05 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:57
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:10
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
144 km
14:38 17:42 (03:04)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 14:38
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
35 km
Brzan, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
36 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
43 km
arr. 15:32
dep. 15:33
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:59
dep. 16:00
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
82 km
arr. 16:15
dep. 16:15
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:34
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:44
dep. 16:45
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
126 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:22
dep. 17:22
149 km
arr. 17:42
165 km
15:30 17:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 15:30
Velika Plana, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:40
152 km
15:55 18:26 (02:31)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 15:55
Jagodina, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
14 km
Lapovo, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:33
43 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:16
dep. 18:17
155 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:26
165 km
16:25 18:45 (02:20)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 16:25
Cuprija, Partizan
arr. 16:28
dep. 16:28
1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 16:30
dep. 16:30
-5 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
13 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
150 km
16:42 18:50 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 16:42
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:55
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
144 km
17:42 20:58 (03:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 17:42
arr. 17:47
dep. 17:48
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
35 km
Brzan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
36 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:33
43 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:35
dep. 18:35
44 km
arr. 18:38
dep. 18:38
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:48
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:54
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:04
dep. 19:05
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:12
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:17
82 km
arr. 19:20
dep. 19:20
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 19:58
dep. 19:59
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:08
126 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:40
dep. 20:40
149 km
arr. 20:58
165 km
17:45 20:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 17:45
Jagodina, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
144 km
19:06 21:39 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 19:06
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
14 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:43
43 km
arr. 19:47
dep. 19:48
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
53 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
105 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:21
dep. 21:22
149 km
arr. 21:39
165 km

Naselja Cuprija i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 52min., a najduže 03h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 02:22 h, dok je poslednji polazak u 19:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.