Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cuprija - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 18.07.2019.
04:45 07:50 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 04:45
Despotovac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Despotovac, Brest
arr. 05:29
dep. 05:29
26 km
Miliva, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
28 km
Plazane, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Medveda kod Despotovca
arr. 05:40
dep. 05:40
35 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
36 km
Troponje, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
38 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
40 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
43 km
Svilajnac, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
48 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
54 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
57 km
Zabari, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
60 km
Donja Livadica
arr. 06:25
dep. 06:25
68 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:50
160 km
05:08 08:23 (03:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 05:08
arr. 05:12
dep. 05:13
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
35 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
36 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
43 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
44 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:03
dep. 06:04
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
82 km
arr. 06:43
dep. 06:43
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:05
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:15
dep. 07:16
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
126 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:36
dep. 07:37
132 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:43
dep. 07:43
137 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:58
dep. 08:04
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:10
dep. 08:16
155 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:23
165 km
06:00 08:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 06:00
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
148 km
07:52 09:44 (01:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 07:52
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:36
dep. 09:36
147.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:44
150.7 km
08:24 11:00 (02:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 08:24
Jagodina, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
14 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
43 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:10
dep. 09:11
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
53 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:07
105 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:47
dep. 10:47
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:52
dep. 10:53
155 km
arr. 11:00
165 km
08:40 11:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 08:40
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 10:10
dep. 10:41
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
149 km
09:38 12:41 (03:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 09:38
arr. 09:42
dep. 09:42
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
36 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
43 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
44 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
82 km
arr. 11:14
dep. 11:14
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:42
dep. 11:43
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
126 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:04
132 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:10
dep. 12:11
137 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:27
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:33
dep. 12:34
155 km
arr. 12:41
165 km
09:55 12:10 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 09:55
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
144 km
10:10 12:25 (02:15)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 10:10
Cuprija, Partizan
arr. 10:13
dep. 10:13
1 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
13 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:25
150 km
11:12 13:20 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 11:12
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
144 km
12:45 15:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 12:45
Jagodina, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:05
144 km
13:57 16:05 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 13:57
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:10
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
144 km
14:18 17:30 (03:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 14:18
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
35 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
36 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
43 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
44 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:12
dep. 15:13
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
82 km
arr. 15:54
dep. 15:54
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:22
dep. 16:30
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
126 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:50
dep. 16:51
132 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:57
dep. 16:58
137 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:13
dep. 17:16
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:22
dep. 17:23
155 km
arr. 17:30
165 km
15:30 17:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 15:30
Velika Plana, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:40
152 km
15:48 18:18 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 15:48
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
14 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
43 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
155 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
165 km
16:25 18:45 (02:20)
Slavija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Slavija
dep. 16:25
Cuprija, Partizan
arr. 16:28
dep. 16:28
1 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
13 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
150 km
16:42 18:50 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 16:42
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:55
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
144 km
17:45 20:05 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 17:45
Jagodina, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
144 km
17:54 21:04 (03:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 17:54
arr. 17:58
dep. 17:59
9 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
14 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
19 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
24 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
31 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
36 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
43 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
44 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
53 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
56 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
59 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
64 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
70 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
77 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
82 km
arr. 19:34
dep. 19:34
85 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
90 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
95 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
98 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
105 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
112 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
118 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
126 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
132 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
137 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
141 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:50
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:56
dep. 20:57
155 km
arr. 21:04
165 km
19:04 21:36 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 19:04
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
14 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
43 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:50
dep. 19:51
46 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
53 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
105 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:23
149 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:28
dep. 21:29
155 km
arr. 21:36
165 km
Cuprija - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
02:22 04:30 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Bus station
dep. 02:22
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
dep. 02:35
10 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:30
144 km
05:35 08:14 (02:39)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cuprija, Railway station
dep. 05:35
Jagodina, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
14 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:26
43 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
64 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
77 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
105 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:06
dep. 08:07
155 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:14
165 km

Naselja Cuprija i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~154 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 52min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cuprija je u 02:22 h, dok je poslednji polazak u 19:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.