Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Crna Trava - Leskovac timetable

monday, 24.02.2020.
07:12 08:42 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 07:12
Brod kod Crne Trave
arr. 07:20
dep. 07:20
5.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 07:25
dep. 07:25
9.4 km
Sastav Reka
arr. 07:33
dep. 07:33
14.9 km
Krivi Del, Lesje
arr. 07:39
dep. 07:39
18.5 km
Tegosnica
arr. 07:45
dep. 07:45
23 km
Gornji Orah
arr. 07:50
dep. 07:50
25.7 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:01
dep. 08:01
33 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:42
61.2 km
11:30 12:59 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 11:30
Brod kod Crne Trave
arr. 11:37
dep. 11:37
5.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 11:42
dep. 11:42
9.4 km
Sastav Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
14.9 km
Krivi Del, Lesje
arr. 11:55
dep. 11:55
18.5 km
Tegosnica
arr. 12:00
dep. 12:00
23 km
Gornji Orah
arr. 12:05
dep. 12:05
25.7 km
Svode, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
29.9 km
Svode, Kamenjari
arr. 12:15
dep. 12:15
33 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 12:20
dep. 12:20
35.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 12:23
dep. 12:23
36.9 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
40.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:59
61.2 km
14:22 15:42 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 14:22
Brod kod Crne Trave
arr. 14:29
dep. 14:29
5.4 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 14:32
dep. 14:32
7.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 14:34
dep. 14:34
9.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 14:35
dep. 14:35
10.4 km
Sastav Reka
arr. 14:42
dep. 14:42
14.9 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 14:44
dep. 14:44
16.3 km
Krivi Del, Lesje
arr. 14:46
dep. 14:46
18.5 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Tegosnica
arr. 14:51
dep. 14:51
23 km
Gornji Orah
arr. 14:54
dep. 14:54
25.7 km
Przojne
arr. 14:55
dep. 14:55
26.3 km
Aleksine
arr. 14:57
dep. 14:57
28 km
Svode, Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
29.9 km
Svode, Ambulanta
arr. 15:00
dep. 15:00
30.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 15:04
dep. 15:04
33 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 15:07
dep. 15:07
35.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 15:09
dep. 15:09
36.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 15:11
dep. 15:11
38.6 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
40.1 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 15:15
dep. 15:15
42 km
Vlasotince, Besko
arr. 15:17
dep. 15:17
43 km
Vlasotince, Station
arr. 15:20
dep. 15:20
44.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:22
dep. 15:22
45.2 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:23
dep. 15:23
45.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 15:24
dep. 15:24
46.2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:26
dep. 15:26
47.6 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
48.6 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
49.4 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
51.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:38
dep. 15:38
58.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:42
61.2 km
14:30 15:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 14:30
Brod kod Crne Trave
arr. 14:37
dep. 14:37
5.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 14:43
dep. 14:43
9.4 km
Sastav Reka
arr. 14:51
dep. 14:51
14.9 km
Krivi Del, Lesje
arr. 14:55
dep. 14:55
18.5 km
Tegosnica
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Gornji Orah
arr. 15:03
dep. 15:03
25.7 km
Svode, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
29.9 km
Svode, Kamenjari
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 15:18
dep. 15:18
35.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 15:20
dep. 15:20
36.9 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
40.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:55
61.2 km
Crna Trava - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:12 08:42 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 07:12
Brod kod Crne Trave
arr. 07:20
dep. 07:20
5.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 07:25
dep. 07:25
9.4 km
Sastav Reka
arr. 07:33
dep. 07:33
14.9 km
Krivi Del, Lesje
arr. 07:39
dep. 07:39
18.5 km
Tegosnica
arr. 07:45
dep. 07:45
23 km
Gornji Orah
arr. 07:50
dep. 07:50
25.7 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:01
dep. 08:01
33 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:42
61.2 km
11:30 12:59 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 11:30
Brod kod Crne Trave
arr. 11:37
dep. 11:37
5.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 11:42
dep. 11:42
9.4 km
Sastav Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
14.9 km
Krivi Del, Lesje
arr. 11:55
dep. 11:55
18.5 km
Tegosnica
arr. 12:00
dep. 12:00
23 km
Gornji Orah
arr. 12:05
dep. 12:05
25.7 km
Svode, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
29.9 km
Svode, Kamenjari
arr. 12:15
dep. 12:15
33 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 12:20
dep. 12:20
35.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 12:23
dep. 12:23
36.9 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
40.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:59
61.2 km
14:22 15:42 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 14:22
Brod kod Crne Trave
arr. 14:29
dep. 14:29
5.4 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 14:32
dep. 14:32
7.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 14:34
dep. 14:34
9.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 14:35
dep. 14:35
10.4 km
Sastav Reka
arr. 14:42
dep. 14:42
14.9 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 14:44
dep. 14:44
16.3 km
Krivi Del, Lesje
arr. 14:46
dep. 14:46
18.5 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Tegosnica
arr. 14:51
dep. 14:51
23 km
Gornji Orah
arr. 14:54
dep. 14:54
25.7 km
Przojne
arr. 14:55
dep. 14:55
26.3 km
Aleksine
arr. 14:57
dep. 14:57
28 km
Svode, Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
29.9 km
Svode, Ambulanta
arr. 15:00
dep. 15:00
30.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 15:04
dep. 15:04
33 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 15:07
dep. 15:07
35.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 15:09
dep. 15:09
36.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 15:11
dep. 15:11
38.6 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
40.1 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 15:15
dep. 15:15
42 km
Vlasotince, Besko
arr. 15:17
dep. 15:17
43 km
Vlasotince, Station
arr. 15:20
dep. 15:20
44.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:22
dep. 15:22
45.2 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:23
dep. 15:23
45.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 15:24
dep. 15:24
46.2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:26
dep. 15:26
47.6 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
48.6 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
49.4 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
51.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:38
dep. 15:38
58.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:42
61.2 km
14:30 15:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crna Trava
dep. 14:30
Brod kod Crne Trave
arr. 14:37
dep. 14:37
5.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 14:43
dep. 14:43
9.4 km
Sastav Reka
arr. 14:51
dep. 14:51
14.9 km
Krivi Del, Lesje
arr. 14:55
dep. 14:55
18.5 km
Tegosnica
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Gornji Orah
arr. 15:03
dep. 15:03
25.7 km
Svode, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
29.9 km
Svode, Kamenjari
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 15:18
dep. 15:18
35.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 15:20
dep. 15:20
36.9 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
40.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:55
61.2 km

Naselja Crna Trava i Leskovac su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crna Trava je u 07:12 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.