Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Crepaja - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:30 06:10 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 05:30
Crepaja, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Crepaja, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:10
30 km
05:30 06:15 (00:45)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 05:30
Crepaja, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Crepaja, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:15
29 km
05:40 06:20 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 05:40
Crepaja, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Crepaja, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:20
30 km
05:45 06:25 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 05:45
Crepaja, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Crepaja, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:25
30 km
05:50 06:30 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 05:50
Crepaja, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Crepaja, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
2 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:30
30 km
05:55 06:35 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 05:55
Crepaja, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:35
30 km
06:00 07:10 (01:10)
2BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 06:00
Crepaja, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
21 km
Pancevo, Tamis
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:55
dep. 06:55
38 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:10
44 km
06:10 06:50 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 06:10
Crepaja, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:50
30 km
06:10 06:55 (00:45)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 06:10
Crepaja, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:55
29 km
06:20 07:00 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 06:20
Crepaja, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:00
30 km
06:26 08:10 (01:44)
2BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 06:26
Crepaja, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:50
dep. 07:50
38 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
44 km
06:45 07:30 (00:45)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 06:45
Crepaja, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Crepaja, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:30
29 km
07:12 08:10 (00:58)
2BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 07:12
Crepaja, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
0.8 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
1.5 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:22
dep. 07:22
8.4 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:24
dep. 07:24
9.8 km
arr. 07:31
dep. 07:31
15.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
19.8 km
Pancevo, Tamis
arr. 07:43
dep. 07:43
21.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:58
dep. 07:58
35.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
39.6 km
07:25 08:05 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 07:25
Crepaja, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Crepaja, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 08:05
30 km
07:55 08:35 (00:40)
2Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Crepaja, 2
dep. 07:55
Crepaja, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Crepaja, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 08:35
30 km

Naselja Crepaja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Crepaja je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 07:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.