Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Conoplja - Sombor timetable

saturday, 24.02.2024.
06:20 06:35 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 06:20
Conoplja, I
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Sombor, Rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Sombor, Bus station
arr. 06:35
14 km
08:31 08:45 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 08:31
Conoplja, I
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 08:34
dep. 08:34
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 08:36
dep. 08:36
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 08:39
dep. 08:39
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Sombor, Rampa
arr. 08:42
dep. 08:42
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 08:43
dep. 08:43
12 km
Sombor, Bus station
arr. 08:45
14 km
15:31 15:45 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 15:31
Conoplja, I
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Sombor, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Sombor, Bus station
arr. 15:45
14 km
18:10 18:25 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 18:10
Conoplja, I
arr. 18:11
dep. 18:11
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 18:19
dep. 18:19
9 km
Sombor, Rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Sombor, Bus station
arr. 18:25
14 km
Conoplja - Sombor timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
06:20 06:35 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 06:20
Conoplja, I
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Sombor, Rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Sombor, Bus station
arr. 06:35
14 km
18:10 18:25 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 18:10
Conoplja, I
arr. 18:11
dep. 18:11
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 18:19
dep. 18:19
9 km
Sombor, Rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Sombor, Bus station
arr. 18:25
14 km
Conoplja - Sombor timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
05:16 05:30 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 05:16
Conoplja, I
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 05:19
dep. 05:19
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 05:21
dep. 05:21
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Sombor, Rampa
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 05:28
dep. 05:28
12 km
Sombor, Bus station
arr. 05:30
14 km
06:20 06:35 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 06:20
Conoplja, I
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Sombor, Rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Sombor, Bus station
arr. 06:35
14 km
07:06 07:20 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 07:06
Conoplja, I
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 07:14
dep. 07:14
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Sombor, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Sombor, Bus station
arr. 07:20
14 km
08:31 08:45 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 08:31
Conoplja, I
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 08:34
dep. 08:34
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 08:36
dep. 08:36
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 08:39
dep. 08:39
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Sombor, Rampa
arr. 08:42
dep. 08:42
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 08:43
dep. 08:43
12 km
Sombor, Bus station
arr. 08:45
14 km
13:06 13:20 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 13:06
Conoplja, I
arr. 13:07
dep. 13:07
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 13:09
dep. 13:09
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 13:14
dep. 13:14
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Sombor, Rampa
arr. 13:17
dep. 13:17
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Sombor, Bus station
arr. 13:20
14 km
15:31 15:45 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 15:31
Conoplja, I
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Sombor, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Sombor, Bus station
arr. 15:45
14 km
18:10 18:25 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 18:10
Conoplja, I
arr. 18:11
dep. 18:11
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 18:19
dep. 18:19
9 km
Sombor, Rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Sombor, Bus station
arr. 18:25
14 km
19:01 19:15 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 19:01
Conoplja, I
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 19:06
dep. 19:06
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 19:09
dep. 19:09
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 19:10
dep. 19:10
9 km
Sombor, Rampa
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 19:13
dep. 19:13
12 km
Sombor, Bus station
arr. 19:15
14 km
20:46 21:00 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Conoplja, Center
dep. 20:46
Conoplja, I
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 20:49
dep. 20:49
3 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 20:51
dep. 20:51
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 20:54
dep. 20:54
8 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Sombor, Rampa
arr. 20:57
dep. 20:57
11 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Sombor, Bus station
arr. 21:00
14 km

Naselja Conoplja i Sombor su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Conoplja je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 20:46 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Conoplja - Sombor iznosi od 2,56 EUR do 2,56 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.