Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Citluk kod Krusevca - Veliko Golovode timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:55 06:23 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 05:55
Citluk kod Krusevca
arr. 05:56
dep. 05:56
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:00
dep. 06:00
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:03
dep. 06:03
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:04
dep. 06:04
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:07
dep. 06:07
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:12
dep. 06:12
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:13
dep. 06:13
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:15
dep. 06:15
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 06:23
11.1 km
07:00 07:28 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 07:00
Citluk kod Krusevca
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:08
dep. 07:08
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:09
dep. 07:09
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:17
dep. 07:17
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:18
dep. 07:18
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 07:28
11.1 km
09:45 10:13 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 09:45
Citluk kod Krusevca
arr. 09:46
dep. 09:46
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:48
dep. 09:48
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:50
dep. 09:50
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:52
dep. 09:52
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:53
dep. 09:53
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:54
dep. 09:54
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:57
dep. 09:57
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:58
dep. 09:58
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:00
dep. 10:00
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:02
dep. 10:02
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:03
dep. 10:03
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:05
dep. 10:05
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:06
dep. 10:06
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 10:13
11.1 km
10:45 11:13 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 10:45
Citluk kod Krusevca
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:48
dep. 10:48
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:50
dep. 10:50
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:52
dep. 10:52
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:53
dep. 10:53
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:54
dep. 10:54
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:57
dep. 10:57
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:58
dep. 10:58
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:00
dep. 11:00
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:02
dep. 11:02
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:03
dep. 11:03
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:05
dep. 11:05
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:06
dep. 11:06
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 11:13
11.1 km
11:45 12:13 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 11:45
Citluk kod Krusevca
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:50
dep. 11:50
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:52
dep. 11:52
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:53
dep. 11:53
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:54
dep. 11:54
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:57
dep. 11:57
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:00
dep. 12:00
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:02
dep. 12:02
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:03
dep. 12:03
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:05
dep. 12:05
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 12:13
11.1 km
13:15 13:43 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 13:15
Citluk kod Krusevca
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:18
dep. 13:18
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:23
dep. 13:23
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:24
dep. 13:24
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:27
dep. 13:27
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:30
dep. 13:30
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:32
dep. 13:32
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:33
dep. 13:33
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:35
dep. 13:35
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 13:43
11.1 km
14:30 14:58 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 14:30
Citluk kod Krusevca
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:33
dep. 14:33
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:35
dep. 14:35
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:38
dep. 14:38
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:39
dep. 14:39
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:42
dep. 14:42
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:45
dep. 14:45
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:47
dep. 14:47
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:48
dep. 14:48
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:50
dep. 14:50
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 14:58
11.1 km
15:30 15:58 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 15:30
Citluk kod Krusevca
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:39
dep. 15:39
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:42
dep. 15:42
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:45
dep. 15:45
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:48
dep. 15:48
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:50
dep. 15:50
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 15:58
11.1 km
16:30 16:58 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 16:30
Citluk kod Krusevca
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:35
dep. 16:35
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:38
dep. 16:38
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:39
dep. 16:39
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:42
dep. 16:42
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:47
dep. 16:47
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:48
dep. 16:48
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:50
dep. 16:50
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:51
dep. 16:51
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 16:58
11.1 km
19:15 19:43 (00:28)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Citluk kod Krusevca, 1
dep. 19:15
Citluk kod Krusevca
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:18
dep. 19:18
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:20
dep. 19:20
1.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:22
dep. 19:22
3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:23
dep. 19:23
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:24
dep. 19:24
4.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:25
dep. 19:25
5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:27
dep. 19:27
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:28
dep. 19:28
5.8 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:30
dep. 19:30
6.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:32
dep. 19:32
7.2 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:33
dep. 19:33
7.7 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:35
dep. 19:35
8.5 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
9.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
10.6 km
Veliko Golovode
arr. 19:43
11.1 km

Naselja Citluk kod Krusevca i Veliko Golovode su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Citluk kod Krusevca je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.