Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cirikovac - Pozarevac timetable

friday, 22.11.2019.
05:09 05:36 (00:27)
IIMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, II
dep. 05:09
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
0 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
9 km
05:44 06:50 (01:06)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, I
dep. 05:44
Cirikovac, S
arr. 05:46
dep. 05:46
0.7 km
Cirikovac, II
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:49
dep. 05:49
2.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:51
dep. 05:51
3.3 km
Klenovnik, S
arr. 05:53
dep. 05:53
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 05:54
dep. 05:54
4.6 km
Kostolac, I
arr. 05:58
dep. 05:58
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:00
dep. 06:00
6.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Kostolac, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
7.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:04
dep. 06:04
7.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:06
dep. 06:06
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
9.6 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
10.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
11.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:13
dep. 06:13
12.3 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
13.3 km
Drmno, MK
arr. 06:25
dep. 06:25
16.7 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:24
dep. 06:24
15.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:28
dep. 06:28
25.4 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:27
dep. 06:27
23.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
26.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
26.8 km
Maljurevac
arr. 06:33
dep. 06:33
27.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28.5 km
Babusinac
arr. 06:40
dep. 06:40
29.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:41
dep. 06:41
31.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:42
dep. 06:42
32 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:44
dep. 06:44
33 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:45
dep. 06:45
35.2 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:47
dep. 06:47
35.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:49
dep. 06:49
37.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
38.4 km
05:45 06:00 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 05:45
Cirikovac, II
arr. 05:46
dep. 05:46
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 05:47
dep. 05:47
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 05:48
dep. 05:48
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:52
dep. 05:52
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:54
dep. 05:54
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:55
dep. 05:55
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:56
dep. 05:56
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:00
7.3 km
06:19 06:40 (00:21)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 06:19
Cirikovac, II
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:23
dep. 06:23
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:27
dep. 06:27
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:29
dep. 06:29
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:33
dep. 06:33
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:34
dep. 06:34
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
7.2 km
06:45 07:05 (00:20)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 06:45
Cirikovac, II
arr. 06:47
dep. 06:47
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:49
dep. 06:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 06:51
dep. 06:51
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:53
dep. 06:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:56
dep. 06:56
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:57
dep. 06:57
4.9 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:59
dep. 06:59
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:01
dep. 07:01
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:03
dep. 07:03
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:05
7.2 km
07:14 08:20 (01:06)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, I
dep. 07:14
Cirikovac, S
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Cirikovac, II
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:19
dep. 07:19
2.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:21
dep. 07:21
3.3 km
Klenovnik, S
arr. 07:23
dep. 07:23
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 07:24
dep. 07:24
4.6 km
Kostolac, I
arr. 07:28
dep. 07:28
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
6.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Kostolac, Posta
arr. 07:33
dep. 07:33
7.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:34
dep. 07:34
7.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:36
dep. 07:36
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 07:37
dep. 07:37
9.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
10.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
10.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
11.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:43
dep. 07:43
12.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:44
dep. 07:44
13.2 km
Drmno, MK
arr. 07:56
dep. 07:56
14.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:57
dep. 07:57
18.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
19.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
19.9 km
Maljurevac
arr. 08:03
dep. 08:03
20.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 08:05
dep. 08:05
21.7 km
Babusinac
arr. 08:10
dep. 08:10
22.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:11
dep. 08:11
24.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 08:12
dep. 08:12
25.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 08:14
dep. 08:14
26.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
28.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 08:17
dep. 08:17
29.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:19
dep. 08:19
30.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:20
31.7 km
07:15 07:30 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 07:15
Cirikovac, II
arr. 07:17
dep. 07:17
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 07:18
dep. 07:18
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 07:19
dep. 07:19
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:22
dep. 07:22
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:23
dep. 07:23
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:24
dep. 07:24
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:26
dep. 07:26
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:27
dep. 07:27
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:28
dep. 07:28
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
7 km
07:17 07:35 (00:18)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 07:17
Cirikovac, II
arr. 07:19
dep. 07:19
0.7 km
Cirikovac, S
arr. 07:20
dep. 07:20
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 07:21
dep. 07:21
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:23
dep. 07:23
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:27
dep. 07:27
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:28
dep. 07:28
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:32
dep. 07:32
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:33
dep. 07:33
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
7.2 km
07:41 08:00 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 07:41
Cirikovac, II
arr. 07:42
dep. 07:42
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 07:44
dep. 07:44
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 07:46
dep. 07:46
2.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:48
dep. 07:48
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:49
dep. 07:49
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:51
dep. 07:51
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:52
dep. 07:52
5.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:53
dep. 07:53
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:55
dep. 07:55
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:57
dep. 07:57
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
7.4 km
08:01 08:15 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 08:01
Cirikovac, II
arr. 08:03
dep. 08:03
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 08:04
dep. 08:04
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 08:05
dep. 08:05
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:08
dep. 08:08
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:09
dep. 08:09
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:10
dep. 08:10
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:12
dep. 08:12
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:13
dep. 08:13
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:14
dep. 08:14
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:15
7.1 km
08:12 08:30 (00:18)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 08:12
Cirikovac, II
arr. 08:14
dep. 08:14
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 08:16
dep. 08:16
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 08:18
dep. 08:18
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:20
dep. 08:20
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:22
dep. 08:22
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:23
dep. 08:23
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:24
dep. 08:24
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:26
dep. 08:26
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:28
dep. 08:28
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:29
dep. 08:29
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:30
7.4 km
08:36 08:50 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 08:36
Cirikovac, II
arr. 08:38
dep. 08:38
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 08:40
dep. 08:40
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:43
dep. 08:43
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:44
dep. 08:44
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:45
dep. 08:45
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:47
dep. 08:47
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:48
dep. 08:48
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:49
dep. 08:49
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:50
7.1 km
08:45 09:00 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 08:45
Cirikovac, II
arr. 08:46
dep. 08:46
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 08:47
dep. 08:47
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 08:48
dep. 08:48
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:50
dep. 08:50
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:51
dep. 08:51
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:52
dep. 08:52
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:55
dep. 08:55
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:56
dep. 08:56
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:00
7 km
09:06 09:25 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 09:06
Cirikovac, II
arr. 09:08
dep. 09:08
0.7 km
Cirikovac, S
arr. 09:09
dep. 09:09
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 09:10
dep. 09:10
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:12
dep. 09:12
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:15
dep. 09:15
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:16
dep. 09:16
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:17
dep. 09:17
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:18
dep. 09:18
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:22
dep. 09:22
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:23
dep. 09:23
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:25
7 km
09:21 09:35 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 09:21
Cirikovac, II
arr. 09:23
dep. 09:23
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 09:24
dep. 09:24
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 09:25
dep. 09:25
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:28
dep. 09:28
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:29
dep. 09:29
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:30
dep. 09:30
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:31
dep. 09:31
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:32
dep. 09:32
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:33
dep. 09:33
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:34
dep. 09:34
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:35
7.1 km
09:25 09:40 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 09:25
Cirikovac, II
arr. 09:27
dep. 09:27
1.1 km
Cirikovac, S
arr. 09:28
dep. 09:28
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 09:29
dep. 09:29
2.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:31
dep. 09:31
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:32
dep. 09:32
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:35
dep. 09:35
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:36
dep. 09:36
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:37
dep. 09:37
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:38
dep. 09:38
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:39
dep. 09:39
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:40
7 km
09:46 10:00 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 09:46
Cirikovac, II
arr. 09:48
dep. 09:48
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 09:49
dep. 09:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 09:50
dep. 09:50
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:52
dep. 09:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:53
dep. 09:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:54
dep. 09:54
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:55
dep. 09:55
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:58
dep. 09:58
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:59
dep. 09:59
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:00
7.1 km
10:21 10:35 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 10:21
Cirikovac, II
arr. 10:23
dep. 10:23
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 10:24
dep. 10:24
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 10:27
dep. 10:27
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 10:28
dep. 10:28
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 10:29
dep. 10:29
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 10:30
dep. 10:30
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 10:31
dep. 10:31
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 10:32
dep. 10:32
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 10:33
dep. 10:33
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 10:34
dep. 10:34
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:35
7.1 km
10:21 10:40 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 10:21
Cirikovac, II
arr. 10:23
dep. 10:23
0.7 km
Cirikovac, S
arr. 10:24
dep. 10:24
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 10:27
dep. 10:27
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 10:30
dep. 10:30
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 10:31
dep. 10:31
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 10:32
dep. 10:32
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 10:33
dep. 10:33
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 10:34
dep. 10:34
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 10:37
dep. 10:37
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 10:38
dep. 10:38
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:40
7 km
10:46 11:00 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 10:46
Cirikovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 10:50
dep. 10:50
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 10:52
dep. 10:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 10:53
dep. 10:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 10:54
dep. 10:54
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 10:55
dep. 10:55
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 10:58
dep. 10:58
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 10:59
dep. 10:59
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:00
7.1 km
11:16 11:30 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 11:16
Cirikovac, II
arr. 11:18
dep. 11:18
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 11:19
dep. 11:19
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 11:20
dep. 11:20
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 11:22
dep. 11:22
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 11:23
dep. 11:23
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 11:24
dep. 11:24
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 11:25
dep. 11:25
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 11:26
dep. 11:26
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 11:28
dep. 11:28
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:29
dep. 11:29
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:30
7.1 km
11:46 12:00 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 11:46
Cirikovac, II
arr. 11:48
dep. 11:48
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 11:49
dep. 11:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 11:50
dep. 11:50
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 11:52
dep. 11:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 11:53
dep. 11:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 11:55
dep. 11:55
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 11:57
dep. 11:57
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:59
dep. 11:59
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:00
7.1 km
11:57 12:20 (00:23)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 11:57
Cirikovac, II
arr. 12:00
dep. 12:00
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 12:04
dep. 12:04
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 12:09
dep. 12:09
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 12:11
dep. 12:11
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 12:16
dep. 12:16
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:18
dep. 12:18
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:20
7.1 km
12:16 12:30 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 12:16
Cirikovac, II
arr. 12:18
dep. 12:18
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 12:20
dep. 12:20
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 12:23
dep. 12:23
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 12:25
dep. 12:25
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 12:28
dep. 12:28
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:29
dep. 12:29
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:30
7.1 km
13:01 13:15 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 13:01
Cirikovac, II
arr. 13:03
dep. 13:03
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:08
dep. 13:08
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:10
dep. 13:10
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:12
dep. 13:12
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:13
dep. 13:13
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:14
dep. 13:14
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:15
7.1 km
13:26 13:45 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 13:26
Cirikovac, II
arr. 13:27
dep. 13:27
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 13:29
dep. 13:29
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 13:31
dep. 13:31
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:33
dep. 13:33
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:41
dep. 13:41
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:42
dep. 13:42
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
7.2 km
13:34 14:40 (01:06)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, I
dep. 13:34
Cirikovac, S
arr. 13:36
dep. 13:36
0.7 km
Cirikovac, II
arr. 13:38
dep. 13:38
1.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:39
dep. 13:39
2.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:41
dep. 13:41
3.3 km
Klenovnik, S
arr. 13:43
dep. 13:43
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 13:44
dep. 13:44
4.6 km
Kostolac, I
arr. 13:48
dep. 13:48
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:50
dep. 13:50
6.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Kostolac, Posta
arr. 13:53
dep. 13:53
7.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:54
dep. 13:54
7.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:56
dep. 13:56
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 13:57
dep. 13:57
9.6 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
10.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:00
dep. 14:00
11 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
11.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:03
dep. 14:03
12.3 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
13.3 km
Drmno, MK
arr. 14:15
dep. 14:15
16.7 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
15.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:18
dep. 14:18
25.4 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:17
dep. 14:17
23.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
26.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
26.8 km
Maljurevac
arr. 14:23
dep. 14:23
27.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:25
dep. 14:25
28.5 km
Babusinac
arr. 14:30
dep. 14:30
29.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
31.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:32
dep. 14:32
32 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:34
dep. 14:34
33 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
35.2 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:37
dep. 14:37
35.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:39
dep. 14:39
37.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:40
38.4 km
13:42 13:55 (00:13)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 13:42
Cirikovac, II
arr. 13:43
dep. 13:43
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 13:44
dep. 13:44
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 13:45
dep. 13:45
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:47
dep. 13:47
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:48
dep. 13:48
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:50
dep. 13:50
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:51
dep. 13:51
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:53
dep. 13:53
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:54
dep. 13:54
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
7.1 km
13:57 14:15 (00:18)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 13:57
Cirikovac, II
arr. 13:58
dep. 13:58
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 13:59
dep. 13:59
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 14:00
dep. 14:00
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:04
dep. 14:04
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:05
dep. 14:05
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:06
dep. 14:06
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:09
dep. 14:09
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:11
dep. 14:11
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
7 km
14:31 14:50 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 14:31
Cirikovac, II
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 14:36
dep. 14:36
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:38
dep. 14:38
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:42
dep. 14:42
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:43
dep. 14:43
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:46
dep. 14:46
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:47
dep. 14:47
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:50
7.2 km
15:15 15:30 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 15:15
Cirikovac, II
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:23
dep. 15:23
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:24
dep. 15:24
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:27
dep. 15:27
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:28
dep. 15:28
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:30
7 km
15:34 15:50 (00:16)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 15:34
Cirikovac, II
arr. 15:36
dep. 15:36
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 15:38
dep. 15:38
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:40
dep. 15:40
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:42
dep. 15:42
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:44
dep. 15:44
4.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:46
dep. 15:46
5.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:48
dep. 15:48
5.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:49
dep. 15:49
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
7.2 km
15:39 16:45 (01:06)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, I
dep. 15:39
Cirikovac, S
arr. 15:41
dep. 15:41
0.7 km
Cirikovac, II
arr. 15:43
dep. 15:43
1.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:44
dep. 15:44
2.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:46
dep. 15:46
3.3 km
Klenovnik, S
arr. 15:48
dep. 15:48
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 15:49
dep. 15:49
4.6 km
Kostolac, I
arr. 15:53
dep. 15:53
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:55
dep. 15:55
6.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
Kostolac, Posta
arr. 15:58
dep. 15:58
7.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:59
dep. 15:59
7.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 16:01
dep. 16:01
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 16:02
dep. 16:02
9.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
10.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 16:05
dep. 16:05
10.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
11.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 16:08
dep. 16:08
12.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
13.2 km
Drmno, MK
arr. 16:21
dep. 16:21
14.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 16:22
dep. 16:22
18.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
19.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
19.9 km
Maljurevac
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 16:30
dep. 16:30
21.7 km
Babusinac
arr. 16:35
dep. 16:35
22.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:36
dep. 16:36
24.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:37
dep. 16:37
25.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:39
dep. 16:39
26.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
28.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:42
dep. 16:42
29.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:44
dep. 16:44
30.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
31.7 km
16:03 16:21 (00:18)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 16:03
Cirikovac, II
arr. 16:05
dep. 16:05
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 16:07
dep. 16:07
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 16:09
dep. 16:09
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:11
dep. 16:11
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:14
dep. 16:14
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:17
dep. 16:17
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:20
dep. 16:20
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:21
7.4 km
16:45 17:00 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 16:45
Cirikovac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 16:47
dep. 16:47
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 16:48
dep. 16:48
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:50
dep. 16:50
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:51
dep. 16:51
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:52
dep. 16:52
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:54
dep. 16:54
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:55
dep. 16:55
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:56
dep. 16:56
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:00
7 km
17:06 17:20 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 17:06
Cirikovac, II
arr. 17:08
dep. 17:08
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 17:09
dep. 17:09
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 17:10
dep. 17:10
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:12
dep. 17:12
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:13
dep. 17:13
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:14
dep. 17:14
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:15
dep. 17:15
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:16
dep. 17:16
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:17
dep. 17:17
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:18
dep. 17:18
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:19
dep. 17:19
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:20
7.1 km
17:15 17:30 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 17:15
Cirikovac, II
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Cirikovac, S
arr. 17:18
dep. 17:18
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 17:19
dep. 17:19
2.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:21
dep. 17:21
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:22
dep. 17:22
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:23
dep. 17:23
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:25
dep. 17:25
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:26
dep. 17:26
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:28
dep. 17:28
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:29
dep. 17:29
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
7 km
17:46 18:00 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 17:46
Cirikovac, II
arr. 17:48
dep. 17:48
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 17:49
dep. 17:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 17:50
dep. 17:50
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:52
dep. 17:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:53
dep. 17:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:55
dep. 17:55
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:56
dep. 17:56
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:58
dep. 17:58
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:59
dep. 17:59
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:00
7.1 km
18:21 18:35 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 18:21
Cirikovac, II
arr. 18:23
dep. 18:23
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 18:24
dep. 18:24
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 18:25
dep. 18:25
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:27
dep. 18:27
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 18:28
dep. 18:28
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 18:29
dep. 18:29
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 18:30
dep. 18:30
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 18:31
dep. 18:31
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 18:32
dep. 18:32
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 18:33
dep. 18:33
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 18:34
dep. 18:34
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:35
7.1 km
18:25 18:40 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 18:25
Cirikovac, II
arr. 18:27
dep. 18:27
1.1 km
Cirikovac, S
arr. 18:28
dep. 18:28
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 18:29
dep. 18:29
2.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 18:32
dep. 18:32
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 18:33
dep. 18:33
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 18:35
dep. 18:35
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 18:36
dep. 18:36
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 18:37
dep. 18:37
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 18:38
dep. 18:38
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 18:39
dep. 18:39
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
7 km
18:51 19:05 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 18:51
Cirikovac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 18:54
dep. 18:54
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 18:55
dep. 18:55
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:57
dep. 18:57
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 18:58
dep. 18:58
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:00
dep. 19:00
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:02
dep. 19:02
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:03
dep. 19:03
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:04
dep. 19:04
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:05
7.1 km
18:51 19:10 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 18:51
Cirikovac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
0.7 km
Cirikovac, S
arr. 18:54
dep. 18:54
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 18:55
dep. 18:55
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:57
dep. 18:57
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:00
dep. 19:00
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:01
dep. 19:01
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:02
dep. 19:02
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:03
dep. 19:03
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:04
dep. 19:04
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:07
dep. 19:07
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:08
dep. 19:08
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:10
7 km
19:21 19:40 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 19:21
Cirikovac, II
arr. 19:22
dep. 19:22
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 19:24
dep. 19:24
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 19:26
dep. 19:26
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:28
dep. 19:28
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:33
dep. 19:33
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:34
dep. 19:34
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:35
dep. 19:35
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:36
dep. 19:36
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:37
dep. 19:37
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:40
7.2 km
19:24 20:30 (01:06)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, I
dep. 19:24
Cirikovac, S
arr. 19:26
dep. 19:26
0.7 km
Cirikovac, II
arr. 19:28
dep. 19:28
1.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:29
dep. 19:29
2.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 19:31
dep. 19:31
3.3 km
Klenovnik, S
arr. 19:33
dep. 19:33
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 19:34
dep. 19:34
4.6 km
Kostolac, I
arr. 19:38
dep. 19:38
5.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:40
dep. 19:40
6.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Kostolac, Posta
arr. 19:43
dep. 19:43
7.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 19:44
dep. 19:44
7.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 19:46
dep. 19:46
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 19:47
dep. 19:47
9.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
10.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:50
dep. 19:50
10.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
11.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 19:53
dep. 19:53
12.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
13.2 km
Drmno, MK
arr. 20:06
dep. 20:06
14.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 20:07
dep. 20:07
18.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
19.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 20:11
dep. 20:11
19.9 km
Maljurevac
arr. 20:13
dep. 20:13
20.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 20:15
dep. 20:15
21.7 km
Babusinac
arr. 20:20
dep. 20:20
22.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:21
dep. 20:21
24.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 20:22
dep. 20:22
25.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 20:24
dep. 20:24
26.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 20:25
dep. 20:25
28.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 20:27
dep. 20:27
29.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:29
dep. 20:29
30.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:30
31.7 km
19:56 20:10 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 19:56
Cirikovac, II
arr. 19:58
dep. 19:58
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 19:59
dep. 19:59
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 20:00
dep. 20:00
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:02
dep. 20:02
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:03
dep. 20:03
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:04
dep. 20:04
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:05
dep. 20:05
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:08
dep. 20:08
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:09
dep. 20:09
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:10
7.1 km
20:31 20:45 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 20:31
Cirikovac, II
arr. 20:33
dep. 20:33
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 20:34
dep. 20:34
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 20:35
dep. 20:35
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:37
dep. 20:37
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:38
dep. 20:38
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:40
dep. 20:40
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:42
dep. 20:42
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:43
dep. 20:43
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:44
dep. 20:44
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:45
7.1 km
20:35 20:50 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 20:35
Cirikovac, II
arr. 20:36
dep. 20:36
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 20:37
dep. 20:37
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 20:38
dep. 20:38
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:39
dep. 20:39
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:40
dep. 20:40
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:41
dep. 20:41
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:42
dep. 20:42
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:44
dep. 20:44
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:45
dep. 20:45
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:46
dep. 20:46
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:50
7 km
20:56 21:15 (00:19)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 20:56
Cirikovac, II
arr. 20:58
dep. 20:58
0.7 km
Cirikovac, S
arr. 20:59
dep. 20:59
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 21:00
dep. 21:00
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 21:02
dep. 21:02
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 21:05
dep. 21:05
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 21:06
dep. 21:06
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 21:07
dep. 21:07
4.2 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 21:08
dep. 21:08
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 21:09
dep. 21:09
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 21:12
dep. 21:12
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 21:13
dep. 21:13
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:15
7 km
21:16 21:30 (00:14)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 21:16
Cirikovac, II
arr. 21:18
dep. 21:18
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 21:19
dep. 21:19
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 21:20
dep. 21:20
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 21:22
dep. 21:22
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 21:23
dep. 21:23
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 21:24
dep. 21:24
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 21:25
dep. 21:25
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 21:26
dep. 21:26
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 21:27
dep. 21:27
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 21:28
dep. 21:28
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 21:29
dep. 21:29
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:30
7.1 km
22:35 22:50 (00:15)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 22:35
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
1.4 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
5.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
7.3 km
23:34 23:50 (00:16)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 23:34
Cirikovac, II
arr. 23:36
dep. 23:36
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 23:38
dep. 23:38
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 23:39
dep. 23:39
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:40
dep. 23:40
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:42
dep. 23:42
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:43
dep. 23:43
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:44
dep. 23:44
4.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:46
dep. 23:46
5.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:47
dep. 23:47
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:48
dep. 23:48
5.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:49
dep. 23:49
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:50
7.2 km
23:38 00:20 (00:42)
R. rudnikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 23:38
Cirikovac, II
arr. 23:40
dep. 23:40
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 23:42
dep. 23:42
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 23:44
dep. 23:44
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:45
dep. 23:45
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:46
dep. 23:46
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:48
dep. 23:48
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:49
dep. 23:49
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:50
dep. 23:50
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:52
dep. 23:52
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:54
dep. 23:54
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 00:19
dep. 00:19
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:20
7 km

Naselja Cirikovac i Pozarevac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cirikovac je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 23:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.