Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cirikovac - Pozarevac timetable

sunday, 21.07.2019.
07:39 07:55 (00:16)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 07:39
Cirikovac, II
arr. 07:41
dep. 07:41
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 07:43
dep. 07:43
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 07:44
dep. 07:44
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:46
dep. 07:46
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:48
dep. 07:48
4.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:49
dep. 07:49
5.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:51
dep. 07:51
5.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:53
dep. 07:53
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
7.2 km
07:57 08:25 (00:28)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 07:57
Cirikovac, II
arr. 07:59
dep. 07:59
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 08:01
dep. 08:01
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 08:03
dep. 08:03
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:08
dep. 08:08
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:10
dep. 08:10
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:11
dep. 08:11
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:19
dep. 08:19
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:22
dep. 08:22
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:25
7.1 km
09:46 10:00 (00:14)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 09:46
Cirikovac, II
arr. 09:48
dep. 09:48
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 09:49
dep. 09:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 09:50
dep. 09:50
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:52
dep. 09:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:53
dep. 09:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:54
dep. 09:54
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:55
dep. 09:55
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:58
dep. 09:58
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:59
dep. 09:59
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:00
7.1 km
15:39 15:55 (00:16)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 15:39
Cirikovac, II
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 15:43
dep. 15:43
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 15:44
dep. 15:44
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:46
dep. 15:46
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:47
dep. 15:47
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:48
dep. 15:48
4.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:49
dep. 15:49
5.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:50
dep. 15:50
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:51
dep. 15:51
5.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:53
dep. 15:53
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:55
7.2 km
15:57 16:25 (00:28)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 15:57
Cirikovac, II
arr. 15:59
dep. 15:59
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 16:03
dep. 16:03
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:10
dep. 16:10
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:11
dep. 16:11
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:22
dep. 16:22
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:25
7.1 km
17:46 18:00 (00:14)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 17:46
Cirikovac, II
arr. 17:48
dep. 17:48
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 17:49
dep. 17:49
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 17:50
dep. 17:50
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:52
dep. 17:52
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:53
dep. 17:53
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:55
dep. 17:55
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:56
dep. 17:56
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:58
dep. 17:58
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:59
dep. 17:59
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:00
7.1 km
19:56 20:10 (00:14)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 19:56
Cirikovac, II
arr. 19:58
dep. 19:58
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 19:59
dep. 19:59
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 20:00
dep. 20:00
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:02
dep. 20:02
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:03
dep. 20:03
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:04
dep. 20:04
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:05
dep. 20:05
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:08
dep. 20:08
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:09
dep. 20:09
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:10
7.1 km
23:39 23:55 (00:16)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 23:39
Cirikovac, II
arr. 23:41
dep. 23:41
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 23:43
dep. 23:43
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 23:44
dep. 23:44
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:45
dep. 23:45
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:46
dep. 23:46
3.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:47
dep. 23:47
4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:48
dep. 23:48
4.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:49
dep. 23:49
5.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:50
dep. 23:50
5.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:51
dep. 23:51
5.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:53
dep. 23:53
6.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:55
7.2 km
Cirikovac - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
00:07 00:25 (00:18)
R. rudnik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cirikovac, R. rudnik
dep. 00:07
Cirikovac, II
arr. 00:09
dep. 00:09
0.8 km
Cirikovac, S
arr. 00:11
dep. 00:11
1.5 km
Cirikovac, I
arr. 00:12
dep. 00:12
2.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 00:13
dep. 00:13
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 00:15
dep. 00:15
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 00:16
dep. 00:16
3.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 00:17
dep. 00:17
4.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 00:19
dep. 00:19
5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 00:20
dep. 00:20
5.2 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 00:21
dep. 00:21
5.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 00:22
dep. 00:22
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:25
7.1 km

Naselja Cirikovac i Pozarevac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cirikovac je u 00:07 h, dok je poslednji polazak u 23:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.