Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Ciflik - Niska Banja timetable

saturday, 29.02.2020.
05:30 06:15 (00:45)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 05:30
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Kremenica
arr. 05:37
dep. 05:37
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Crvena Reka, Centar
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
29 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
34 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
41 km
06:26 07:15 (00:49)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 06:26
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:37
dep. 06:37
9.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:42
dep. 06:42
13.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:45
dep. 06:45
16.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:46
dep. 06:46
17.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
17.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:48
dep. 06:48
18.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
20.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
21.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:52
dep. 06:52
22.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:53
dep. 06:53
23.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:54
dep. 06:54
23.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:57
dep. 06:57
26.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:00
dep. 07:00
29.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
30.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:03
dep. 07:03
32.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:05
dep. 07:05
34.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:07
dep. 07:07
36.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
37.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
39.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:15
44 km
07:17 08:00 (00:43)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 07:17
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
29 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:50
dep. 07:50
33 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
37 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
40 km
07:52 08:38 (00:46)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 07:52
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Kremenica, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
dep. 08:01
9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:05
dep. 08:05
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:07
dep. 08:07
14 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:09
dep. 08:09
16 km
Crvena Reka, Centar
arr. 08:10
dep. 08:10
16.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
19 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
22 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
27 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:25
dep. 08:25
31 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
39 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
44 km
10:37 11:23 (00:46)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 10:37
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
dep. 10:46
9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:49
dep. 10:49
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:51
dep. 10:51
14 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:53
dep. 10:53
16 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:54
dep. 10:54
16.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
22 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
27 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
39 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
44 km
11:27 12:10 (00:43)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 11:27
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:40
8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
29 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
33 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
40 km
12:57 13:45 (00:48)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 12:57
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Kremenica
arr. 13:03
dep. 13:03
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:09
dep. 13:09
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:11
14 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:14
dep. 13:14
16.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
17 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:17
dep. 13:17
19 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
22 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
22.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
30 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
31 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
32 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
39 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
44 km
15:01 15:50 (00:49)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 15:01
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:12
dep. 15:12
9.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:17
dep. 15:17
13.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
16.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
17.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
17.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:23
dep. 15:23
18.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
21.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
22.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
23.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
23.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
26.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
29.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
30.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
32.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
34.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
36.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
37.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
39.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
44 km
15:55 16:40 (00:45)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 15:55
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
2.2 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 15:59
dep. 15:59
-50.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
6.2 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:05
dep. 16:05
10.3 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:07
dep. 16:07
11.4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:10
dep. 16:10
14.6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
15.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:13
dep. 16:13
17.2 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
18.7 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
19.7 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:17
dep. 16:17
20.9 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:18
dep. 16:18
21.6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:19
dep. 16:19
22.2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
29.1 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:28
dep. 16:28
30.7 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
32.7 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
34.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
dep. 16:33
35.2 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
37.2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:40
41.9 km
17:52 18:38 (00:46)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 17:52
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
dep. 18:01
9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:09
dep. 18:09
16 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:10
dep. 18:10
16.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
19 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
22 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
27 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
31 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
44 km
18:20 19:16 (00:56)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 13.04.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 18:20
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:40
dep. 18:40
14 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
17 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:10
dep. 19:10
33 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
37 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
40 km
19:35 20:22 (00:47)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 19:35
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
2.3 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
6.4 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 19:47
dep. 19:47
10.4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 19:49
dep. 19:49
11.7 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 19:52
dep. 19:52
14.9 km
Crvena Reka, Centar
arr. 19:53
dep. 19:53
15.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 19:55
dep. 19:55
17.2 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
18.9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
20 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:59
dep. 19:59
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 20:00
dep. 20:00
21.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
22.1 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
25.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:08
dep. 20:08
29 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:14
dep. 20:14
35 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
35.9 km
Prosek, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
37.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:22
42.4 km
20:22 21:11 (00:49)
IntersectionBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ciflik, Intersection
dep. 20:22
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:37
dep. 20:37
16 km
Crvena Reka, Centar
arr. 20:38
dep. 20:38
16.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:40
dep. 20:40
19 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
22 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
27 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
31 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
39 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
44 km

Naselja Ciflik i Niska Banja su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ciflik je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:22 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ciflik - Niska Banja iznosi od 3,60 EUR do 3,60 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.