Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cicevac - Nis timetable

friday, 17.08.2018.
04:55 06:39 (01:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 04:55
Lucina, Railway station
arr. 04:58
dep. 04:58
2 km
Stalac, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:17
16 km
Cerovo, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:21
20 km
arr. 05:23
dep. 05:24
22 km
Djunis, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
26 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
31 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
32 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
35 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
38 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
41 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:50
43 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:54
dep. 05:55
48 km
Nozrina, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
51 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:01
52 km
Tesica, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:04
56 km
Grejac, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
59 km
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
65 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:18
69 km
Trupale, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
71 km
arr. 06:30
dep. 06:31
77 km
arr. 06:39
80 km
07:46 09:30 (01:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 07:46
Lucina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Stalac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
16 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
20 km
arr. 08:15
dep. 08:15
22 km
Djunis, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
26 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
31 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
32 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
35 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
38 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
41 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
43 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:45
dep. 08:46
48 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
51 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
52 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
59 km
arr. 09:04
dep. 09:04
62 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
65 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
69 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
71 km
arr. 09:21
dep. 09:22
77 km
arr. 09:30
80 km
08:50 10:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 08:50
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
42 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
63 km
10:03 11:26 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 10:03
Stalac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
16 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
38 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:52
dep. 10:53
48 km
arr. 11:26
80 km
10:10 11:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 10:10
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
38 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
52 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
58 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
68 km
11:26 13:10 (01:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 11:26
Lucina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Stalac, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
16 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
20 km
arr. 11:55
dep. 11:56
22 km
Djunis, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
26 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
35 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
38 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
41 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
43 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:25
dep. 12:26
48 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
51 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
52 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
56 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
59 km
arr. 12:44
dep. 12:44
62 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
65 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
69 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
71 km
arr. 13:01
dep. 13:02
77 km
arr. 13:10
80 km
11:30 12:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 11:30
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
39 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
70 km
12:22 13:41 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 12:22
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
48 km
arr. 13:41
80 km
14:35 15:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 14:35
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
42 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
72 km
15:35 17:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 15:35
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
70 km
arr. 17:00
71 km
16:39 18:35 (01:56)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 16:39
Lucina, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Stalac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
16 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
20 km
arr. 17:19
dep. 17:20
22 km
Djunis, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
26 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
31 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
32 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
35 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
38 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
41 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
43 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
48 km
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
51 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
56 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
59 km
arr. 18:08
dep. 18:08
62 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
69 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
71 km
arr. 18:25
dep. 18:27
77 km
arr. 18:35
80 km
19:05 20:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 19:05
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
17.5 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
21.5 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
28.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
40.5 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
53.5 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
71.5 km
19:16 21:00 (01:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 19:16
Lucina, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
Stalac, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
16 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
20 km
arr. 19:45
dep. 19:45
22 km
Djunis, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
26 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
31 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
32 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
35 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
38 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
41 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
43 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:15
dep. 20:16
48 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
51 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
52 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
56 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
59 km
arr. 20:34
dep. 20:34
62 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
65 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
69 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
71 km
arr. 20:51
dep. 20:52
77 km
arr. 21:00
80 km
20:39 22:04 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 20:39
Stalac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
5 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
16 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
38 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:30
dep. 21:31
48 km
arr. 22:04
80 km
21:47 23:06 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 21:47
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
48 km
arr. 23:06
80 km
21:50 23:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 21:50
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
16 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
39 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
70 km

Naselja Cicevac i Nis su međusobno udaljena ~76 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cicevac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.