Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cicevac - Grad Stalac timetable

saturday, 20.07.2019.
06:18 06:31 (00:13)
Impregnacija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Impregnacija
dep. 06:18
Cicevac, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
2 km
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:31
8 km
06:47 07:06 (00:19)
Raskrsnica za Donji Katun
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:47
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
4.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
5.5 km
arr. 06:58
dep. 06:58
6.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:04
dep. 07:04
10.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:06
11.5 km
08:43 08:56 (00:13)
Impregnacija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Impregnacija
dep. 08:43
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
1 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
7 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
8 km
09:40 09:53 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 09:40
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
2 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
5 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
7 km
09:47 10:06 (00:19)
Raskrsnica za Donji Katun
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:47
Cicevac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
4.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
5.5 km
arr. 09:58
dep. 09:58
6.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
9.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:04
dep. 10:04
10.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:06
11.5 km
12:17 12:36 (00:19)
Raskrsnica za Donji Katun
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:17
Cicevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
4.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
5.5 km
arr. 12:28
dep. 12:28
6.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:33
dep. 12:33
9.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 12:34
dep. 12:34
10.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:36
11.5 km
14:08 14:26 (00:18)
Raskrsnica za Donji Katun
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:08
Cicevac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
4.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
5.5 km
arr. 14:18
dep. 14:18
6.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:23
dep. 14:23
9.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 14:24
dep. 14:24
10.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 14:26
11.5 km
14:15 14:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 14:15
Cicevac, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:23
dep. 14:23
5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 14:26
7 km
15:17 15:36 (00:19)
Raskrsnica za Donji Katun
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:17
Cicevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:36
11.5 km
18:32 18:51 (00:19)
Raskrsnica za Donji Katun
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:32
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
4.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
5.5 km
arr. 18:43
dep. 18:43
6.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:48
dep. 18:48
9.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
10.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:51
11.5 km
19:44 19:58 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 19:44
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
2 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
5 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
7 km
22:40 22:51 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 22:40
Cicevac, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
1 km
arr. 22:43
dep. 22:43
2 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 22:48
dep. 22:48
5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 22:49
dep. 22:49
6 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 22:51
7 km

Naselja Cicevac i Grad Stalac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cicevac je u 06:18 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.