Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cicevac - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 20.11.2018.
02:27 05:56 (03:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 02:27
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 02:32
dep. 02:32
6 km
arr. 02:35
dep. 02:35
9 km
Paracin, Railway station
arr. 02:43
dep. 02:44
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 02:50
dep. 02:51
26 km
arr. 02:56
dep. 02:57
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:02
dep. 03:03
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 03:10
dep. 03:10
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 03:14
dep. 03:14
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 03:20
dep. 03:21
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 03:29
dep. 03:29
61 km
Brzan, Railway station
arr. 03:32
dep. 03:32
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:47
69 km
arr. 03:51
dep. 03:52
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:14
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:18
dep. 04:18
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
108 km
arr. 04:32
dep. 04:32
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:00
dep. 05:01
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
152 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:38
dep. 05:39
175 km
arr. 05:56
191 km
04:45 08:30 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 04:45
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:50
6 km
arr. 04:53
dep. 04:53
9 km
Paracin, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
26 km
arr. 05:14
dep. 05:14
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:27
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:31
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
61 km
Brzan, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:49
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:54
dep. 06:00
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:02
dep. 06:02
70 km
arr. 06:05
dep. 06:05
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:38
dep. 06:39
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
108 km
arr. 06:53
dep. 06:53
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:19
dep. 07:19
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
152 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:09
dep. 08:10
175 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
181 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:30
191 km
05:20 08:15 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 05:20
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
28 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
40 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
176 km
05:40 08:00 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 05:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
182 km
05:55 08:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
175 km
06:40 09:40 (03:00)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 06:40
Paracin, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:54
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
26 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
40 km
Lapovo, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
69 km
arr. 07:41
dep. 07:42
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
79 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
90 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
103 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
131 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:22
dep. 09:23
175 km
arr. 09:40
191 km
07:05 09:15 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 07:05
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:05
dep. 09:05
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:15
175 km
08:10 10:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 08:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:20
dep. 10:20
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
175 km
09:24 12:54 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 09:24
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
6 km
arr. 09:32
dep. 09:32
9 km
Paracin, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
26 km
arr. 09:53
dep. 09:54
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
61 km
Brzan, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:30
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:40
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:42
dep. 10:42
70 km
arr. 10:45
dep. 10:46
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:56
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:12
dep. 11:13
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
108 km
arr. 11:28
dep. 11:28
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:57
dep. 11:58
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
152 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:36
dep. 12:37
175 km
arr. 12:54
191 km
09:25 11:35 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 09:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
175 km
10:25 12:40 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 10:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:30
dep. 12:30
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
175 km
11:20 14:30 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 11:20
Paracin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
14 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
187 km
12:25 14:45 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 12:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
182 km
14:14 17:42 (03:28)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 14:14
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Paracin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
26 km
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:56
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
61 km
Brzan, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
69 km
arr. 15:32
dep. 15:33
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:59
dep. 16:00
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
108 km
arr. 16:15
dep. 16:15
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:34
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:44
dep. 16:45
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
152 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:22
dep. 17:22
175 km
arr. 17:42
191 km
15:25 17:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 15:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:15
182 km
16:55 19:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 16:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
182 km
17:18 20:58 (03:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 17:18
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
6 km
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Paracin, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
26 km
arr. 17:47
dep. 17:48
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
61 km
Brzan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:33
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:35
dep. 18:35
70 km
arr. 18:38
dep. 18:38
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:48
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:54
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:04
dep. 19:05
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:12
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:17
108 km
arr. 19:20
dep. 19:20
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 19:58
dep. 19:59
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:08
152 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:40
dep. 20:40
175 km
arr. 20:58
191 km
17:55 20:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 17:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
182 km
18:45 21:39 (02:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 18:45
Paracin, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:06
26 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
40 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:43
69 km
arr. 19:47
dep. 19:48
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
79 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
90 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
103 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
131 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:21
dep. 21:22
175 km
arr. 21:39
191 km
19:25 21:45 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 19:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:45
187 km

Naselja Cicevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~184 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cicevac je u 02:27 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.