Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cicevac - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 24.02.2019.
04:44 08:23 (03:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 04:44
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:49
6 km
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Paracin, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
26 km
arr. 05:12
dep. 05:13
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
61 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
70 km
arr. 06:03
dep. 06:04
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
108 km
arr. 06:43
dep. 06:43
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:05
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:15
dep. 07:16
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
152 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:36
dep. 07:37
158 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:43
dep. 07:43
163 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:58
dep. 08:04
175 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:10
dep. 08:16
181 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:23
191 km
05:40 08:00 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 05:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
182 km
07:05 09:15 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 07:05
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:05
dep. 09:05
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:15
175 km
08:02 11:00 (02:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 08:02
Paracin, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
26 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
40 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
69 km
arr. 09:10
dep. 09:11
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
79 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
90 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
103 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:07
131 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:52
dep. 10:53
181 km
arr. 11:00
191 km
08:10 10:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 08:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:20
dep. 10:20
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
175 km
09:14 12:41 (03:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 09:14
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:19
6 km
arr. 09:22
dep. 09:22
9 km
Paracin, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
26 km
arr. 09:42
dep. 09:42
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
61 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
70 km
arr. 10:32
dep. 10:33
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
108 km
arr. 11:14
dep. 11:14
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:42
dep. 11:43
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
152 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:04
158 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:10
dep. 12:11
163 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:27
175 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:33
dep. 12:34
181 km
arr. 12:41
191 km
09:25 11:35 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 09:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
175 km
10:25 12:40 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 10:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:30
dep. 12:30
171.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
175 km
11:20 14:30 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 11:20
Paracin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
14 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
187 km
12:25 14:45 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 12:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
182 km
13:40 16:00 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 13:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
182 km
13:54 17:30 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 13:54
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
9 km
Paracin, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
26 km
arr. 14:22
dep. 14:22
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
61 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
70 km
arr. 15:12
dep. 15:13
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
108 km
arr. 15:54
dep. 15:54
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:22
dep. 16:30
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
152 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:50
dep. 16:51
158 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:57
dep. 16:58
163 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:13
dep. 17:16
175 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:22
dep. 17:23
181 km
arr. 17:30
191 km
15:25 17:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 15:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:15
182 km
16:55 19:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 16:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
182 km
17:30 21:04 (03:34)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 17:30
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
6 km
arr. 17:38
dep. 17:38
9 km
Paracin, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
26 km
arr. 17:58
dep. 17:59
35 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
45 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
50 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
57 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
61 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
62 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
69 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
70 km
arr. 18:54
dep. 18:54
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
79 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
82 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
85 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
90 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
96 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
103 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
108 km
arr. 19:34
dep. 19:34
111 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
116 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
121 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
124 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
131 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
138 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
144 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
152 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
158 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
163 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
167 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:50
175 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:56
dep. 20:57
181 km
arr. 21:04
191 km
17:55 20:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 17:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
182 km
18:42 21:36 (02:54)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Railway station
dep. 18:42
Paracin, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
18 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
26 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
40 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
69 km
arr. 19:50
dep. 19:51
72 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
79 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
90 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
103 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
131 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:28
dep. 21:29
181 km
arr. 21:36
191 km
19:25 21:45 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cicevac, Bus station
dep. 19:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:45
187 km

Naselja Cicevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~184 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 03h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cicevac je u 04:44 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.